Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Zápisnica ŠTK číslo dvadsaťjeden

23.3.2017 17:56 Hokejbal.sk

Okrem znenia najnovšej zápisnice ŠTK vám prinášame aj zoznamy vyšších trestov v HEL seniorov a HEL U19.


ZÁPISNICA ZO ZASADNUTIA Č. 22 STK SHbÚ konanej dňa 23. 3. 2017

Prítomní: Mihal Jaroslav, Nemček Andrej, Slezák Branislav

1. Na základe Disciplinárneho poriadku SHbÚ, čl. 2, ods. 4 a čl. 6, ods. 3, je za 4 vyššie tresty (OT, VT, DKZ), potrestaný zastavenou činnosťou na dva zápasy nepodmienečne a finančnou pokutou 4,- Eur:

MARÍKOVEC Adrián (HBC DT Považská Bystrica) od 18. 3. 2017

Splatnosť finančnej pokuty je do 7 dní od zverejnenia tejto zápisnice a proti tomuto rozhodnutiu nie je možné sa odvolať.

2. Komisia na základe žiadosti štatutárneho zástupcu družstva Leaders Ružinov schválila zmenu ihriska všetkých domácich stretnutí základnej časti a play off Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov družstva Leaders Ružinov. Nové ihrisko je Hokejbalová hala na Pivonkovej ulici v Bratislave – Ružinove. 

ZOZNAM VYŠŠÍCH TRESTOV PO 21. KOLE SHbE seniorov k 23. 3. 2017

Trest 5+DKZ (automaticky dva vyššie tresty):

WAGNER Michal            (Imperial Vitamins Martin)
DEJNEKA Radovan        (MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok)
CHUDÝ Martin                (Jokerit Petržalka)
HUBER Michal               (Leaders Ružinov)
SOBOL Milan                (HBK HOKEJMARKET Skalica)           
ŠKRABKO Peter            (HBK PROTEF Považská Bystrica)
JANÁČ Peter                 (HBK HOKEJMARKET Skalica)
ĽUPTÁK Michal             (HBK Diaková)
KOCIÁN Samuel            (HBK PROTEF Považská Bystrica)

Trest 10 min. (automaticky jeden vyšší trest):

RUTTKAY Tomáš                  (HBK Kometa Vrútky) 5x
CVIK Jakub                          (Leaders Ružinov) 3x​
KRAJSA Ľuboš                    (HBK HOKEJMARKET Skalica) 2x
MARTINUSÍK Jaroslav          (HBK HOKEJMARKET Skalica) 2x
BACHYNEC Peter                 (ŠK 98 Pruské) 2x
KOVALINKA Matej                (HBK Nitrianski Rytieri Nitra) 2x
SOBOL Milan                        (HBK HOKEJMARKET Skalica) 2x
TOMEČKO Michal                 (Imperial Vitamins Martin) 2x
ŠTEFAN Branislav                 (HBK Kometa Vrútky) 2x
POSPÍŠIL Tomáš                  (MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok) 2x
BOŽÍK Miroslav                    (Jokerit Petržalka) 2x
MIKÉSKA Róbert                 (HBK HOKEJMARKET Skalica) 2x
TESKA Simon                    (HBK PROTEF Považská Bystrica) 2x
MENDEL Ján                      (HBK Kometa Vrútky) 2x
CAJCHAN Filip                    (Jokerit Petržalka) 2x
BEHÚL Miroslav                  (Leaders Ružinov) 2x
KOLLÁR Martin                   (Imperial Vitamins Martin)  2x
RASCHMAN Martin             (HBK Lion Svidník) 2x
SYNEK Šimon                    (LG ABHOKEJ Bratislava) 2x
ŠALKA Michal                       (LG ABHOKEJ Bratislava)
MADĚRA Lukáš                    (ŠK 98 Pruské)
ČIČO Tomáš                         (HBK Nitrianski Rytieri Nitra)
HAZUCHA Marián                  (Imperial Vitamins Martin)
KROMKA Branislav               (MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok)
BEDNÁR Marek                    (MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok)
HONKO Martin                      (HBK Kometa Vrútky)
PAROBOK Tomáš                 (HBK Kometa Vrútky)
WAGNER Michal                   (Imperial Vitamins Martin)
BABIAR Roman                    (HBK HOKEJMARKET Skalica)
ŠÁNDOR Ľubomír                 (HBK Lion Svidník)
ŠLACHTIČ Oskar                 (MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok)
KUKUČKA Tomáš                (HBK PROTEF Považská Bystrica)
PIJÁK Lukáš                       (HBK PROTEF Považská Bystrica)
JARIABKA Ján                       (HBK Diaková)
RUTTKAY Martin                 (Imperial Vitamins Martin)
RÉVAY Ladislav                 (HBK Nitrianski Rytieri Nitra)
BÍLIK Peter                         (LG ABHOKEJ Bratislava)
BUDAY Ondrej                    (ŠK 98 Pruské)
TOMKA Lukáš                    (Imperial Vitamins Martin)
DŽUPINA Martin                 (HBK Lion Svidník)
DUGAS Pavol                     (HBK Lion Svidník)
TEPLICKÝ Libor                  (MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok)
VOOK Ján                         (HBK Lion Svidník)
MIŠKE Andrej                    (HBK PROTEF Považská Bystrica)
DANIŠKA Tomáš                (HBK Nitrianski Rytieri Nitra)
VARGA Branislav               (Jokerit Petržalka)
FARBÁR Tomáš                 (HBK Lion Svidník)
BARNA Branislav               (HBK Lion Svidník)
HRIVNÁK Michal               (Imperial Vitamins Martin) 
FODREK Michal                (Imperial Vitamins Martin)
KUBRICKÝ Jozef              (ŠK 98 Pruské)
KRČMÁRIK Filip               (ŠK 98 Pruské)
ŠIMKO Samuel                 (ŠK 98 Pruské)
KÁČER Ivan                     (HBK Nitrianski Rytieri Nitra)
LIHAN Martin                    (HBK Kometa Vrútky)

