Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná časť03. 09. 201610:30SOJokerit Petržalka - HBK Kometa Vrútky2:1
Základná časť03. 09. 201613:00SOŠK 98 Pruské - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok2:1 PP
Základná časť03. 09. 201613:00SOHBK Diaková - HBK Hokejmarket Skalica3:4 SN
Základná časť03. 09. 201613:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - Leaders Ružinov3:2
Základná časť03. 09. 201614:00SOLG ABhokej Bratislava - Imperial Vitamins Martin3:1
Základná časť10. 09. 201613:00SOImperial Vitamins Martin - Jokerit Petržalka1:4
Základná časť10. 09. 201613:00SOHBK Kometa Vrútky - LG ABhokej Bratislava4:3 SN
Základná časť10. 09. 201613:00SOHBK Lion Svidník - ŠK 98 Pruské1:2 SN
Základná časť10. 09. 201613:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF Považská Bystrica2:5
Základná časť10. 09. 201613:00SOLeaders Ružinov - HBK Diaková2:1
Základná časť17. 09. 201610:30SOJokerit Petržalka - HBK Diaková4:3 SN
Základná časť17. 09. 201613:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Leaders Ružinov0:4
Základná časť17. 09. 201613:00SOImperial Vitamins Martin - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok3:1
Základná časť17. 09. 201613:00SOHBK Kometa Vrútky - HBK Lion Svidník5:0
Základná časť17. 09. 201614:00SOLG ABhokej Bratislava - HBK PROTEF Považská Bystrica4:1
Základná časť18. 09. 201611:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Lion Svidník3:2 SN
Základná časť24. 09. 201611:00SOHBK Lion Svidník - Imperial Vitamins Martin2:7
Základná časť24. 09. 201613:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - Jokerit Petržalka4:2
Základná časť24. 09. 201613:00SOHBK Diaková - LG ABhokej Bratislava0:2
Základná časť24. 09. 201613:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra6:0
Základná časť24. 09. 201613:00SOLeaders Ružinov - ŠK 98 Pruské3:2
Základná časť24. 09. 201614:30SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Kometa Vrútky4:1
Základná časť01. 10. 201613:00SOHBK Lion Svidník - LG ABhokej Bratislava3:6
Základná časť01. 10. 201613:00SOImperial Vitamins Martin - HBK Hokejmarket Skalica3:4 SN
Základná časť01. 10. 201613:00SOHBK Kometa Vrútky - Leaders Ružinov2:1
Základná časť01. 10. 201613:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Diaková4:1
Základná časť01. 10. 201613:00SOŠK 98 Pruské - HBK PROTEF Považská Bystrica2:1
Základná časť01. 10. 201614:30SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - Jokerit Petržalka4:2
Základná časť02. 10. 201611:00NEHBK Lion Svidník - Jokerit Petržalka3:2
Základná časť02. 10. 201611:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK PROTEF Považská Bystrica3:4 PP
Základná časť02. 10. 201613:00NEMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - LG ABhokej Bratislava3:2 SN
Základná časť02. 10. 201613:00NEImperial Vitamins Martin - Leaders Ružinov2:1 SN
Základná časť02. 10. 201613:00NEHBK Kometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica4:5 PP
Základná časť02. 10. 201613:00NEŠK 98 Pruské - HBK Diaková4:2
Základná časť08. 10. 201610:30SOJokerit Petržalka - LG ABhokej Bratislava3:2 SN
Základná časť08. 10. 201611:00SOHBK Lion Svidník - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok1:6
Základná časť08. 10. 201613:00SOŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra5:2
Základná časť08. 10. 201613:00SOImperial Vitamins Martin - HBK Kometa Vrútky7:0
Základná časť08. 10. 201613:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Diaková2:5
Základná časť08. 10. 201613:00SOLeaders Ružinov - HBK Hokejmarket Skalica4:1
Základná časť22. 10. 201613:00SOLeaders Ružinov - LG ABhokej Bratislava4:8
Základná časť22. 10. 201613:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Jokerit Petržalka5:2
Základná časť22. 10. 201613:00SOHBK Diaková - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok3:4 PP
