Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná časť03. 09. 201610:30SOJokerit Petržalka - HBK Kometa Vrútky2:1
Základná časť03. 09. 201613:00SOŠK 98 Pruské - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok2:1 PP
Základná časť03. 09. 201613:00SOHBK Diaková - HBK Hokejmarket Skalica3:4 SN
Základná časť03. 09. 201613:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - Leaders Ružinov3:2
Základná časť03. 09. 201614:00SOLG ABhokej Bratislava - Imperial Vitamins Martin3:1
Základná časť10. 09. 201613:00SOImperial Vitamins Martin - Jokerit Petržalka1:4
Základná časť10. 09. 201613:00SOHBK Kometa Vrútky - LG ABhokej Bratislava4:3 SN
Základná časť10. 09. 201613:00SOHBK Lion Svidník - ŠK 98 Pruské1:2 SN
Základná časť10. 09. 201613:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF Považská Bystrica2:5
Základná časť10. 09. 201613:00SOLeaders Ružinov - HBK Diaková2:1
Základná časť17. 09. 201610:30SOJokerit Petržalka - HBK Diaková4:3 SN
Základná časť17. 09. 201613:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Leaders Ružinov0:4
Základná časť17. 09. 201613:00SOImperial Vitamins Martin - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok3:1
Základná časť17. 09. 201613:00SOHBK Kometa Vrútky - HBK Lion Svidník5:0
Základná časť17. 09. 201614:00SOLG ABhokej Bratislava - HBK PROTEF Považská Bystrica4:1
Základná časť18. 09. 201611:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Lion Svidník3:2 SN
Základná časť24. 09. 201611:00SOHBK Lion Svidník - Imperial Vitamins Martin2:7
Základná časť24. 09. 201613:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - Jokerit Petržalka4:2
Základná časť24. 09. 201613:00SOHBK Diaková - LG ABhokej Bratislava0:2
Základná časť24. 09. 201613:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra6:0
Základná časť24. 09. 201613:00SOLeaders Ružinov - ŠK 98 Pruské3:2
Základná časť24. 09. 201614:30SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Kometa Vrútky4:1
Základná časť01. 10. 201613:00SOHBK Lion Svidník - LG ABhokej Bratislava3:6
Základná časť01. 10. 201613:00SOImperial Vitamins Martin - HBK Hokejmarket Skalica3:4 SN
Základná časť01. 10. 201613:00SOHBK Kometa Vrútky - Leaders Ružinov2:1
Základná časť01. 10. 201613:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Diaková4:1
Základná časť01. 10. 201613:00SOŠK 98 Pruské - HBK PROTEF Považská Bystrica2:1
Základná časť01. 10. 201614:30SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - Jokerit Petržalka4:2
Základná časť02. 10. 201611:00NEHBK Lion Svidník - Jokerit Petržalka3:2
Základná časť02. 10. 201611:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK PROTEF Považská Bystrica3:4 PP
Základná časť02. 10. 201613:00NEMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - LG ABhokej Bratislava3:2 SN
Základná časť02. 10. 201613:00NEImperial Vitamins Martin - Leaders Ružinov2:1 SN
Základná časť02. 10. 201613:00NEHBK Kometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica4:5 PP
Základná časť02. 10. 201613:00NEŠK 98 Pruské - HBK Diaková4:2
Základná časť08. 10. 201610:30SOJokerit Petržalka - LG ABhokej Bratislava3:2 SN
Základná časť08. 10. 201611:00SOHBK Lion Svidník - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok1:6
Základná časť08. 10. 201613:00SOŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra5:2
Základná časť08. 10. 201613:00SOImperial Vitamins Martin - HBK Kometa Vrútky7:0
Základná časť08. 10. 201613:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Diaková2:5
Základná časť08. 10. 201613:00SOLeaders Ružinov - HBK Hokejmarket Skalica4:1
