Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Zostavy tímov na MS v Zugu

19.6.2015 22:11 Michal Runák / ISBHF

Prinášame vám menoslov hráčov a hráčiek všetkých tímov zúčastnených na MS vo Švajčiarsku.


A-KATEGÓRIA

Bermuda:
30 LECLERC Yan, 22 MacPHEE Dave, 32 STEELE Scott, 13 ALBRECHT Kevin, 05 CAMPBELL Rich, 18 COLEMAN Chris, 26 DORT Troy, 03 LEMIEUX Christopher, 59 MILLER Tom, 09 MOORE Mike, 77 SMITH Adam, 42 WORTHINGTON-WHITE Tom, 12 CAOUETTE Cory, 17 CHEVIS Adam, 24 COWAN Jace, 15 CUNDLIFFE Chad, 19 DZURUS Ronnie, 73 GAZZARD David, 91 GOUTHRO Ian, 93 LOPER Jeffrey, 10 MERRITT Christopher, 11 POLAND Cameron, 08 ROBSON Sebastian, 27 TALBOT Jonathan, 47 TREMBLAY Jean-Michel, MOORE Mike. 

Kanada: 34 BEAUCHAMPS Samuel, 31 FLORES Anthony, 12 BRUNET Jeremi, 25 CORBEIL Martin, 44 GHILARDUCCI Carl, 11 O'KEEFE Patrick, 07 PASTERNAK James, 77 ROY Paul, 88 STOICO Matteo, 32 WILD Calin, 10 D'ABADIE Stephen, 98 DAOUST Jonathan, 78 DUGUAY Mathieu, 72 ESCOTT Jordan, 96 FRECHETTE Martin, 14 GHILARDUCCI Simon, 90 GIUSTINI Frankie, 89 KELLY Dustin, 71 KUCZMARSKI Kevin, 23 LABONTE Yannick, 91 MORENCY Dominic, 17 PARADIS Jeremy, 55 TREMBLETT Matthew, 9 VARGAS DIAS Nelson.

Česko: 1 JIROTKA Jan, 71 KRACINA Petr, 30 SIMARA Jan, 94 KREJCI Roman, 12 KUDELA Tomas, 18 POSPISIL Jan, 65 PRIHODA Jan, 17 RUZICKA Miroslav, 66 SLANEC Michal, 22 SOUKUP Radek, 68 BACOVSKY Jan, 33 BENEDIKT Jiri, 89 BILY Jan, 77 HNIZDIL Daniel, 70 HUDECEK Lukas, 86 KRUCEK Martin, 87 LUX Ondrej, 99 PRUCHA Michal, 00 SCHNAUBELT Milan, 20 SPACEK Martin, 13 STEPANIK Radim, 76 STRECHA Jan, 10 WROBEL Tomáš.

Fínsko: 21 KURU Tommi, 31 KUUSAMO Villehart, 88 AHOLA Ville, 07 KURSU Tuomas, 20 NIEMINEN Juuso, 11 PUKEMA Johannes, 05 VÄÄNÄNEN Ville, 54 VIITANEN Lauri, 04 YLÖNEN Antti, 08 ESKOLA Arto, 46 JUVANI Sami, 10 KARNIEMI Paulus, 84 KUUSELA Mikael, 86 POHJOLA Jari-Markus, 13 PIETSALO Sami, 14 RAUTIO Joonas, 41 SIIKAVIRTA Arto, 09 YLIMAUNU Janus.

Grécko: MOSHONAS Fotiu, VRETTIS John, ADAMOU John, BARBAS Joey, BARBAS Josh, HIONIS Mike, NOVIS Danny, ROPONTINOS Nick, TZAFERIS Nick, ALVO Stevie, ARKALIS Manny, ARKALIS Peter, BARBAS Jesse, BARBAS Michael, BOZINAKIS Tasso, GIANNOUMIS Peter, GOVAS Stefanos, KARVOURNIARIS, NISTAS George, PITSIKOULIS Nicholas, REVELAKIS Michael, ROMANO Adam.

Pakistan: CHATOOR Safeer, SAIMBHI Parm, AHMED Razi, AWAN Talha, BHARMAL Azaad, DAYA Nadim, DAYA Omar, MANJI Rishad, MIAN Sophian, RASHID Zafir, BUTTAR Osman, HAMDANI Munavar, KHAN Baba, KHAN Waqas, KIDWAI Teepu, MAHMOOD Usama, NURMOHAMED Zakir, RASHID Omar, RASHID Safeer, SABRI Omar, SANGHA Deep, SANGHA Joe, SHAKIL Hamza.

