Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná časť02. 09. 201710:30SOJokerit Petržalka - Enviform Třinec9:1
Základná časť02. 09. 201711:00SOŠKB Martin - Kometa Vrútky1:2
Základná časť02. 09. 201713:00SOŠK 98 Pruské - MŠK Vippokerpro Kežmarok1:2 SN
Základná časť02. 09. 201713:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBC Košice6:1
Základná časť02. 09. 201714:00SOLG ABHOKEJ Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica5:2
Základná časť02. 09. 201714:00SOLion Svidník - HBK Diaková3:2 PP
Základná časť02. 09. 201715:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Leaders Ružinov3:1
Základná časť09. 09. 201713:00SOŠK 98 Pruské - Lion Svidník6:5
Základná časť09. 09. 201713:00SOHBK Diaková - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:8
Základná časť09. 09. 201713:00SOKometa Vrútky - LG ABHOKEJ Bratislava8:2
Základná časť09. 09. 201713:00SOLeaders Ružinov - PROTEF Považská Bystrica5:2
Základná časť09. 09. 201714:00SOHBC Košice - MŠK Vippokerpro Kežmarok2:4
Základná časť16. 09. 201710:30SOJokerit Petržalka - Leaders Ružinov4:1
Základná časť16. 09. 201711:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Kometa Vrútky1:2
Základná časť16. 09. 201711:00SOŠKB Martin - HBC Košice8:2
Základná časť16. 09. 201711:00SOLion Svidník - Enviform Třinec10:2
Základná časť16. 09. 201713:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica5:3
Základná časť16. 09. 201714:00SOLG ABHOKEJ Bratislava - ŠK 98 Pruské2:1
Základná časť16. 09. 201714:00SOHBK Diaková - MŠK Vippokerpro Kežmarok1:6
Základná časť23. 09. 201713:00SOKometa Vrútky - PROTEF Považská Bystrica3:2 PP
Základná časť23. 09. 201713:00SOHBC Košice - Lion Svidník4:7
Základná časť23. 09. 201713:00SOHBK Diaková - LG ABHOKEJ Bratislava1:5
Základná časť23. 09. 201713:00SOLeaders Ružinov - Enviform Třinec7:1
Základná časť23. 09. 201713:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK Vippokerpro Kežmarok1:4
Základná časť23. 09. 201713:00SOŠK 98 Pruské - Jokerit Petržalka5:4 SN
Základná časť30. 09. 201710:30SOJokerit Petržalka - LG ABHOKEJ Bratislava3:5
Základná časť30. 09. 201711:00SOŠKB Martin - ŠK 98 Pruské1:5
Základná časť30. 09. 201713:00SOEnviform Třinec - HBC Košice2:3 PP
Základná časť30. 09. 201713:00SOKometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica2:3
Základná časť30. 09. 201713:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Lion Svidník1:2
Základná časť30. 09. 201713:00SOPROTEF Považská Bystrica - MŠK Vippokerpro Kežmarok2:0
Základná časť07. 10. 201710:30SOJokerit Petržalka - ŠKB Martin5:3
Základná časť07. 10. 201713:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Enviform Třinec5:1
Základná časť07. 10. 201713:00SOHBK Diaková - ŠK 98 Pruské8:2
Základná časť07. 10. 201713:00SOKometa Vrútky - Leaders Ružinov3:0
Základná časť07. 10. 201713:00SOHBC Košice - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:0
Základná časť07. 10. 201713:00SOLG ABHOKEJ Bratislava - PROTEF Považská Bystrica1:6
Základná časť14. 10. 201713:00SOLeaders Ružinov - HBC Košice5:3
Základná časť14. 10. 201713:00SOLion Svidník - Jokerit Petržalka4:1
Základná časť14. 10. 201713:00SOHBK Diaková - HBK Hokejmarket Skalica4:3 PP
Základná časť14. 10. 201713:00SOŠK 98 Pruské - Kometa Vrútky4:5
Základná časť14. 10. 201713:00SOPROTEF Považská Bystrica - ŠKB Martin4:1