Základná časť22. 10. 201613:00SOLeaders Ružinov - LG ABhokej Bratislava4:8
Základná časť22. 10. 201613:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Jokerit Petržalka5:2
Základná časť22. 10. 201613:00SOHBK Diaková - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok3:4 PP
Základná časť22. 10. 201613:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Lion Svidník3:4 SN
Základná časť23. 10. 201611:00NEŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica3:2 SN
Základná časť29. 10. 201610:30SOJokerit Petržalka - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:2
Základná časť29. 10. 201613:00SOLeaders Ružinov - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok3:2
Základná časť29. 10. 201613:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Lion Svidník4:0
Základná časť29. 10. 201613:00SOHBK Diaková - Imperial Vitamins Martin3:5
Základná časť29. 10. 201613:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Kometa Vrútky3:1
Základná časť29. 10. 201615:00SOLG ABhokej Bratislava - ŠK 98 Pruské5:2
Základná časť30. 10. 201610:30NEJokerit Petržalka - ŠK 98 Pruské2:1 SN
Základná časť30. 10. 201611:00NEHBK Hokejmarket Skalica - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok5:4 SN
Základná časť30. 10. 201613:00NELeaders Ružinov - HBK Lion Svidník6:3
Základná časť30. 10. 201613:00NEHBK Diaková - HBK Kometa Vrútky5:3
Základná časť30. 10. 201613:00NEHBK PROTEF Považská Bystrica - Imperial Vitamins Martin3:4
Základná časť30. 10. 201614:00NELG ABhokej Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:0
Základná časť05. 11. 201610:30SOJokerit Petržalka - Leaders Ružinov2:1 PP
Základná časť05. 11. 201611:00SOHBK Lion Svidník - HBK Diaková3:4
Základná časť05. 11. 201613:00SOHBK Kometa Vrútky - ŠK 98 Pruské7:1
Základná časť05. 11. 201614:00SOLG ABhokej Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica4:3 PP
Základná časť05. 11. 201614:30SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK PROTEF Považská Bystrica4:0
Základná časť06. 11. 201613:00NEImperial Vitamins Martin - HBK Nitrianski Rytieri Nitra7:1
Základná časť12. 11. 201613:00SOHBK Kometa Vrútky - Jokerit Petržalka5:3
Základná časť12. 11. 201613:00SOImperial Vitamins Martin - LG ABhokej Bratislava4:3 SN
Základná časť12. 11. 201613:00SOHBK Lion Svidník - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:4
Základná časť12. 11. 201613:00SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - ŠK 98 Pruské3:4 SN
Základná časť12. 11. 201613:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Diaková0:3
Základná časť13. 11. 201611:00NEHBK Diaková - Jokerit Petržalka4:3
Základná časť13. 11. 201611:00NEMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:5
Základná časť19. 11. 201610:30SOJokerit Petržalka - Imperial Vitamins Martin2:5
Základná časť19. 11. 201613:00SOŠK 98 Pruské - HBK Lion Svidník3:2 PP
Základná časť19. 11. 201613:00SOHBK Diaková - Leaders Ružinov1:2 PP
Základná časť19. 11. 201614:00SOLG ABhokej Bratislava - HBK Kometa Vrútky5:1
Základná časť20. 11. 201610:00NEHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica5:3
Základná časť20. 11. 201611:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Kometa Vrútky1:4
Základná časť20. 11. 201613:00NEŠK 98 Pruské - Imperial Vitamins Martin2:3 SN
Základná časť26. 11. 201613:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - LG ABhokej Bratislava1:0
Základná časť26. 11. 201613:00SOLeaders Ružinov - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:3 SN
Základná časť26. 11. 201613:00SOHBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské6:2
