Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná časť08. 09. 201811:00SOŠKB Martin - Enviform Třinec9:0
Základná časť08. 09. 201813:00SOKometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra5:4
Základná časť08. 09. 201813:00SOPROTEF Považská Bystrica - MŠK Autostyle Kežmarok2:0
Základná časť08. 09. 201813:00SOŠK 98 Pruské - Lion Svidník2:3 SN
Základná časť15. 09. 201813:00SOEnviform Třinec - Kometa Vrútky3:5
Základná časť15. 09. 201813:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠKB Martin5:1
Základná časť15. 09. 201813:00SOLion Svidník - PROTEF Považská Bystrica2:0
Základná časť15. 09. 201813:00SOMŠK Autostyle Kežmarok - ŠK 98 Pruské2:5
Základná časť22. 09. 201811:00SOLeaders Ružinov - Enviform Třinec4:1
Základná časť22. 09. 201811:00SOŠKB Martin - Lion Svidník6:1
Základná časť22. 09. 201813:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:1 PP
Základná časť22. 09. 201813:00SOPROTEF Považská Bystrica - Jokerit Petržalka7:1
Základná časť22. 09. 201813:00SOŠK 98 Pruské - LG Slovmatic Bratislava7:1
Základná časť22. 09. 201813:00SOKometa Vrútky - MŠK Autostyle Kežmarok4:2
Základná časť29. 09. 201810:30SOJokerit Petržalka - ŠK 98 Pruské6:2
Základná časť29. 09. 201811:00SOMŠK Autostyle Kežmarok - ŠKB Martin4:0
Základná časť29. 09. 201813:00SOPROTEF Považská Bystrica - LG Slovmatic Bratislava8:0
Základná časť29. 09. 201813:00SOEnviform Třinec - HBK Hokejmarket Skalica1:2
Základná časť29. 09. 201813:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Leaders Ružinov1:0
Základná časť06. 10. 201811:00SOŠKB Martin - Leaders Ružinov2:1
Základná časť06. 10. 201813:00SOEnviform Třinec - ŠK 98 Pruské1:4
Základná časť06. 10. 201813:00SOKometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica4:2
Základná časť06. 10. 201813:00SOMŠK Autostyle Kežmarok - Jokerit Petržalka2:1
Základná časť07. 10. 201811:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠK 98 Pruské0:1 SN
Základná časť07. 10. 201811:00NEEnviform Třinec - PROTEF Považská Bystrica0:9
Základná časť07. 10. 201811:00NEKometa Vrútky - Leaders Ružinov6:2
Základná časť07. 10. 201811:00NEŠKB Martin - HBK Hokejmarket Skalica3:2
Základná časť07. 10. 201811:00NELion Svidník - Jokerit Petržalka5:3
Základná časť13. 10. 201811:00SOLion Svidník - MŠK Autostyle Kežmarok4:1
Základná časť13. 10. 201813:00SOJokerit Petržalka - LG Slovmatic Bratislava3:5
Základná časť13. 10. 201813:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Leaders Ružinov0:1
Základná časť13. 10. 201813:00SOPROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské4:5 PP
Základná časť13. 10. 201813:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Enviform Třinec8:1
Základná časť14. 10. 201811:00NEŠKB Martin - Kometa Vrútky2:0
Základná časť14. 10. 201813:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - PROTEF Považská Bystrica6:5
Základná časť20. 10. 201810:30SOJokerit Petržalka - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:5
Základná časť20. 10. 201813:00SOPROTEF Považská Bystrica - Kometa Vrútky2:3
Základná časť20. 10. 201813:00SOŠK 98 Pruské - ŠKB Martin0:5
Základná časť20. 10. 201813:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Lion Svidník5:2
Základná časť20. 10. 201814:00SOLG Slovmatic Bratislava - Enviform Třinec6:0
Základná časť20. 10. 201814:00SOLeaders Ružinov - MŠK Autostyle Kežmarok3:0
Základná časť21. 10. 201810:30NEJokerit Petržalka - Enviform Třinec4:2
Základná časť21. 10. 201811:00NEHBK Hokejmarket Skalica - MŠK Autostyle Kežmarok5:2
Základná časť21. 10. 201813:00NEPROTEF Považská Bystrica - ŠKB Martin3:0
Základná časť21. 10. 201813:00NEŠK 98 Pruské - Kometa Vrútky2:3 PP
Základná časť21. 10. 201814:00NELG Slovmatic Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:1 PP
Základná časť21. 10. 201814:00NELeaders Ružinov - Lion Svidník1:2
Základná časť03. 11. 201811:00SOŠKB Martin - Jokerit Petržalka3:1
Základná časť03. 11. 201813:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK Autostyle Kežmarok4:1
Základná časť03. 11. 201813:00SOKometa Vrútky - LG Slovmatic Bratislava1:3
Základná časť03. 11. 201813:00SOHBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské4:1
Základná časť10. 11. 201810:30SOJokerit Petržalka - Kometa Vrútky5:3
Základná časť10. 11. 201811:00SOŠK 98 Pruské - Leaders Ružinov4:3
Základná časť10. 11. 201813:00SOMŠK Autostyle Kežmarok - Enviform Třinec7:2
Základná časť10. 11. 201813:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica2:1
Základná časť10. 11. 201814:00SOLG Slovmatic Bratislava - ŠKB Martin1:4
Základná časť10. 11. 201815:00SOLion Svidník - HBK Nitrianski Rytieri Nitra1:0 PP
Základná časť11. 11. 201810:00NELion Svidník - Enviform Třinec8:2
Základná časť11. 11. 201811:00NEMŠK Autostyle Kežmarok - HBK Nitrianski Rytieri Nitra1:2
Základná časť11. 11. 201814:00NELG Slovmatic Bratislava - Leaders Ružinov4:1
Základná časť17. 11. 201810:30SOJokerit Petržalka - Leaders Ružinov2:4
Základná časť17. 11. 201813:00SOEnviform Třinec - ŠKB Martin1:6
Základná časť17. 11. 201813:00SOMŠK Autostyle Kežmarok - PROTEF Považská Bystrica4:3
Základná časť17. 11. 201813:00SOLion Svidník - ŠK 98 Pruské0:5
Základná časť17. 11. 201814:00SOLG Slovmatic Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica1:3