Základná časť14. 10. 201713:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Enviform Třinec15:0
Základná časť14. 10. 201713:00SOLG ABHOKEJ Bratislava - MŠK Vippokerpro Kežmarok1:2
Základná časť15. 10. 201711:00NELeaders Ružinov - MŠK Vippokerpro Kežmarok3:2
Základná časť15. 10. 201711:00NEKometa Vrútky - Jokerit Petržalka7:3
Základná časť15. 10. 201711:00NEŠKB Martin - HBK Nitrianski Rytieri Nitra3:2 SN
Základná časť15. 10. 201711:00NEEnviform Třinec - HBK Diaková2:5
Základná časť15. 10. 201713:00NELG ABHOKEJ Bratislava - HBC Košice9:3
Základná časť15. 10. 201713:00NEŠK 98 Pruské - PROTEF Považská Bystrica1:2
Základná časť15. 10. 201714:00NELion Svidník - HBK Hokejmarket Skalica0:6
Základná časť21. 10. 201710:30SOJokerit Petržalka - HBK Diaková4:0
Základná časť21. 10. 201711:00SOLeaders Ružinov - HBK Hokejmarket Skalica2:4
Základná časť21. 10. 201713:00SOLG ABHOKEJ Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra9:3
Základná časť21. 10. 201713:00SOPROTEF Považská Bystrica - Enviform Třinec6:1
Základná časť21. 10. 201713:00SOKometa Vrútky - Lion Svidník6:3
Základná časť22. 10. 201711:00NELeaders Ružinov - HBK Diaková3:0
Základná časť28. 10. 201711:00SOLeaders Ružinov - ŠK 98 Pruské4:1
Základná časť28. 10. 201713:00SOLion Svidník - ŠKB Martin1:2 PP
Základná časť28. 10. 201713:00SOHBC Košice - HBK Diaková1:2
Základná časť28. 10. 201713:00SOEnviform Třinec - LG ABHOKEJ Bratislava4:6
Základná časť28. 10. 201713:00SOPROTEF Považská Bystrica - Jokerit Petržalka4:1
Základná časť28. 10. 201713:00SOMŠK Vippokerpro Kežmarok - Kometa Vrútky3:2 PP
Základná časť29. 10. 201713:00NEMŠK Vippokerpro Kežmarok - PROTEF Považská Bystrica1:3
Základná časť04. 11. 201710:30SOJokerit Petržalka - MŠK Vippokerpro Kežmarok0:3
Základná časť04. 11. 201711:00SOŠKB Martin - Leaders Ružinov5:2
Základná časť04. 11. 201713:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBC Košice5:2
Základná časť04. 11. 201713:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - PROTEF Považská Bystrica3:4
Základná časť04. 11. 201713:00SOHBK Diaková - Kometa Vrútky2:4
Základná časť04. 11. 201713:00SOEnviform Třinec - ŠK 98 Pruské1:2 SN
Základná časť04. 11. 201714:00SOLion Svidník - LG ABHOKEJ Bratislava3:6
Základná časť05. 11. 201710:30NEJokerit Petržalka - HBC Košice7:4
Základná časť05. 11. 201711:00NELion Svidník - Leaders Ružinov8:3
Základná časť05. 11. 201711:00NEHBK Hokejmarket Skalica - MŠK Vippokerpro Kežmarok5:2
Základná časť05. 11. 201711:00NEŠKB Martin - LG ABHOKEJ Bratislava1:2
Základná časť05. 11. 201713:00NEHBK Diaková - PROTEF Považská Bystrica2:4
Základná časť05. 11. 201713:00NEKometa Vrútky - Enviform Třinec9:0
Základná časť05. 11. 201713:00NEŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra3:2
Základná časť11. 11. 201711:00SOŠKB Martin - HBK Diaková5:3
Základná časť11. 11. 201711:00SOLeaders Ružinov - LG ABHOKEJ Bratislava4:5 PP
Základná časť11. 11. 201713:00SOPROTEF Považská Bystrica - Lion Svidník5:1
Základná časť11. 11. 201713:00SOŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica4:6
Základná časť11. 11. 201713:00SOEnviform Třinec - MŠK Vippokerpro Kežmarok5:9
Základná časť11. 11. 201713:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Jokerit Petržalka5:3
Základná časť11. 11. 201713:00SOHBC Košice - Kometa Vrútky3:4