Základná časť26. 11. 201613:00SOHBK Lion Svidník - HBK Kometa Vrútky2:5
Základná časť27. 11. 201613:00NELeaders Ružinov - HBK PROTEF Považská Bystrica0:2
Základná časť27. 11. 201613:00NEMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - Imperial Vitamins Martin3:2
Základná časť10. 12. 201613:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica2:7
Základná časť10. 12. 201613:00SOHBK Kometa Vrútky - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok3:2 PP
Základná časť10. 12. 201613:00SOImperial Vitamins Martin - HBK Lion Svidník4:1
Základná časť10. 12. 201614:00SOLG ABhokej Bratislava - HBK Diaková5:0
Základná časť12. 02. 201711:00NEJokerit Petržalka - HBK PROTEF Považská Bystrica6:2
Základná časť18. 02. 201710:30SOJokerit Petržalka - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok2:5
Základná časť18. 02. 201713:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Imperial Vitamins Martin2:3
Základná časť18. 02. 201713:00SOLeaders Ružinov - HBK Kometa Vrútky6:7
Základná časť18. 02. 201713:00SOHBK Diaková - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:1
Základná časť18. 02. 201713:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské3:1
Základná časť18. 02. 201714:00SOLG ABhokej Bratislava - HBK Lion Svidník4:3 SN
Základná časť19. 02. 201710:00NELeaders Ružinov - Imperial Vitamins Martin2:3
Základná časť19. 02. 201710:30NEJokerit Petržalka - HBK Lion Svidník6:1
Základná časť19. 02. 201711:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HBK Kometa Vrútky3:1
Základná časť19. 02. 201713:00NEHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:1
Základná časť19. 02. 201713:00NEHBK Diaková - ŠK 98 Pruské3:2
Základná časť19. 02. 201714:00NELG ABhokej Bratislava - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok2:1
Základná časť25. 02. 201713:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠK 98 Pruské0:1
Základná časť25. 02. 201713:00SOHBK Diaková - HBK PROTEF Považská Bystrica3:2 PP
Základná časť25. 02. 201713:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Leaders Ružinov2:1 PP
Základná časť25. 02. 201714:00SOLG ABhokej Bratislava - Jokerit Petržalka0:2
Základná časť25. 02. 201714:30SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Lion Svidník4:3 SN
Základná časť26. 02. 201711:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok3:2
Základná časť26. 02. 201711:00NEHBK Kometa Vrútky - Imperial Vitamins Martin2:5
Základná časť26. 02. 201713:00NEŠK 98 Pruské - Leaders Ružinov1:2
Základná časť04. 03. 201713:00SOHBK Lion Svidník - HBK Hokejmarket Skalica5:4
Základná časť04. 03. 201713:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Jokerit Petržalka9:6
Základná časť04. 03. 201713:00SOŠK 98 Pruské - LG ABhokej Bratislava0:4
Základná časť04. 03. 201713:00SOImperial Vitamins Martin - HBK Diaková4:3
Základná časť04. 03. 201713:00SOHBK Kometa Vrútky - HBK PROTEF Považská Bystrica4:2
Základná časť04. 03. 201714:30SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - Leaders Ružinov2:3 PP
Základná časť05. 03. 201711:00NEHBK Lion Svidník - Leaders Ružinov1:10
Základná časť05. 03. 201711:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG ABhokej Bratislava4:1
Základná časť05. 03. 201711:00NEHBK Kometa Vrútky - HBK Diaková3:2 PP
Základná časť05. 03. 201713:00NEMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Hokejmarket Skalica3:2 SN
Základná časť05. 03. 201713:00NEŠK 98 Pruské - Jokerit Petržalka0:4
Základná časť05. 03. 201713:00NEImperial Vitamins Martin - HBK PROTEF Považská Bystrica1:3