Portugalsko: CRUZ Justin, 29 MEDEIROS Daniel, 21 ARAGO Arlindo, CARREIRA Adam, 91 CERQUEIRA Chris, 5 DO COUTO Matthew, 52 FERREIRA Victor, 27 LEAL Ryan, 24 QUEIROGA Jason, 14 ARRUDA Brandon, 26 CABRAL Justin, 17 CABRAL Pedro, 07 CARVALHO Brian, 13 CORREIA Manny, 88 CREADOR Christopher, 79 DAVID Matthew, 11 GONCALVES Marco, 86 LEAL Matthew, 09 MacBETH Dustin, 19 PIRES Ricardo, 18 PONTES Joe, 97 TORRES Justin, 04 VOUTAZ Marc.

Švajčiarsko: 91 HOFMANN Sven, 29 MELLIGER Pascal, 94 WEBER Jérôme, 23 AEGERTER Marc, 16 BEIERSDÖRFER Mathias, 08 BOSSARD Thomas, 97 DÖBELI Patrick, 81 FUCHS Nicola, 2 HEYNEN Sandro, 21 MÜLLER Tim, 18 RINDLISBACHER Stefan, 59 STÄHELI Lukas, 03 FAINA Alessio, 66 HENZI Lars, 17 KIENER Mauro, 07 LÜTHI Patrick, 87 MELLIGER Raphael, 9 MERMOUD Alexandre, 89 MERZ Patrick, 22 MÉTROZ Ismael, 19 MÜLLER Marc, 71 RÖTHLISBERGER Kris, 77 SCHILDKNECHT, 33 STERCHI Yanick, 67 STUCKI Yves.

USA: 29 RETHAGE Jonathan, 27 ROCHA Jason, 97 CARON Matt, 14 COLCORD Mike, 18 HILDRETH Andrew, 24 LIEBERS Chris, 9 MOLITIERNO Dave, 6 PRUITT Andrew, 8 ZIMMICK Rick, 16 CABA Tyler, 3 DAUGHERTY Jim, 1 ESPOSITO Matt, 23 GREGORY Steve, 2 HACKET Jess, 88 HAYNES Chris, 90 HOUSSER Bobby, 21 HUNT Freddy, 91 MERCHANT Josh, 20 PETITO John, 19 RUIZ Jonathan, 28 SCHLEGEL Denny, 12 SULLIVAN Bill, 4 TRAPANI Joe, 22 WILSON Korey.

B-KATEGÓRIA

Arménsko: AUMAIS Jean, 31 KENADJIAN Raffi, BATRI Melih, BELCHER Baron, 77 GENC Haig, VARTAZAMIAN Mark, 5 VARTAZAMIAN Rafael, 4 YERAMIAN Mark, 8 YERAMIAN Mike, BELCHER Andrew, JERJIAN Garo, JERJIAN Harig, KABASSAKALIAN Matthew, 17 KALACHIAN Christian, MAYKHASSIAN Nareg, 94 MERCAN Ari, 19 MINASSIAN Anthony, 10 MISSAKIAN Gabi, 11 NAZARIAN Vervant, 27 OHANESSIAN Yerick, 13 PAPAZIAN Armen, 88 YANBESTINRI Viken, ZAULAKIAN Vicken.

Kajmanské ostrovy: 35 CANNON Randy, 11 LUNT Shawn, 85 BOWDEN Mike, 05 BRIDGES Ian, 21 COVER Patrick, 23 FIEBIG David, 4 HATHER Darryl, 2 HUNTER Kevin, 22 JEWITT Joe, 10 WINDSOR Jason, 9 BOWDEN Andrew, 27 BRUCE Derek, 93 ELLBOGEN Evan, 14 FISHER Brad, 12 KEATING Jason, 16 LEHNERER Brian, 77 McDONALD Mike, 19 NELSON Jamie, 91 PASSCHIER Dennis, 89 PLAMONDON Claude, 11 PULL Ryan, 78 STONE Matt, 18 STRENK Paul, 68 TENNESON Wesley, 55 YERAMIAN Chris.

Francúzsko: 35 MACREZ Landry, 69 MARTIN Florent, 33 MUELLER Mickael, 68 BERTRAND Matthieu, 19 BOGUS Dimitri, 21 CRIGNIER Clément, 15 GIORGI Thomas, 86 PERROT Julien, 38 ROUSSEL Thomas, 94 SCARFIGLIERI Hugo, 12 TANESIE Luc, 91 ARNAUD Mathias, 3 BALLET Francis, 18 CAPET Alexandre, 71 CORREIA Julien, 28 GOUTIEREZ Romain, 26 GREFFROUZE Thibault, 12 HANES Marek, 93 LONGPRE Pierre, 27 MATHIEU Wallet, 89 MOTREFF Nicolas, 92 PFEIFFER Guillaume, PROUTAT Benoit, 74 SAUVAGE Romain.

Veľká Británia: 33 BENNETT Rich, 44 CREE Ali, 22 DAVIS Ryan, 27 FERRINGTON Gregory, 71 FLAVELL Dan, 84 GRAHAM Carl, 7 HIRST David, 48 TULIP Johnny, 32 WOOD Carl, 11 WRIGHT Scott, 13 ADAMEC Mira, 94 BULL Reece, 74 COLE Tom, 12 ELLARD Scott, 86 HAGG Adam, 16 McMILLAN Dean, 75 MOORE Steven, 99 MORRISON Chrissy, 78 MORT Callum, 4 NIAMATALI Karl, 23 PORUBSKY Vladimir, 21 WATSON Tom.