Základná časť18. 11. 201813:00NEHBK Hokejmarket Skalica - LG Slovmatic Bratislava7:2
Základná časť18. 11. 201814:00NELeaders Ružinov - PROTEF Považská Bystrica2:5
Základná časť24. 11. 201811:00SOLeaders Ružinov - LG Slovmatic Bratislava2:4
Základná časť24. 11. 201813:00SOKometa Vrútky - Enviform Třinec8:0
Základná časť24. 11. 201813:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Jokerit Petržalka3:0
Základná časť24. 11. 201813:00SOPROTEF Považská Bystrica - Lion Svidník8:4
Základná časť25. 11. 201811:00NEEnviform Třinec - Lion Svidník1:7
Základná časť25. 11. 201811:00NEŠKB Martin - HBK Nitrianski Rytieri Nitra0:3
Základná časť01. 12. 201810:30SOJokerit Petržalka - PROTEF Považská Bystrica4:7
Základná časť01. 12. 201813:00SOEnviform Třinec - Leaders Ružinov0:5
Základná časť01. 12. 201813:00SOMŠK Autostyle Kežmarok - Kometa Vrútky0:2
Základná časť01. 12. 201813:00SOLion Svidník - ŠKB Martin0:4
Základná časť01. 12. 201814:00SOLG Slovmatic Bratislava - ŠK 98 Pruské2:3 SN
Základná časť02. 12. 201811:00NELion Svidník - Kometa Vrútky5:4 SN
Základná časť02. 12. 201813:00NEŠK 98 Pruské - MŠK Autostyle Kežmarok6:7 SN
Základná časť08. 12. 201810:30SOJokerit Petržalka - HBK Hokejmarket Skalica3:4
Základná časť23. 02. 201910:00SOLG Slovmatic Bratislava - PROTEF Považská Bystrica2:4
Základná časť23. 02. 201911:00SOLeaders Ružinov - HBK Nitrianski Rytieri Nitra3:2 SN
Základná časť23. 02. 201911:00SOŠKB Martin - MŠK Autostyle Kežmarok4:1
Základná časť23. 02. 201913:00SOŠK 98 Pruské - Jokerit Petržalka4:3 SN
Základná časť23. 02. 201913:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Enviform Třinec5:0
Základná časť23. 02. 201913:00SOKometa Vrútky - Lion Svidník2:1
Základná časť24. 02. 201910:30NELeaders Ružinov - Jokerit Petržalka2:0
Základná časť24. 02. 201914:00NELion Svidník - LG Slovmatic Bratislava1:3
Základná časť02. 03. 201910:30SOJokerit Petržalka - MŠK Autostyle Kežmarok3:1
Základná časť02. 03. 201911:00SOLeaders Ružinov - ŠKB Martin2:4
Základná časť02. 03. 201913:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra1:0 SN
Základná časť02. 03. 201913:00SOŠK 98 Pruské - Enviform Třinec6:1
Základná časť02. 03. 201913:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Kometa Vrútky3:1
Základná časť02. 03. 201914:00SOLG Slovmatic Bratislava - Lion Svidník4:3 PP
Základná časť03. 03. 201910:30NEJokerit Petržalka - Lion Svidník2:8
Základná časť03. 03. 201911:00NELeaders Ružinov - Kometa Vrútky3:2
Základná časť03. 03. 201911:00NEHBK Hokejmarket Skalica - ŠKB Martin5:0
Základná časť03. 03. 201913:00NEŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra3:4 SN
Základná časť03. 03. 201913:00NEPROTEF Považská Bystrica - Enviform Třinec12:0
Základná časť03. 03. 201914:00NELG Slovmatic Bratislava - MŠK Autostyle Kežmarok2:4
Základná časť09. 03. 201908:30SOJokerit Petržalka - LG Slovmatic Bratislava3:2
Základná časť09. 03. 201909:00SOLeaders Ružinov - HBK Hokejmarket Skalica1:4
Základná časť09. 03. 201909:00SOKometa Vrútky - ŠKB Martin4:5 SN
Základná časť09. 03. 201910:00SOŠK 98 Pruské - PROTEF Považská Bystrica2:0
Základná časť09. 03. 201910:00SOMŠK Autostyle Kežmarok - Lion Svidník5:2
Základná časť09. 03. 201910:00SOEnviform Třinec - HBK Nitrianski Rytieri Nitra0:1
Základná časť10. 03. 201908:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Kometa Vrútky3:2 PP
Základná časť16. 03. 201910:00SOŠKB Martin - ŠK 98 Pruské6:1
Základná časť16. 03. 201911:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG Slovmatic Bratislava1:3
Základná časť16. 03. 201913:00SOEnviform Třinec - Jokerit Petržalka0:1
Základná časť16. 03. 201913:00SOKometa Vrútky - PROTEF Považská Bystrica3:2
Základná časť16. 03. 201913:00SOLion Svidník - HBK Hokejmarket Skalica1:7
Základná časť16. 03. 201913:00SOMŠK Autostyle Kežmarok - Leaders Ružinov5:1
Základná časť17. 03. 201911:00NEEnviform Třinec - LG Slovmatic Bratislava0:5
Základná časť17. 03. 201911:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Jokerit Petržalka5:4 SN
Základná časť17. 03. 201911:00NEŠKB Martin - PROTEF Považská Bystrica3:4 SN
Základná časť17. 03. 201911:00NEKometa Vrútky - ŠK 98 Pruské2:3
Základná časť17. 03. 201911:00NEMŠK Autostyle Kežmarok - HBK Hokejmarket Skalica2:3
Základná časť17. 03. 201911:00NELion Svidník - Leaders Ružinov5:3
Základná časť23. 03. 201910:30SOJokerit Petržalka - ŠKB Martin1:2
Základná časť23. 03. 201913:00SOŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica2:3 PP
Základná časť23. 03. 201913:00SOPROTEF Považská Bystrica - Leaders Ružinov5:1
Základná časť23. 03. 201914:00SOLG Slovmatic Bratislava - Kometa Vrútky6:0
Základná časť24. 03. 201910:00NEMŠK Autostyle Kežmarok - LG Slovmatic Bratislava3:6
Základná časť24. 03. 201911:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica3:2
Základná časť30. 03. 201913:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Lion Svidník8:2
Základná časť30. 03. 201913:00SOEnviform Třinec - MŠK Autostyle Kežmarok2:5
Základná časť30. 03. 201913:00SOKometa Vrútky - Jokerit Petržalka4:1
Základná časť30. 03. 201913:00SOŠKB Martin - LG Slovmatic Bratislava8:2
Základná časť30. 03. 201913:00SOLeaders Ružinov - ŠK 98 Pruské2:6
Základná časť30. 03. 201913:00SOHBK Hokejmarket Skalica - PROTEF Považská Bystrica4:2