Základná časť18. 03. 201713:00SOHBK Lion Svidník - HBK PROTEF Považská Bystrica2:1
Základná časť18. 03. 201713:00SOHBK Kometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra6:0
Základná časť18. 03. 201713:00SOImperial Vitamins Martin - ŠK 98 Pruské7:2
Základná časť18. 03. 201714:00SOLG ABhokej Bratislava - Leaders Ružinov6:4
Základná časť18. 03. 201714:30SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Diaková1:0 SN
Základná časť19. 03. 201711:00NEJokerit Petržalka - HBK Hokejmarket Skalica2:5
Základná časť25. 03. 201713:00SOLeaders Ružinov - Jokerit Petržalka4:3 SN
Základná časť25. 03. 201713:00SOHBK Hokejmarket Skalica - LG ABhokej Bratislava3:4
Základná časť25. 03. 201713:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok2:3 PP
Základná časť25. 03. 201713:00SOHBK Diaková - HBK Lion Svidník2:1
Základná časť25. 03. 201713:00SOŠK 98 Pruské - HBK Kometa Vrútky2:3
Základná časť25. 03. 201713:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Imperial Vitamins Martin2:3 SN
Štvrťfinále01. 04. 201713:00SOImperial Vitamins Martin - HBK Diaková6:5
Štvrťfinále01. 04. 201713:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok2:5
Štvrťfinále01. 04. 201713:00SOHBK Kometa Vrútky - Leaders Ružinov0:2
Štvrťfinále01. 04. 201714:00SOLG ABhokej Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica2:4
Štvrťfinále02. 04. 201711:00NEHBK PROTEF Považská Bystrica - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok1:4
Štvrťfinále02. 04. 201713:00NEImperial Vitamins Martin - HBK Diaková2:1
Štvrťfinále02. 04. 201713:00NEHBK Kometa Vrútky - Leaders Ružinov4:1
Štvrťfinále02. 04. 201714:00NELG ABhokej Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica4:3
Štvrťfinále08. 04. 201713:00SOHBK Diaková - Imperial Vitamins Martin0:2
Štvrťfinále08. 04. 201713:00SOHBK Hokejmarket Skalica - LG ABhokej Bratislava2:3
Štvrťfinále08. 04. 201713:00SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK PROTEF Považská Bystrica4:3 PP
Štvrťfinále08. 04. 201713:00SOLeaders Ružinov - HBK Kometa Vrútky3:1
Štvrťfinále09. 04. 201713:00NEHBK Hokejmarket Skalica - LG ABhokej Bratislava4:3 PP
Štvrťfinále09. 04. 201713:00NELeaders Ružinov - HBK Kometa Vrútky5:2
Štvrťfinále15. 04. 201714:00SOLG ABhokej Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica2:3 SN
Semifinále22. 04. 201713:00SOImperial Vitamins Martin - HBK Hokejmarket Skalica3:2 SN
Semifinále22. 04. 201714:30SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - Leaders Ružinov0:2
Semifinále23. 04. 201711:00NEImperial Vitamins Martin - HBK Hokejmarket Skalica2:3
Semifinále23. 04. 201713:00NEMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - Leaders Ružinov5:2
Semifinále29. 04. 201713:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Imperial Vitamins Martin3:2
Semifinále29. 04. 201713:00SOLeaders Ružinov - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok4:2
Semifinále30. 04. 201711:00NEHBK Hokejmarket Skalica - Imperial Vitamins Martin5:2
Semifinále30. 04. 201713:00NELeaders Ružinov - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok0:3
Semifinále06. 05. 201713:00SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - Leaders Ružinov2:1 SN
Finále13. 05. 201714:30SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Hokejmarket Skalica2:1 PP
Finále14. 05. 201713:00NEMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Hokejmarket Skalica2:3 PP
Finále20. 05. 201713:00SOHBK Hokejmarket Skalica - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok2:0
Finále21. 05. 201713:00NEHBK Hokejmarket Skalica - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok5:3

