Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

V Extralige U19 päť nováčikov, majster začína v Pruskom

Prinášame vám rozpis zápasov základnej časti sezóny 2015/16 extraligy U19.


Slovenská hokejbalová extraliga jeseň 2015/16 - U19

1.kolo 5.9.2015

10:30 HBK Nitrianski rytieri - MHbK Worms Kežmarok
10:00 ŠK 98 Pruské - MŠK Spišská Belá
13:00 HBK Adler Trebišov - HBK Čadca
        voľno - HBK Medokýš Martin
15:00 D.C.S.I. Diaková - LG AZHOKEJ Bratislava
10:30 HBC Double Team PB - HBC Ducks Košice
2.kolo 12.9.2015

10:00 MŠK Spišská Belá - HBK Nitrianski rytieri
10:30 MHbK Worms Kežmarok - ŠK 98 Pruské
        HBK Čadca - voľno
12:30 HBK Medokýš Martin - HBK Adler Trebišov
11:00 HBC Ducks Košice - D.C.S.I. Diaková
16:00 LG AZHOKEJ Bratislava - HBC Double Team PB
3.kolo 19.9.2015

10:30 HBK Nitrianski rytieri - HBK Medokýš Martin
10:00 ŠK 98 Pruské - HBK Čadca
15:00 D.C.S.I. Diaková - MHbK Worms Kežmarok
10:30 HBC Double Team PB - MŠK Spišská Belá
13:00 HBK Adler Trebišov - LG AZHOKEJ Bratislava
          voľno - HBC Ducks Košice
4.kolo 26.9.2015

13:00 HBK Čadca - HBK Nitrianski rytieri
12:30 HBK Medokýš Martin - ŠK 98 Pruské
10:30 MHbK Worms Kežmarok - HBC Double Team PB
10:00 MŠK Spišská Belá - D.C.S.I. Diaková
11:00 HBC Ducks Košice - HBK Adler Trebišov
        LG AZHOKEJ Bratislava - voľno
5.kolo 3.10.2015

10:30 HBK Nitrianski rytieri - D.C.S.I. Diaková
10:00 ŠK 98 Pruské - HBC Double Team PB
10:30 MHbK Worms Kežmarok - HBK Adler Trebišov
        MŠK Spišská Belá - voľno
13:00 HBK Čadca - LG AZHOKEJ Bratislava
12:30 HBK Medokýš Martin - HBC Ducks Košice
6.kolo 4.10.2015

10:30 HBK Nitrianski rytieri - HBC Double Team PB
10:00 ŠK 98 Pruské - D.C.S.I. Diaková
        MHbK Worms Kežmarok - voľno
10:00 MŠK Spišská Belá - HBK Adler Trebišov
12:30 HBK Medokýš Martin - LG AZHOKEJ Bratislava
13:00 HBK Čadca - HBC Ducks Košice
7.kolo 10.10.2015

10:30 HBK Nitrianski rytieri - ŠK 98 Pruské
10:30 MHbK Worms Kežmarok - MŠK Spišská Belá
13:00 HBK Čadca - HBK Medokýš Martin
15:00 D.C.S.I. Diaková - HBC Double Team PB
        HBK Adler Trebišov - voľno
16:00 LG AZHOKEJ Bratislava - HBC Ducks Košice
8.kolo 17.10.2015
10:30 HBC Double Team PB - HBK Medokýš Martin
15:00 D.C.S.I. Diaková - HBK Čadca
        voľno - HBK Nitrianski rytieri
13:00 HBK Adler Trebišov - ŠK 98 Pruské
16:00 LG AZHOKEJ Bratislava - MŠK Spišská Belá
11:00 HBC Ducks Košice - MHbK Worms Kežmarok
9.kolo 18.10.2015
10:30 HBC Double Team PB - HBK Čadca
15:00 D.C.S.I. Diaková - HBK Medokýš Martin
        voľno - ŠK 98 Pruské
13:00 HBK Adler Trebišov - HBK Nitrianski rytieri
16:00 LG AZHOKEJ Bratislava - MHbK Worms Kežmarok
11:00 HBC Ducks Košice - MŠK Spišská Belá
10.kolo 24.10.2015
10:30 HBK Nitrianski rytieri - HBC Ducks Košice
10:00 ŠK 98 Pruské - LG AZHOKEJ Bratislava
10:30 MHbK Worms Kežmarok - HBK Medokýš Martin
10:00 MŠK Spišská Belá - HBK Čadca
15:00 D.C.S.I. Diaková - HBK Adler Trebišov
        HBC Double Team PB - voľno
11.kolo 31.10.2015
16:00 LG AZHOKEJ Bratislava - HBK Nitrianski rytieri
11:00 HBC Ducks Košice - ŠK 98 Pruské
13:00 HBK Čadca - MHbK Worms Kežmarok
12:30 HBK Medokýš Martin - MŠK Spišská Belá
        voľno - D.C.S.I. Diaková
13:00 HBK Adler Trebišov - HBC Double Team PB

12.kolo 21.11.2015
12:30 HBK Medokýš Martin - HBK Nitrianski rytieri
13:00 HBK Čadca - ŠK 98 Pruské
10:30 MHbK Worms Kežmarok - D.C.S.I. Diaková
10:00 MŠK Spišská Belá - HBC Double Team PB
16:00 LG AZHOKEJ Bratislava - HBK Adler Trebišov
        HBC Ducks Košice - voľno

13.kolo 14.11.2015

10:30 HBK Nitrianski rytieri - MŠK Spišská Belá
10:00 ŠK 98 Pruské - MHbK Worms Kežmarok
        voľno - HBK Čadca
13:00 HBK Adler Trebišov- HBK Medokýš Martin
15:00 D.C.S.I. Diaková - HBC Ducks Košice
10:30 HBC Double Team PB - LG AZHOKEJ Bratislava
14.kolo 21.11.2015