Základná časť22. 10. 201613:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Lion Svidník3:4 SN
Základná časť23. 10. 201611:00NEŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica3:2 SN
Základná časť29. 10. 201610:30SOJokerit Petržalka - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:2
Základná časť29. 10. 201613:00SOLeaders Ružinov - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok3:2
Základná časť29. 10. 201613:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Lion Svidník4:0
Základná časť29. 10. 201613:00SOHBK Diaková - Imperial Vitamins Martin3:5
Základná časť29. 10. 201613:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Kometa Vrútky3:1
Základná časť29. 10. 201615:00SOLG ABhokej Bratislava - ŠK 98 Pruské5:2
Základná časť30. 10. 201610:30NEJokerit Petržalka - ŠK 98 Pruské2:1 SN
Základná časť30. 10. 201611:00NEHBK Hokejmarket Skalica - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok5:4 SN
Základná časť30. 10. 201613:00NELeaders Ružinov - HBK Lion Svidník6:3
Základná časť30. 10. 201613:00NEHBK Diaková - HBK Kometa Vrútky5:3
Základná časť30. 10. 201613:00NEHBK PROTEF Považská Bystrica - Imperial Vitamins Martin3:4
Základná časť30. 10. 201614:00NELG ABhokej Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:0
Základná časť05. 11. 201610:30SOJokerit Petržalka - Leaders Ružinov2:1 PP
Základná časť05. 11. 201611:00SOHBK Lion Svidník - HBK Diaková3:4
Základná časť05. 11. 201613:00SOHBK Kometa Vrútky - ŠK 98 Pruské7:1
Základná časť05. 11. 201614:00SOLG ABhokej Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica4:3 PP
Základná časť05. 11. 201614:30SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK PROTEF Považská Bystrica4:0
Základná časť06. 11. 201613:00NEImperial Vitamins Martin - HBK Nitrianski Rytieri Nitra7:1
Základná časť12. 11. 201613:00SOHBK Kometa Vrútky - Jokerit Petržalka5:3
Základná časť12. 11. 201613:00SOImperial Vitamins Martin - LG ABhokej Bratislava4:3 SN
Základná časť12. 11. 201613:00SOHBK Lion Svidník - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:4
Základná časť12. 11. 201613:00SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - ŠK 98 Pruské3:4 SN
Základná časť12. 11. 201613:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Diaková0:3
Základná časť13. 11. 201611:00NEHBK Diaková - Jokerit Petržalka4:3
Základná časť13. 11. 201611:00NEMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:5
Základná časť19. 11. 201610:30SOJokerit Petržalka - Imperial Vitamins Martin2:5
Základná časť19. 11. 201613:00SOŠK 98 Pruské - HBK Lion Svidník3:2 PP
Základná časť19. 11. 201613:00SOHBK Diaková - Leaders Ružinov1:2 PP
Základná časť19. 11. 201614:00SOLG ABhokej Bratislava - HBK Kometa Vrútky5:1
Základná časť20. 11. 201610:00NEHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica5:3
Základná časť20. 11. 201611:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Kometa Vrútky1:4
Základná časť20. 11. 201613:00NEŠK 98 Pruské - Imperial Vitamins Martin2:3 SN
Základná časť26. 11. 201613:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - LG ABhokej Bratislava1:0
Základná časť26. 11. 201613:00SOLeaders Ružinov - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:3 SN
Základná časť26. 11. 201613:00SOHBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské6:2
Základná časť26. 11. 201613:00SOHBK Lion Svidník - HBK Kometa Vrútky2:5
Základná časť27. 11. 201613:00NELeaders Ružinov - HBK PROTEF Považská Bystrica0:2
Základná časť27. 11. 201613:00NEMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - Imperial Vitamins Martin3:2
Základná časť10. 12. 201613:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica2:7
Základná časť10. 12. 201613:00SOHBK Kometa Vrútky - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok3:2 PP
Základná časť10. 12. 201613:00SOImperial Vitamins Martin - HBK Lion Svidník4:1