Extraliga Seniori 2016/17

Najbližšie zápasy

Stav sérií Play-Off

Finále

3:1

Semifinále

3:1
2:3

Štvrťfinále

3:2
1:3
3:0
0:3

Najviac bodov

Ivan ŠkultétyLGB33 bodov
2.Válek R.SKL31
3.Hrivnák M.MTN31
4.Pospíšil T.KEZ29
5.Teplický L.KEZ29

Najlepší strelec

František PoliačekDIA15 gólov
2.Válek R.SKL15
3.Božik M.JOK15
4.Kolčák M.VRU14
5.Kolčák M.VRU13

Najlepší brankár

Martin KolčákVRU1.8 g/z
2.Mendl M.LGB1.86
3.Dubnický T.RUZ1.88
4.Kalis V.VRU2.18
5.Komenda Ľ.SKL2.2

Najhorúcejšie diskusie

Bleskovky

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Grékov povedie na MS Paul Barbas

HBHA vymenovala dlhoročného bývalého reprezentanta Paula Barbasa za trénera národného družstva Grécka, ktoré sa zúčastní ISBHF Majstrovstiev sveta v hokejbale v dňoch od 1. do 10. júna 2017 v Pardubiciach v Českej republike.
11.10.2016 09:17 - ISBHF / ISBHF

Šlachtič neuspel s odvolaním

Obranca Kežmarku Oskar Šlachtič neuspel s odvolaním o premene nepodmienečného trestu na podmienečný. DK mu pozastavila činnosť po vlaňajšom semifinálovom zápase Kežmarok - Martin. Šlachtičovi tak do konca päťzápasového trestu zostáva odsedieť ešte jeden duel.
26.9.2016 10:19 - Michal Runák / Michal Runák

Kolínek za Patinkom do Sudoměříc

Juraj Kolínek je po Michalovi Patinkovi druhým hráčom Hokejmarketu Skalica, ktorý opustil mužstvo a dohodol sa na pôsobení s českým extraligistom SK Sudoměřice. Dohodol sa na pôsobení do konca aktuálnej sezóny.
22.9.2016 19:33 - Michal Runák / Michal Runák

Zmena názvu švajčiarskej asociácie

Na valnom zhromaždení zástupcov hokejkbalového zväzu vo Švajčiarsku bolo rozhodnuté zmeniť názov Švajčiarskej federácie zo Swiss Streethockey Association na Swiss Streethockey.
13.9.2016 07:47 - Michal Runák / Michal Runák

Zvolenčanky obhájili prvenstvo

Zvolenské hokejbalistky triumfovali cez víkend 27. augusta na hokejbalovom turnaji v Českej Třebovej. Vo finále si poradili s domácim výberom po výsledku 2:1.
30.8.2016 09:51 - Michal Runák / Michal Runák

Hradec Králové aj s Mitrom zostáva v Extralige

Hokejbalisti Hradca Králové si udržali extraligovú príslušnosť aj v sezóne 2016/17. V baráži si poradili 2:0 na zápasy s tímom Rondo Teplice.
1.7.2016 07:54 - Michal Runák

Josef Kozel už nie je preddsedom ČMSHb

Prezident česko-moravského zväzu hokejbalu Josef Kozel podal demisiu. Dôvodom bolo narušenie integrity zväzového prostredia.
1.7.2016 07:49 - Michal Runák

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2016/17

Posledné odohraté zápasy

21. 05. 2017
SkalicaKežmarok
5:3REPORT
20. 05. 2017
SkalicaKežmarok
2:0REPORT
14. 05. 2017
KežmarokSkalica
2:3 PPREPORT
13. 05. 2017
KežmarokSkalica
2:1 PPREPORT
06. 05. 2017
KežmarokRužinov
2:1 SNREPORT
30. 04. 2017
RužinovKežmarok
0:3REPORT

Tabuľka: EL Seniori 16/17

Tím Z Skóre B
1. Martin 22 84:49 48
2. Bratislava 22 77:47 47
3. Vrútky 22 72:64 37
4. P.Bystrica 22 56:57 35
5. Kežmarok 22 64:53 35
6. Ružinov 22 69:57 35
7. Skalica 22 78:63 34
8. Diaková 22 53:61 32

9. Jokerit 22 68:67 30
10. Pruské 22 44:66 24
11. Nitra 22 50:81 23
12. Svidník 22 45:95 16
 

Dotácia a jej vyúčtovanie:

Rok 2017: 315 700 €

Mediálni partneri

Partneri