Základná časť12. 11. 201711:00NEMŠK Vippokerpro Kežmarok - ŠKB Martin2:3 SN
Základná časť17. 11. 201711:00PIEnviform Třinec - ŠKB Martin1:4
Základná časť18. 11. 201713:00SOKometa Vrútky - ŠKB Martin1:0
Základná časť18. 11. 201713:00SOHBK Diaková - Lion Svidník2:4
Základná časť18. 11. 201713:00SOHBK Hokejmarket Skalica - LG ABHOKEJ Bratislava4:0
Základná časť18. 11. 201713:00SOEnviform Třinec - Jokerit Petržalka1:5
Základná časť18. 11. 201713:00SOLeaders Ružinov - HBK Nitrianski Rytieri Nitra5:2
Základná časť18. 11. 201713:00SOHBC Košice - PROTEF Považská Bystrica3:7
Základná časť18. 11. 201713:00SOMŠK Vippokerpro Kežmarok - ŠK 98 Pruské2:1 PP
Základná časť25. 11. 201710:30SOJokerit Petržalka - HBK Hokejmarket Skalica3:2 PP
Základná časť25. 11. 201711:00SOŠKB Martin - Enviform Třinec5:0
Základná časť25. 11. 201713:00SOLion Svidník - ŠK 98 Pruské5:3
Základná časť25. 11. 201713:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Diaková1:4
Základná časť25. 11. 201713:00SOLG ABHOKEJ Bratislava - Kometa Vrútky1:3
Základná časť25. 11. 201713:00SOMŠK Vippokerpro Kežmarok - HBC Košice2:1
Základná časť25. 11. 201713:00SOPROTEF Považská Bystrica - Leaders Ružinov5:1
Základná časť26. 11. 201711:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra5:6
Základná časť02. 12. 201713:00SOHBK Hokejmarket Skalica - PROTEF Považská Bystrica3:2
Základná časť02. 12. 201713:00SOLeaders Ružinov - Jokerit Petržalka1:2
Základná časť02. 12. 201713:00SOŠK 98 Pruské - LG ABHOKEJ Bratislava0:7
Základná časť02. 12. 201713:00SOEnviform Třinec - Lion Svidník3:4
Základná časť02. 12. 201714:00SOHBC Košice - ŠKB Martin3:4
Základná časť09. 12. 201710:30SOJokerit Petržalka - ŠK 98 Pruské1:3
Základná časť09. 12. 201713:00SOŠKB Martin - HBK Hokejmarket Skalica5:7
Základná časť09. 12. 201713:00SOPROTEF Považská Bystrica - Kometa Vrútky5:3
Základná časť09. 12. 201713:00SOLion Svidník - HBC Košice3:2
Základná časť10. 02. 201813:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Jokerit Petržalka1:3
Základná časť17. 02. 201813:00SOHBC Košice - Enviform Třinec1:2
Základná časť17. 02. 201813:00SOHBK Diaková - Leaders Ružinov3:2 SN
Základná časť17. 02. 201813:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Kometa Vrútky3:2 PP
Základná časť17. 02. 201813:00SOŠK 98 Pruské - ŠKB Martin2:3 PP
Základná časť17. 02. 201813:00SOLion Svidník - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:1
Základná časť17. 02. 201814:00SOLG ABHOKEJ Bratislava - Jokerit Petržalka1:4
Základná časť18. 02. 201811:00NEHBK Hokejmarket Skalica - ŠKB Martin7:2
Základná časť18. 02. 201813:00NEMŠK Vippokerpro Kežmarok - HBK Nitrianski Rytieri Nitra3:1
Základná časť18. 02. 201814:00NELG ABHOKEJ Bratislava - HBK Diaková3:0
Základná časť24. 02. 201813:00SOŠK 98 Pruské - HBK Diaková1:2 SN
Základná časť24. 02. 201813:00SOEnviform Třinec - HBK Hokejmarket Skalica1:7
Základná časť24. 02. 201813:00SOŠKB Martin - Jokerit Petržalka5:2
Základná časť24. 02. 201813:00SOLion Svidník - MŠK Vippokerpro Kežmarok2:1
Základná časť24. 02. 201813:00SOPROTEF Považská Bystrica - LG ABHOKEJ Bratislava2:1
Základná časť24. 02. 201813:00SOLeaders Ružinov - Kometa Vrútky2:1 PP
Základná časť24. 02. 201813:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC Košice1:3
Základná časť25. 02. 201813:00NEMŠK Vippokerpro Kežmarok - Lion Svidník7:6