Kosice 2019 logo

Extraliga Seniori 2018/19
program zápasov

Tabuľka: SHbE 2018/2019 Muži

TímZSkóreB
1.Skalica2276:3549
2.Martin2277:4248
3.Nitra2267:4245
4.P. Bystrica2295:4741
5.Pruské2274:6240
6.Vrútky2268:5938
7.LG Bratislava2266:6735
8.Svidník2267:7631
9.Kežmarok2259:6626
10.Ružinov2247:6423
11.Jokerit2253:8020
12.Třinec2218:1270

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbal.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbal.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2018/19

01. 06. 2019
SkalicaP. Bystrica
5:1REPORT
26. 05. 2019
P. BystricaSkalica
0:4REPORT
25. 05. 2019
P. BystricaSkalica
4:1REPORT
19. 05. 2019
SkalicaP. Bystrica
3:4REPORT
18. 05. 2019
SkalicaP. Bystrica
5:4 PPREPORT
04. 05. 2019
VrútkySkalica
2:3REPORT
P. BystricaMartin
5:1REPORT

SHbE 2018/2019 Muži 2018/2019

Najviac bodov

Milan VozárPRU37 bodov
2.Cíbik M.PRU36
3.Balga R.PRU35
4.Božik M.SCA32
5.Štefan B.SVI32

Najlepší strelec

Milan VozárPRU17 gólov
2.Bielený R.MRT16
3.Raschman M.SVI16
4.Cíbik M.PRU15
5.Rufati J.PBY14

Najlepší brankár

Ivan PoláčekSCA1.57 g/z
2.Kučera P.SCA1.57
3.Maxin M.NRA1.7
4.Buliš P.PBY1.74
5.Murček M.MRT1.8
 

Mediálni partneri

Partneri