Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
základná časť07. 09. 201910:30SOLeaders Ružinov - ŠK 98 Pruské2:3 PP
základná časť07. 09. 201911:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG Green Staff Bratislava5:6 PP
základná časť07. 09. 201913:00SOMŠK Kežmarok - Lion Svidník4:6
základná časť07. 09. 201913:00SOKometa Vrútky - HBC Košice5:1
základná časť14. 09. 201910:30SOJokerit Petržalka - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:2
základná časť14. 09. 201913:00SOŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica0:5
základná časť14. 09. 201913:00SOPROTEF Považská Bystrica - Leaders Ružinov2:3 PP
základná časť14. 09. 201913:00SOLion Svidník - Kometa Vrútky4:5 PP
základná časť14. 09. 201913:00SOHBC Košice - MŠK Kežmarok4:0
základná časť21. 09. 201911:00SOLeaders Ružinov - Jokerit Petržalka0:5
základná časť21. 09. 201913:00SOHBK Hokejmarket Skalica - LG Green Staff Bratislava4:6
základná časť21. 09. 201915:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC Košice5:1
základná časť28. 09. 201910:30SOJokerit Petržalka - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť28. 09. 201913:00SOPROTEF Považská Bystrica - MŠK Kežmarok
základná časť28. 09. 201913:00SOŠK 98 Pruské - Kometa Vrútky
základná časť28. 09. 201913:00SOLion Svidník - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť28. 09. 201914:00SOLG Green Staff Bratislava - Leaders Ružinov
základná časť29. 09. 201913:00NEHBK Hokejmarket Skalica - PROTEF Považská Bystrica
základná časť29. 09. 201913:00NEMŠK Kežmarok - ŠK 98 Pruské
základná časť05. 10. 201911:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Kometa Vrútky
základná časť05. 10. 201911:00SOLeaders Ružinov - Lion Svidník
základná časť05. 10. 201913:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBC Košice
základná časť05. 10. 201913:00SOŠK 98 Pruské - Jokerit Petržalka
základná časť05. 10. 201913:00SOPROTEF Považská Bystrica - LG Green Staff Bratislava
základná časť06. 10. 201910:30NEJokerit Petržalka - PROTEF Považská Bystrica
základná časť06. 10. 201911:00NEMŠK Kežmarok - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť06. 10. 201911:00NEHBK Hokejmarket Skalica - Lion Svidník
základná časť06. 10. 201911:00NELeaders Ružinov - HBC Košice
základná časť06. 10. 201914:00NELG Green Staff Bratislava - ŠK 98 Pruské
základná časť12. 10. 201913:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Leaders Ružinov
základná časť12. 10. 201913:00SOKometa Vrútky - MŠK Kežmarok
základná časť12. 10. 201913:00SOHBC Košice - Lion Svidník
základná časť12. 10. 201913:00SOŠK 98 Pruské - PROTEF Považská Bystrica
základná časť12. 10. 201914:00SOLG Green Staff Bratislava - Jokerit Petržalka
základná časť13. 10. 201913:00NEKometa Vrútky - PROTEF Považská Bystrica
základná časť19. 10. 201913:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť19. 10. 201913:00SOKometa Vrútky - Leaders Ružinov
základná časť19. 10. 201913:00SOMŠK Kežmarok - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť19. 10. 201913:00SOHBC Košice - Jokerit Petržalka
základná časť19. 10. 201913:00SOLion Svidník - LG Green Staff Bratislava
základná časť20. 10. 201911:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠK 98 Pruské
základná časť20. 10. 201911:00NEMŠK Kežmarok - Leaders Ružinov
základná časť20. 10. 201911:00NELion Svidník - Jokerit Petržalka
základná časť20. 10. 201913:00NEKometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť20. 10. 201913:00NEHBC Košice - LG Green Staff Bratislava
základná časť26. 10. 201910:30SOJokerit Petržalka - Kometa Vrútky
základná časť26. 10. 201911:00SOLeaders Ružinov - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť26. 10. 201913:00SOLion Svidník - PROTEF Považská Bystrica
základná časť26. 10. 201913:00SOHBC Košice - ŠK 98 Pruské
základná časť26. 10. 201914:00SOLG Green Staff Bratislava - MŠK Kežmarok
základná časť02. 11. 201910:30SOJokerit Petržalka - MŠK Kežmarok
základná časť02. 11. 201911:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť02. 11. 201913:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBC Košice
základná časť02. 11. 201913:00SOŠK 98 Pruské - Lion Svidník
základná časť02. 11. 201914:00SOLG Green Staff Bratislava - Kometa Vrútky
základná časť09. 11. 201913:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť09. 11. 201913:00SOŠK 98 Pruské - Leaders Ružinov
základná časť09. 11. 201913:00SOLion Svidník - MŠK Kežmarok
základná časť09. 11. 201913:00SOHBC Košice - Kometa Vrútky
základná časť09. 11. 201914:00SOLG Green Staff Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť16. 11. 201911:00SOLeaders Ružinov - PROTEF Považská Bystrica
základná časť16. 11. 201911:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Jokerit Petržalka
základná časť16. 11. 201913:00SOHBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské
základná časť16. 11. 201913:00SOKometa Vrútky - Lion Svidník
základná časť16. 11. 201913:00SOMŠK Kežmarok - HBC Košice
základná časť23. 11. 201910:30SOJokerit Petržalka - Leaders Ružinov
základná časť23. 11. 201913:00SOPROTEF Považská Bystrica - Kometa Vrútky
základná časť23. 11. 201913:00SOŠK 98 Pruské - MŠK Kežmarok
základná časť23. 11. 201913:00SOHBC Košice - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť23. 11. 201914:00SOLG Green Staff Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť30. 11. 201911:00SOLeaders Ružinov - LG Green Staff Bratislava
základná časť30. 11. 201911:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Lion Svidník
základná časť30. 11. 201913:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Jokerit Petržalka
základná časť30. 11. 201913:00SOMŠK Kežmarok - PROTEF Považská Bystrica
základná časť30. 11. 201913:00SOKometa Vrútky - ŠK 98 Pruské
základná časť29. 02. 202010:30SOJokerit Petržalka - ŠK 98 Pruské
základná časť29. 02. 202013:00SOKometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť29. 02. 202013:00SOHBC Košice - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť29. 02. 202013:00SOLion Svidník - Leaders Ružinov
základná časť29. 02. 202014:00SOLG Green Staff Bratislava - PROTEF Považská Bystrica
základná časť01. 03. 202011:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK Kežmarok
základná časť01. 03. 202011:00NELion Svidník - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť01. 03. 202013:00NEHBC Košice - Leaders Ružinov
základná časť01. 03. 202013:00NEŠK 98 Pruské - LG Green Staff Bratislava
základná časť01. 03. 202013:00NEPROTEF Považská Bystrica - Jokerit Petržalka
základná časť07. 03. 202010:30SOJokerit Petržalka - LG Green Staff Bratislava
základná časť07. 03. 202011:00SOLeaders Ružinov - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť07. 03. 202013:00SOMŠK Kežmarok - Kometa Vrútky
základná časť07. 03. 202013:00SOLion Svidník - HBC Košice
základná časť07. 03. 202013:00SOPROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské
základná časť14. 03. 202010:30SOJokerit Petržalka - HBC Košice
základná časť14. 03. 202011:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - PROTEF Považská Bystrica
základná časť14. 03. 202011:00SOLeaders Ružinov - Kometa Vrútky
základná časť14. 03. 202013:00SOHBK Hokejmarket Skalica - MŠK Kežmarok
základná časť14. 03. 202014:00SOLG Green Staff Bratislava - Lion Svidník
základná časť15. 03. 202010:30NEJokerit Petržalka - Lion Svidník
základná časť15. 03. 202011:00NEHBK Hokejmarket Skalica - Kometa Vrútky
základná časť15. 03. 202011:00NELeaders Ružinov - MŠK Kežmarok
základná časť15. 03. 202013:00NEŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť15. 03. 202014:00NELG Green Staff Bratislava - HBC Košice
základná časť21. 03. 202011:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Leaders Ružinov
základná časť21. 03. 202013:00SOPROTEF Považská Bystrica - Lion Svidník
základná časť21. 03. 202013:00SOŠK 98 Pruské - HBC Košice
základná časť21. 03. 202013:00SOMŠK Kežmarok - LG Green Staff Bratislava
základná časť21. 03. 202013:00SOKometa Vrútky - Jokerit Petržalka
základná časť28. 03. 202013:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť28. 03. 202013:00SOHBC Košice - PROTEF Považská Bystrica
základná časť28. 03. 202013:00SOLion Svidník - ŠK 98 Pruské
základná časť28. 03. 202013:00SOMŠK Kežmarok - Jokerit Petržalka
základná časť28. 03. 202013:00SOKometa Vrútky - LG Green Staff Bratislava