Základná časť03. 03. 201811:00SOJokerit Petržalka - Lion Svidník4:2
Základná časť03. 03. 201811:00SOŠKB Martin - PROTEF Považská Bystrica3:0
Základná časť03. 03. 201813:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Diaková4:2
Základná časť03. 03. 201813:00SOKometa Vrútky - ŠK 98 Pruské4:1
Základná časť03. 03. 201813:00SOEnviform Třinec - HBK Nitrianski Rytieri Nitra0:4
Základná časť03. 03. 201813:00SOMŠK Vippokerpro Kežmarok - LG ABHOKEJ Bratislava3:2
Základná časť03. 03. 201813:00SOHBC Košice - Leaders Ružinov1:4
Základná časť04. 03. 201811:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠKB Martin2:1
Základná časť04. 03. 201811:00NEHBC Košice - LG ABHOKEJ Bratislava2:4
Základná časť04. 03. 201811:00NEHBK Hokejmarket Skalica - Lion Svidník8:2
Základná časť04. 03. 201811:30NEMŠK Vippokerpro Kežmarok - Leaders Ružinov2:3
Základná časť04. 03. 201811:30NEJokerit Petržalka - Kometa Vrútky4:5
Základná časť04. 03. 201813:00NEHBK Diaková - Enviform Třinec4:0
Základná časť04. 03. 201813:00NEPROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské3:1
Základná časť10. 03. 201811:00SOŠKB Martin - MŠK Vippokerpro Kežmarok5:6
Základná časť10. 03. 201813:00SOŠK 98 Pruské - HBC Košice5:1
Základná časť10. 03. 201813:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG ABHOKEJ Bratislava0:5
Základná časť10. 03. 201813:00SOHBK Diaková - Jokerit Petržalka0:6
Základná časť10. 03. 201813:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Leaders Ružinov1:0
Základná časť10. 03. 201814:00SOLion Svidník - Kometa Vrútky2:5
Základná časť11. 03. 201813:00NEKometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra6:1
Základná časť11. 03. 201813:00NEHBC Košice - ŠK 98 Pruské2:7
Základná časť17. 03. 201810:30SOJokerit Petržalka - PROTEF Považská Bystrica6:3
Základná časť17. 03. 201811:00SOŠKB Martin - Lion Svidník3:4
Základná časť17. 03. 201813:00SOŠK 98 Pruské - Leaders Ružinov5:1
Základná časť17. 03. 201813:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica4:3
Základná časť17. 03. 201813:00SOHBK Diaková - HBC Košice1:0
Základná časť17. 03. 201813:00SOKometa Vrútky - MŠK Vippokerpro Kežmarok1:2
Základná časť17. 03. 201814:00SOLG ABHOKEJ Bratislava - Enviform Třinec2:3
Základná časť18. 03. 201811:00NEEnviform Třinec - Leaders Ružinov4:2
Základná časť24. 03. 201810:30SOLeaders Ružinov - ŠKB Martin5:6
Základná časť24. 03. 201813:00SOMŠK Vippokerpro Kežmarok - Jokerit Petržalka1:4
Základná časť24. 03. 201813:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra8:2
Základná časť24. 03. 201813:00SOKometa Vrútky - HBK Diaková4:1
Základná časť24. 03. 201813:00SOŠK 98 Pruské - Enviform Třinec2:3
Základná časť24. 03. 201814:00SOLG ABHOKEJ Bratislava - Lion Svidník6:0
Základná časť24. 03. 201814:00SOHBC Košice - HBK Hokejmarket Skalica3:5
Základná časť25. 03. 201810:30NELeaders Ružinov - Lion Svidník2:3 PP
Základná časť25. 03. 201811:00NEHBC Košice - Jokerit Petržalka3:6
Základná časť25. 03. 201811:00NEEnviform Třinec - Kometa Vrútky4:2
Základná časť25. 03. 201811:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠK 98 Pruské3:2
Základná časť25. 03. 201811:30NEMŠK Vippokerpro Kežmarok - HBK Hokejmarket Skalica7:2
Základná časť25. 03. 201813:00NEPROTEF Považská Bystrica - HBK Diaková4:2
Základná časť25. 03. 201814:00NELG ABHOKEJ Bratislava - ŠKB Martin2:3 PP