12:30 HBK Medokýš Martin - HBK Nitrianski rytieri
13:00 HBK Čadca - ŠK 98 Pruské
10:30 MHbK Worms Kežmarok - D.C.S.I. Diaková
10:00 MŠK Spišská Belá - HBC Double Team PB
16:00 LG AZHOKEJ Bratislava - HBK Adler Trebišov
        HBC Ducks Košice - voľno
15.kolo 28.11.2015

10:30 HBK Nitrianski rytieri - HBK Čadca
10:00 ŠK 98 Pruské - HBK Medokýš Martin
10:30 HBC Double Team PB - MHbK Worms Kežmarok
15:00 D.C.S.I. Diaková - MŠK Spišská Belá
13:00 HBK Adler Trebišov - HBC Ducks Košice
        voľno - LG AZHOKEJ Bratislava

16.kolo 27.2.2016
15:00 D.C.S.I. Diaková - HBK Nitrianski rytieri
10:30 HBC Double Team PB - ŠK 98 Pruské
13:00 HBK Adler Trebišov - MHbK Worms Kežmarok
        voľno - MŠK Spišská Belá
16:00 LG AZHOKEJ Bratislava - HBK Čadca
11:00 HBC Ducks Košice - HBK Medokýš Martin
17.kolo 28.2.2016

10:30 HBC Double Team PB - HBK Nitrianski rytieri
15:00 D.C.S.I. Diaková - ŠK 98 Pruské
        voľno - MHbK Worms Kežmarok
13:00 HBK Adler Trebišov - MŠK Spišská Belá
16:00 LG AZHOKEJ Bratislava - HBK Medokýš Martin
11:00 HBC Ducks Košice - HBK Čadca
18.kolo 5.3.2016

10:00 ŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski rytieri
10:00 MŠK Spišská Belá - MHbK Worms Kežmarok
12:30 HBK Medokýš Martin - HBK Čadca
10:30 HBC Double Team PB - D.C.S.I. Diaková
        voľno - HBK Adler Trebišov
11:00 HBC Ducks Košice - LG AZHOKEJ Bratislava
19.kolo 12.3.2016

12:30 HBK Medokýš Martin - HBC Double Team PB
13:00 HBK Čadca - D.C.S.I. Diaková
        HBK Nitrianski rytieri - voľno
10:00 ŠK 98 Pruské - HBK Adler Trebišov
10:00 MŠK Spišská Belá - LG AZHOKEJ Bratislava
10:30 MHbK Worms Kežmarok - HBC Ducks Košice
20.kolo 13.3.2016

13:00 HBK Čadca - HBC Double Team PB
12:30 HBK Medokýš Martin - D.C.S.I. Diaková
        ŠK 98 Pruské - voľno
10:30 HBK Nitrianski rytieri - HBK Adler Trebišov
10:30 MHbK Worms Kežmarok - LG AZHOKEJ Bratislava
10:00 MŠK Spišská Belá - HBC Ducks Košice
21.kolo 19.3.2016

11:00 HBC Ducks Košice - HBK Nitrianski rytieri
16:00 LG AZHOKEJ Bratislava - ŠK 98 Pruské
12:30 HBK Medokýš Martin - MHbK Worms Kežmarok
13:00 HBK Čadca - MŠK Spišská Belá
13:00 HBK Adler Trebišov - D.C.S.I. Diaková
        voľno - HBC Double Team PB
22.kolo 26.3.2016

10:30 HBK Nitrianski rytieri - LG AZHOKEJ Bratislava
10:00 ŠK 98 Pruské - HBC Ducks Košice
10:30 MHbK Worms Kežmarok - HBK Čadca
10:00 MŠK Spišská Belá - HBK Medokýš Martin
        D.C.S.I. Diaková - voľno
10:30 HBC Double Team PB - HBK Adler Trebišov


Extraliga Seniori 2018/19
program zápasov

Tabuľka: SHbE 2018/2019 Muži

TímZSkóreB
1.Skalica2276:3549
2.Martin2277:4248
3.Nitra2267:4245
4.P. Bystrica2295:4741
5.Pruské2274:6240
6.Vrútky2268:5938
7.LG Bratislava2266:6735
8.Svidník2267:7631
9.Kežmarok2259:6626
10.Ružinov2247:6423
11.Jokerit2253:8020
12.Třinec2218:1270

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbal.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbal.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2018/19

01. 06. 2019
SkalicaP. Bystrica
5:1REPORT
26. 05. 2019
P. BystricaSkalica
0:4REPORT
25. 05. 2019
P. BystricaSkalica
4:1REPORT
19. 05. 2019
SkalicaP. Bystrica
3:4REPORT
18. 05. 2019
SkalicaP. Bystrica
5:4 PPREPORT
04. 05. 2019
VrútkySkalica
2:3REPORT
P. BystricaMartin
5:1REPORT

SHbE 2018/2019 Muži 2018/2019

Najviac bodov

Milan VozárPRU37 bodov
2.Cíbik M.PRU36
3.Balga R.PRU35
4.Božik M.SCA32
5.Štefan B.SVI32

Najlepší strelec

Milan VozárPRU17 gólov
2.Bielený R.MRT16
3.Raschman M.SVI16
4.Cíbik M.PRU15
5.Rufati J.PBY14

Najlepší brankár

Ivan PoláčekSCA1.57 g/z
2.Kučera P.SCA1.57
3.Maxin M.NRA1.7
4.Buliš P.PBY1.74
5.Murček M.MRT1.8
 

Mediálni partneri

Partneri