Základná časť10. 12. 201614:00SOLG ABhokej Bratislava - HBK Diaková5:0
Základná časť12. 02. 201711:00NEJokerit Petržalka - HBK PROTEF Považská Bystrica6:2
Základná časť18. 02. 201710:30SOJokerit Petržalka - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok2:5
Základná časť18. 02. 201713:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Imperial Vitamins Martin2:3
Základná časť18. 02. 201713:00SOLeaders Ružinov - HBK Kometa Vrútky6:7
Základná časť18. 02. 201713:00SOHBK Diaková - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:1
Základná časť18. 02. 201713:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské3:1
Základná časť18. 02. 201714:00SOLG ABhokej Bratislava - HBK Lion Svidník4:3 SN
Základná časť19. 02. 201710:00NELeaders Ružinov - Imperial Vitamins Martin2:3
Základná časť19. 02. 201710:30NEJokerit Petržalka - HBK Lion Svidník6:1
Základná časť19. 02. 201711:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HBK Kometa Vrútky3:1
Základná časť19. 02. 201713:00NEHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:1
Základná časť19. 02. 201713:00NEHBK Diaková - ŠK 98 Pruské3:2
Základná časť19. 02. 201714:00NELG ABhokej Bratislava - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok2:1
Základná časť25. 02. 201713:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠK 98 Pruské
Základná časť25. 02. 201713:00SOHBK Diaková - HBK PROTEF Považská Bystrica
Základná časť25. 02. 201713:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Leaders Ružinov
Základná časť25. 02. 201714:00SOLG ABhokej Bratislava - Jokerit Petržalka
Základná časť25. 02. 201714:30SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Lion Svidník
Základná časť26. 02. 201711:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
Základná časť26. 02. 201711:00NEHBK Kometa Vrútky - Imperial Vitamins Martin
Základná časť26. 02. 201713:00NEŠK 98 Pruské - Leaders Ružinov
Základná časť04. 03. 201713:00SOHBK Lion Svidník - HBK Hokejmarket Skalica
Základná časť04. 03. 201713:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Jokerit Petržalka
Základná časť04. 03. 201713:00SOŠK 98 Pruské - LG ABhokej Bratislava
Základná časť04. 03. 201713:00SOImperial Vitamins Martin - HBK Diaková
Základná časť04. 03. 201713:00SOHBK Kometa Vrútky - HBK PROTEF Považská Bystrica
Základná časť04. 03. 201714:30SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - Leaders Ružinov
Základná časť05. 03. 201710:30NEHBK Lion Svidník - Leaders Ružinov
Základná časť05. 03. 201711:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG ABhokej Bratislava
Základná časť05. 03. 201711:00NEHBK Kometa Vrútky - HBK Diaková
Základná časť05. 03. 201713:00NEMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Hokejmarket Skalica
Základná časť05. 03. 201713:00NEŠK 98 Pruské - Jokerit Petržalka
Základná časť05. 03. 201713:00NEImperial Vitamins Martin - HBK PROTEF Považská Bystrica
Základná časť18. 03. 201710:30SOJokerit Petržalka - HBK Hokejmarket Skalica
Základná časť18. 03. 201713:00SOHBK Lion Svidník - HBK PROTEF Považská Bystrica
Základná časť18. 03. 201713:00SOHBK Kometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
Základná časť18. 03. 201713:00SOImperial Vitamins Martin - ŠK 98 Pruské
Základná časť18. 03. 201714:00SOLG ABhokej Bratislava - Leaders Ružinov
Základná časť18. 03. 201714:30SOMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK Diaková
Základná časť25. 03. 201713:00SOLeaders Ružinov - Jokerit Petržalka
Základná časť25. 03. 201713:00SOHBK Hokejmarket Skalica - LG ABhokej Bratislava
Základná časť25. 03. 201713:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok
Základná časť25. 03. 201713:00SOHBK Diaková - HBK Lion Svidník
Základná časť25. 03. 201713:00SOŠK 98 Pruské - HBK Kometa Vrútky
Základná časť25. 03. 201713:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Imperial Vitamins Martin