Základná časť30. 03. 201811:00PIMŠK Vippokerpro Kežmarok - HBK Diaková3:2
Základná časť30. 03. 201815:00PIEnviform Třinec - PROTEF Považská Bystrica1:3
Základná časť31. 03. 201814:00SOJokerit Petržalka - HBK Nitrianski Rytieri Nitra5:2
Základná časť31. 03. 201814:00SOHBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské5:0
Základná časť31. 03. 201814:00SOHBK Diaková - ŠKB Martin2:4
Základná časť31. 03. 201814:00SOMŠK Vippokerpro Kežmarok - Enviform Třinec13:2
Základná časť31. 03. 201814:00SOLG ABHOKEJ Bratislava - Leaders Ružinov7:1
Základná časť31. 03. 201814:00SOLion Svidník - PROTEF Považská Bystrica0:5
Základná časť31. 03. 201814:00SOKometa Vrútky - HBC Košice6:2
Štvrťfinále HEL 2017/1807. 04. 201810:00SOPROTEF Považská Bystrica - ŠKB Martin1:4
Štvrťfinále HEL 2017/1807. 04. 201813:00SOKometa Vrútky - Lion Svidník4:3 SN
Štvrťfinále HEL 2017/1807. 04. 201813:00SOHBK Hokejmarket Skalica - LG ABHOKEJ Bratislava0:2
Štvrťfinále HEL 2017/1807. 04. 201813:30SOMŠK Vippokerpro Kežmarok - Jokerit Petržalka2:6
Štvrťfinále HEL 2017/1808. 04. 201811:30NEMŠK Vippokerpro Kežmarok - Jokerit Petržalka3:2 PP
Štvrťfinále HEL 2017/1808. 04. 201813:00NEPROTEF Považská Bystrica - ŠKB Martin4:3 SN
Štvrťfinále HEL 2017/1808. 04. 201813:00NEKometa Vrútky - Lion Svidník4:2
Štvrťfinále HEL 2017/1808. 04. 201813:00NEHBK Hokejmarket Skalica - LG ABHOKEJ Bratislava2:3
Štvrťfinále HEL 2017/1814. 04. 201811:00SOŠKB Martin - PROTEF Považská Bystrica1:4
Štvrťfinále HEL 2017/1814. 04. 201813:00SOLion Svidník - Kometa Vrútky5:7
Štvrťfinále HEL 2017/1814. 04. 201813:00SOJokerit Petržalka - MŠK Vippokerpro Kežmarok2:1 PP
Štvrťfinále HEL 2017/1814. 04. 201814:00SOLG ABHOKEJ Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica2:3
Štvrťfinále HEL 2017/1815. 04. 201811:00NEŠKB Martin - PROTEF Považská Bystrica1:4
Štvrťfinále HEL 2017/1815. 04. 201813:00NEJokerit Petržalka - MŠK Vippokerpro Kežmarok3:1
Štvrťfinále HEL 2017/1815. 04. 201814:00NELG ABHOKEJ Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica8:2
Semifinále HEL 2017/1821. 04. 201813:00SOPROTEF Považská Bystrica - LG ABHOKEJ Bratislava5:1
Semifinále HEL 2017/1821. 04. 201813:00SOKometa Vrútky - Jokerit Petržalka6:1
Semifinále HEL 2017/1822. 04. 201813:00NEPROTEF Považská Bystrica - LG ABHOKEJ Bratislava4:2
Semifinále HEL 2017/1822. 04. 201813:00NEKometa Vrútky - Jokerit Petržalka2:3 PP
Semifinále HEL 2017/1828. 04. 201810:30SOJokerit Petržalka - Kometa Vrútky4:1
Semifinále HEL 2017/1828. 04. 201814:00SOLG ABHOKEJ Bratislava - PROTEF Považská Bystrica4:3 PP
Semifinále HEL 2017/1829. 04. 201810:30NEJokerit Petržalka - Kometa Vrútky1:4
Semifinále HEL 2017/1829. 04. 201814:00NELG ABHOKEJ Bratislava - PROTEF Považská Bystrica4:0
Semifinále HEL 2017/1805. 05. 201813:00SOKometa Vrútky - Jokerit Petržalka3:2
Semifinále HEL 2017/1805. 05. 201813:00SOPROTEF Považská Bystrica - LG ABHOKEJ Bratislava1:2
Finále HEL 2017/1812. 05. 201813:00SOKometa Vrútky - LG ABHOKEJ Bratislava1:2 PP
Finále HEL 2017/1813. 05. 201813:00NEKometa Vrútky - LG ABHOKEJ Bratislava5:1
Finále HEL 2017/1819. 05. 201814:00SOLG ABHOKEJ Bratislava - Kometa Vrútky2:3
Finále HEL 2017/1820. 05. 201814:00NELG ABHOKEJ Bratislava - Kometa Vrútky7:0
Finále HEL 2017/1826. 05. 201813:00SOKometa Vrútky - LG ABHOKEJ Bratislava2:1 SN