Extraliga Seniori 2018/19
program zápasov

28. 09. 2019
Jokerit - Skalica o 10:30
P. Bystrica - Kežmarok o 13:00
Pruské - Vrútky o 13:00
Svidník - Nitra o 13:00
LG Bratislava - Ružinov o 14:00
29. 09. 2019
Skalica - P. Bystrica o 13:00
Kežmarok - Pruské o 13:00

Tabuľka: SHbE hokejbal 19/20

TímZSkóreB
1.Jokerit29:26
2.Vrútky210:55
3.LG Bratislava212:95
4.Nitra312:114
5.Svidník210:94
6.Skalica29:63
7.Košice36:103
8.Ružinov35:103
9.Pruské23:72
10.P. Bystrica12:31
11.Kežmarok24:100

Najčítanejšie články

Bleskovky

Jokerit zdolal v príprave LG

V pondelňajšom prípravnom zápase zdolal Jokerit Petržalka tím LG Bratislava 6:1 po tretinách 2:0, 4:1 a 0:0.
3.9.2019 09:14 - Michal Runák

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbal.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbal.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2018/19

21. 09. 2019
NitraKošice
5:1REPORT
SkalicaLG Bratislava
4:6REPORT
RužinovJokerit
0:5REPORT
14. 09. 2019
PruskéSkalica
0:5REPORT
P. BystricaRužinov
2:3 PPREPORT
SvidníkVrútky
4:5 PPREPORT
KošiceKežmarok
4:0REPORT

SHbE hokejbal 19/20 2019/2020

Najviac bodov

Branislav ŠtefanSVI8 bodov
2.Baláška A.NRA7
3.Martinusík J.SCA6
4.Daniška T.NRA6
5.Fumač A.LGB5

Najlepší strelec

Adam FumačLGB4 góly
2.Martinusík J.SCA4
3.Baláška A.NRA4
4.Cíbik M.PRU3
5.Džupina M.SVI3

Najlepší brankár

 

Mediálni partneri

Partneri