Extraliga Seniori 2016/17

Najbližšie zápasy

25. 02. 2017
Nitra - Pruské o 13:00
Diaková - P.Bystrica o 13:00
Skalica - Ružinov o 13:00
Bratislava - Jokerit o 14:00
Kežmarok - Svidník o 14:30
26. 02. 2017
Nitra - Kežmarok o 11:00

Najviac bodov

Richard VálekSKL25 bodov
2.Škultéty I.LGB25
3.Teplický L.KEZ22
4.Fumač A.LGB20
5.Hrivnák M.MTN20

Najlepší strelec

Martin KolčákVRU14 gólov
2.Válek R.SKL13
3.Fumač A.LGB12
4.Poliaček F.DIA11
5.Božik M.JOK10

Najlepší brankár

Martin MendlLGB1.6 g/z
2.Jurošek P.MTN1.8
3.Dubnický T.LGB1.83
4.Kalis V.RUZ2.15
5.Heczko L.MTN2.17

Najčítanejšie články

Bleskovky

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Grékov povedie na MS Paul Barbas

HBHA vymenovala dlhoročného bývalého reprezentanta Paula Barbasa za trénera národného družstva Grécka, ktoré sa zúčastní ISBHF Majstrovstiev sveta v hokejbale v dňoch od 1. do 10. júna 2017 v Pardubiciach v Českej republike.
11.10.2016 09:17 - ISBHF / ISBHF

Šlachtič neuspel s odvolaním

Obranca Kežmarku Oskar Šlachtič neuspel s odvolaním o premene nepodmienečného trestu na podmienečný. DK mu pozastavila činnosť po vlaňajšom semifinálovom zápase Kežmarok - Martin. Šlachtičovi tak do konca päťzápasového trestu zostáva odsedieť ešte jeden duel.
26.9.2016 10:19 - Michal Runák / Michal Runák

Kolínek za Patinkom do Sudoměříc

Juraj Kolínek je po Michalovi Patinkovi druhým hráčom Hokejmarketu Skalica, ktorý opustil mužstvo a dohodol sa na pôsobení s českým extraligistom SK Sudoměřice. Dohodol sa na pôsobení do konca aktuálnej sezóny.
22.9.2016 19:33 - Michal Runák / Michal Runák

Zmena názvu švajčiarskej asociácie

Na valnom zhromaždení zástupcov hokejkbalového zväzu vo Švajčiarsku bolo rozhodnuté zmeniť názov Švajčiarskej federácie zo Swiss Streethockey Association na Swiss Streethockey.
13.9.2016 07:47 - Michal Runák / Michal Runák

Zvolenčanky obhájili prvenstvo

Zvolenské hokejbalistky triumfovali cez víkend 27. augusta na hokejbalovom turnaji v Českej Třebovej. Vo finále si poradili s domácim výberom po výsledku 2:1.
30.8.2016 09:51 - Michal Runák / Michal Runák

Hradec Králové aj s Mitrom zostáva v Extralige

Hokejbalisti Hradca Králové si udržali extraligovú príslušnosť aj v sezóne 2016/17. V baráži si poradili 2:0 na zápasy s tímom Rondo Teplice.
1.7.2016 07:54 - Michal Runák

Josef Kozel už nie je preddsedom ČMSHb

Prezident česko-moravského zväzu hokejbalu Josef Kozel podal demisiu. Dôvodom bolo narušenie integrity zväzového prostredia.
1.7.2016 07:49 - Michal Runák

Mamut Cup dorasteniek zrušený

Športovo-technická komisia SHbÚ oznamuje, že na základe neprihlásenia sa žiadneho družstva do termínu 8. 5. 2016 a po telefonických a emailových komunikáciách s niektorými zástupcami družstiev pristúpila k zrušeniu podujatia Mamut Cup 2016 dorasteniek ktoré sa mali konať 21. 5. 2016 v Martine.
12.5.2016 14:12 - Michal Runák / ŠTK

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2016/17

Posledné odohraté zápasy

19. 02. 2017
BratislavaKežmarok
2:1REPORT
P.BystricaNitra
4:1REPORT
DiakováPruské
3:2REPORT
SkalicaVrútky
3:1REPORT
JokeritSvidník
6:1REPORT
RužinovMartin
2:3REPORT

Tabuľka: EL Seniori 16/17

TímZSkóreB
1.Bratislava1762:3438
2.Martin1764:3737
3.P.Bystrica1746:4430
4.Skalica1762:4828
5.Kežmarok1649:4026
6.Vrútky1754:5326
7.Diaková1743:5025
8.Ružinov1645:4224
9.Jokerit1751:4923
10.Pruské1638:4621
11.Nitra1632:6213
12.Svidník1733:749
 

Dotácia a jej vyúčtovanie:

Rok 2016: 379 920 €