Extraliga Seniori 2018/19
program zápasov

21. 10. 2018
Skalica - Kežmarok o 11:00
P. Bystrica - Martin o 13:00
Pruské - Vrútky o 13:00
LG Bratislava - Nitra o 14:00
Ružinov - Svidník o 14:00
03. 11. 2018
Martin - Jokerit o 11:00
Ružinov - P. Bystrica o 11:00

Tabuľka: SHbE 2018/2019 Muži

TímZSkóreB
1.Martin828:1318
2.Vrútky727:1718
3.Nitra830:1717
4.Pruské826:2214
5.P. Bystrica837:1713
6.Svidník617:1711
7.Ružinov611:109
8.Skalica613:128
9.LG Bratislava412:186
10.Kežmarok711:196
11.Jokerit616:263
12.Třinec87:470
Kosice 2019 logo

Najčítanejšie články

Najhorúcejšie diskusie

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbal.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbal.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2018/19

20. 10. 2018
LG BratislavaTřinec
6:0REPORT
RužinovKežmarok
3:0REPORT
P. BystricaVrútky
2:3REPORT
PruskéMartin
0:5REPORT
SkalicaSvidník
5:2REPORT
JokeritNitra
2:5REPORT
14. 10. 2018
NitraP. Bystrica
6:5REPORT

SHbE 2018/2019 Muži 2018/2019

Najviac bodov

Róbert BalgaPRU13 bodov
2.Vozár M.PRU13
3.Cibík M.PRU11
4.König J.NRA11
5.Čičala F.PBY11

Najlepší strelec

Martin RaschmanSVI8 gólov
2.Rufati J.PBY8
3.Bielený R.MRT7
4.Cibík M.PRU7
5.Balga R.PRU6

Najlepší brankár

 

Mediálni partneri

Partneri