 ZOZNAM VYŠŠÍCH TRESTOV PO 21. KOLE SHbE U19 k 23 3. 2017

Trest 5+DKZ (automaticky dva vyššie tresty):

MIHÁLIK Andrej                   (HBC DT Považská Bystrica)

Trest OK (automaticky jeden vyšší trest):

BALOG Branislav                (HBK Adler Trebišov)                                              

Trest 10 min. (automaticky jeden vyšší trest):

BALOG Branislav               (HBK Adler Trebišov) 6x
MARÍKOVEC Adrián         (HBC DT Považská Bystrica) 4x
BRIXI Gabriel                      (MŠK Spišská Belá) 3x
ŠTUDENC Jakub               (HBC Ducks Košice) 3x
HUDEC Andrej                    (ŠK 98 Pruské) 3x
ŠURMÁNEK Patrik              (HBK Adler Trebišov) 3x
​NOCIAR Adam                    (ŠK Bukovinka Zvolen) 2x
DARÁK Alex                       (HBK Diaková) 2x
ŠURMÁNEK Karol              (HBK Adler Trebišov) 2x
TÓTH Šimon                     (HBK Adler Trebišov) 2x
KMETONY Daniel              (HBK Adler Trebišov) 2x
KORIČÁR Martin               (HBK Čadca) 2x
KOHÚT Tomáš                  (ŠK Bukovinka Zvolen) 2x
ŠESTÁK Rastislav             (HBC DT Považská Bystrica)
MARCIŇÁK Matej               (HBC Ducks Košice)
BÓDI Jakub                       (HBC Ducks Košice)
JENČUŠ Nikolas                (HBC Ducks Košice)
BAKURA Róbert                 (HBK Adler Trebišov)
MAGUT Filip                      (ŠK 98 Pruské)
REĽOVSKÝ Dávid              (MŠK Spišská Belá)
SÚKENÍK René                  (HBK Medokýš Martin)
MARETA Dominik              (HBK Medokýš Martin)
BARTOLINI Kristián            (HBK Diaková)
TROCHTA Tomáš               (HBK Diaková)
NEMEC Andrej                  (ŠK Bukovinka Zvolen)
MARKO Richard                (ŠK Bukovinka Zvolen)
BAČO Lukáš                     (HBK Adler Trebišov)
REBRO Ivan                     (ŠK 98 Pruské)
KŇAŽEK Dominik              (ŠK 98 Pruské)
REBRO Ľubomír               (ŠK 98 Pruské)
KULLA Dávid                    (HBK Čadca)
ČÍK Matúš                        (HBK Čadca)
KUČÁK Matej                    (HBK Čadca)
MÄSIAR Martin                 (HBK Medokýš Martin)
BEJDÁK Tomáš                (HBC DT Považská Bystrica)
RABATIN Jaroslav             (ŠK Bukovinka Zvolen)
MARTINKA Sebastián        (HBC DT Považská Bystrica)
ŠUVARA Filip                    (HBC DT Považská Bystrica)
BABINSKÝ Dávid              (HBK Medokýš Martin)
HODŽA Adam                   (HBK Diaková)
KAŠČÁK Sebastián           (HBC Ducks Košice)

Rubrika: Zápisnice ŠTK


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Kosice 2019 logo

Extraliga Seniori 2018/19
program zápasov

Tabuľka: SHbE 2018/2019 Muži

TímZSkóreB
1.Skalica2276:3549
2.Martin2277:4248
3.Nitra2267:4245
4.P. Bystrica2295:4741
5.Pruské2274:6240
6.Vrútky2268:5938
7.LG Bratislava2266:6735
8.Svidník2267:7631
9.Kežmarok2259:6626
10.Ružinov2247:6423
11.Jokerit2253:8020
12.Třinec2218:1270

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbal.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbal.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2018/19

01. 06. 2019
SkalicaP. Bystrica
5:1REPORT
26. 05. 2019
P. BystricaSkalica
0:4REPORT
25. 05. 2019
P. BystricaSkalica
4:1REPORT
19. 05. 2019
SkalicaP. Bystrica
3:4REPORT
18. 05. 2019
SkalicaP. Bystrica
5:4 PPREPORT
04. 05. 2019
VrútkySkalica
2:3REPORT
P. BystricaMartin
5:1REPORT

SHbE 2018/2019 Muži 2018/2019

Najviac bodov

Milan VozárPRU37 bodov
2.Cíbik M.PRU36
3.Balga R.PRU35
4.Božik M.SCA32
5.Štefan B.SVI32

Najlepší strelec

Milan VozárPRU17 gólov
2.Bielený R.MRT16
3.Raschman M.SVI16
4.Cíbik M.PRU15
5.Rufati J.PBY14

Najlepší brankár

Ivan PoláčekSCA1.57 g/z
2.Kučera P.SCA1.57
3.Maxin M.NRA1.7
4.Buliš P.PBY1.74
5.Murček M.MRT1.8
 

Mediálni partneri

Partneri