Haiti: 39 CARRIE Philippe, 81 PROVINCE Ricardo, 35 RIVEST Samuel, 62 ACHILLE Odnel, 66 DECOSSE Fabrice, 09 FILS-AIME Mike, 11 GABRIEL Emmanuel, 2 JASMIN Vladimir, 91 JOSEPH Bradley, 10 MORNE Reginald, 88 BIEN-AIME Anslie, 64 CHERUBIN Billy, 17 CHERY Patrick, 8 EDOUARD Barney, 96 GERMAIN Eddy, 92 JEAN-DENIS Steven, 67 LAMY Charles, 90 LORTHE Evens, 24 LOUISMEUS Marc-Arthur, 7 MAILLY-PRESSOIR Andy, 99 MORNE Rubens, 22 PLAISIR Paul, 55 RAPHAEL Patrick.

Hongkong: 30 BANH Vinson, 31 LUI Matthew, 5 DANG Binh, 27 GIN Stephen, 23 HYNES Darren, 3 PRICE Matt, 21 ROY Jean-Bernard, 76 WINIA Darren, 12 WONG Collin, 48 WONG Derrick,       89 CHIA Clayton, 7 DE CHAZAL Alex, 16 DER Owen, 11 FOSTER Doug, 10 HEALEY Sean, 8 KWAN Lokki, 19 LAM John, 18 LEE Rick, 88 MA Ricky, 91 PHANGOSOA Duco, 59 PON Kevin, 9 SIU Eric, 15 WALL Jeff.

India: YUEH Jonathan, 50 BOKHARI Turab, TOOR Deepe, GHUMAN Arjun, KALKAT Harp, KALKAT Shaun, KHALON Jas, SIDHU Jagpal, SIDHU Par, BASI Aman, BASI Paven, BASSI Teenu, BHATTI Simran, BRAR Dampy, BRAR Kik, BRAR Sunny, BRAR Tony, CHAHAL Gary, CHIMA Paul, DHUGA Raman, KAILA Smiter, MALLAIS Marcel, MATAI Justin.

Taliansko: BENELLI Federico, DINARDO John, GNAGARELA Andrew, CONTENTO Anthony, D'ANNUNZIO Joey, DI NUZZO Alex, DIVIZIO John, FERLISI Emile, FIACCONI Adriano, VERRELLI Mike, BENELLI Allan, DIVIZIO Dave, GIORDANO Michael, GIUMMARA John, MUIA Anthony, PASCUZZO Elio, PETTI Piero, SCORITO Sal, SETACCI Daniel, SOZIO Vince, TOMASSICHIO Vito.

Rubrika: Zahraničie ISBHF


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Extraliga Seniori 2018/19
program zápasov

21. 09. 2019
Ružinov - Jokerit o 11:00
Nitra - Košice o 11:00
Skalica - LG Bratislava o 13:00
Vrútky - P. Bystrica o 13:00
Kežmarok - Pruské o 13:00
28. 09. 2019
Jokerit - Skalica o 10:30
P. Bystrica - Kežmarok o 13:00

Tabuľka: SHbE hokejbal 19/20

TímZSkóreB
1.Vrútky210:55
2.Svidník210:94
3.Skalica15:03
4.Jokerit14:23
5.Košice25:53
6.Ružinov25:53
7.LG Bratislava16:52
8.Pruské23:72
9.P. Bystrica12:31
10.Nitra27:101
11.Kežmarok24:100

Najčítanejšie články

Bleskovky

Jokerit zdolal v príprave LG

V pondelňajšom prípravnom zápase zdolal Jokerit Petržalka tím LG Bratislava 6:1 po tretinách 2:0, 4:1 a 0:0.
3.9.2019 09:14 - Michal Runák

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbal.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbal.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2018/19

14. 09. 2019
PruskéSkalica
0:5REPORT
P. BystricaRužinov
2:3 PPREPORT
SvidníkVrútky
4:5 PPREPORT
KošiceKežmarok
4:0REPORT
JokeritNitra
4:2REPORT
07. 09. 2019
KežmarokSvidník
4:6REPORT
VrútkyKošice
5:1REPORT

SHbE hokejbal 19/20 2019/2020

Najviac bodov

Branislav ŠtefanSVI8 bodov
2.Čavajda S.VRU5
3.Raschman M.SVI5
4.Baláška A.NRA4
5.Martinusík J.SCA4

Najlepší strelec

Anton BaláškaNRA4 góly
2.Martinusík J.SCA3
3.Cíbik M.PRU3
4.Džupina M.SVI3
5.Čavajda S.VRU3

Najlepší brankár

 

Mediálni partneri

Partneri