Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Svetový pohár klubov 3+1 ovládla HBC Farma Petržalka

Hráči Farmy si v nedeľňajšom finále poradili s Nitrou.


SVETOVÝ POHÁR KLUBOV 3+1, Bratislava - Engerau Aréna

12:00 Team Europa - Greenhorns Bratislava 9:4 (3:1,2:1,4:2)
Góly: Melišek M. 4, Németh 3, Ravasz, Janík - Slovák 3, Biely

13:15 Sršne Bratislava - DNV Flyers 9:8 (4:1,1:2,4:4)
Góly: Pavlovič 4, Sarmir 3, Gelinger Pe. - Graus 3, Zukal 3, Dolovacký, Holik M.

14:30 Gajary Flames – Farma Petržalka 8:14 (3:7,4:2,1:5)
Góly: Dano 4, Bajmoczy 2, Kunik, Rybár – Kováč Ra. 5, Kovačič 3, Müller L. 3, Kanich, Sedláček, Strapák

15:45 LG Bratislava - TCNP Bratislava 34:2 (10:0,11:1,13:1)
Góly: Vavro 6, Mikulčík 6, Giba 5, Velčický 5, Thron 4, Zemeš 3, Drozdík 3, Rímsky 2 – Ďurech Mat., Kmeť

17:00 Greenhorns Bratislava – Jokerit Petržalka 3:6 (0:2,0:3,3:1)
Góly: Machala, Hajtmánek, Slovák - Virág 3, Haviar, Augustín, Dudík

18:15 Sršne Bratislava – Gajary Flames 5:11 (1:3,2:7,2:1)
Góly: Bekeš, Kresánek, Slez, Roman, Pavlovič - Tomkovič 6, Dano 2, Kunik, Bajmoczy, Patak

19:30 Nitra - LG Bratislava 4:5 (2:3,0:1,2:1)
Góly: Belovič 2, Bajtala, Daniška – Thron 2, Giba, Rímsky, Mikulčík

20:45 ŠKB Martin – Jokerit Petržalka 10:4
Góly: Drábik 3, Beniač 3, Pobeha, Tomka, Rutkay, Čavajda - Šúrek, Kurtín L., Haviar, Augustín

PIATOK
9:30 LG Bratislava - Karlova Ves Knights 11:2 (6:0, 2:1, 3:1)
Góly: Rímsky 4, Mikulčík 3, Giba 2, Zemeš, Drozdík - Petrík, Száraz J.

10:45 Nitra – TCNP Bratislava 16:1 (7:1, 4:0, 5:0)
Góly: Belovič 4, Daniška 3, Karlik 3, Čičo 2, Bajtala, Titka, Halmo, Gubo - Bogáň

12:00 Sršne Bratislava - Farma Petržalka 5:26 (1:9, 4:9, 0:8)
Góly: Roman 3, Bekeš, Gelinger Pe. - Kováč Ra. 7, Kanich 7, Kovačič 3, Sedláček 3, Müller L. 3, Axamit 2, Virág

13:15 Team Europa – ŠKB Martin 2:17 (2:6, 0:8, 0:3)
Góly: Janík, Soos - Drábik 5, Rutkay 3, Čavajda 2, Beniač 2, Fodrek 2, Tomka, Tomečko, Wagner

14:30 DNV Flyers - Gajary Flames 9:7 (4:3, 2:3, 3:1)
Góly: Graus 3, Baláž E. 3, Holík M., Holík T., Hrabina - Hasák 3, Dano 3, Tomkovič

15:45 Nitra - Karlova Ves Knights 10:6 (6:2, 1:3, 3:1)
Góly: Belovič 3, Bajtala 2, Daniška 2, Gubo 2, Čičo - Szaráz M. 1, Horváth, Mokroš, Sadloň, Vrška 

17:00 Greenhorns Bratislava - ŠKB Martin 1:15 (0:3, 0:5, 1:7)
Góly: Hajtmánek - Wagner 4, Maxim 3, Rutkay 3, Tomečko 2, Tomka, Fodrek, Drábik

18:15 Team Europa – Jokerit Petržalka 8:8 (2:2, 2:4, 4:2)
Góly: Németh 4, Alfoldy J. 3, Soos - Dudík 2, Antal 2, Kurtín 2, Haviar, Virág

19:30 TCNP Bratislava – Karlova Ves Knights 5:7 (0:2, 1:2, 4:3)
Góly: Ďurech Mat. 2, Kmeť, Kantorík, Kozák - Horváth 3, Krajmer, Sadloň, Mokroš, Szaráz M.

20:45 DNV Flyers – Farma Petržalka 2:14 (1:8, 1:6, 0:0)
Góly: Zukal, Ďurán-Bašták - Kováč Ra. 3, Kováč Ro. 3, Strapák 2, Kanich, Virág, Božik, Axamit, Kovačič, Müller J.

SOBOTA
Osemfinále
10:00 Jokerit Petržalka - TCNP Bratislava 9:2 (0:1, 3:0, 6:1)
Góly: Dudík 4, Sekot 3, Šúrek, Haviar - Kozák, Schickhofer E.

11:15 Team Europa - Greenhorns Bratislava 13:3 (5:0, 4:2, 4:1)
Góly: Németh 5, Vitáloš 2, Soos 2, Janík 2, Ravasz, Melišek M. - Krutil, Lazový

12:30 Gajary Flames - Sršne Bratislava 12:3 (5:0, 3:0, 4:3)
Góly: Bajmoczy 3, Tomkovič 3, Dano 3, Černák 3 - Roman 2, Mihálik

13:45 DNV Flyers - Karlova Ves Knights 13:10 (7:1, 3:4, 3:5)
Góly: Lantoš 5, Zukal 5, Graus, Ďurán-Bašták - Krajmer 6, Mokroš 2, Petrík, Sadloň

Štvrťfinále
16:00 LG Bratislava - DNV Flyers 21:4 (7:1, 6:1, 8:2)
Góly: Giba 6, Mikulčík 4, Rímsky 4, Drozdík 2, Škultéty 2, Thron 2, Zemeš - Lantoš 2, Zukal, Graus

17:15 Farma Petržalka - Gajary Flames 16:4 (8:0, 8:4, 0:0)
Góly: Kováč Ro. 4, Božik 2, Axamit 2, Virág 2, Valent 2, Kovačič 2, Müller L., Kanich - Černák, Tomkovič, Dano, Bajmoczy

18:30 ŠKB Martin - Team Europa 12:4 (5:1, 3:3, 4:0)
Góly: Drábik 3, Wagner 2, Hrivník, Fodrek, Maxim, Tomka, Beniač, Čavajda, Ruttkay - Németh, Soos

19:45 Nitra - Jokerit Petržalka 7:3 (3:1, 1:1, 3:1)
Góly: Tabi 2, Belovič 2, Gajdoš Ma. 2, Čičo - Sodoma, Virág, Haviar

NEDEĽA
Semifinále
10:00 LG Bratislava - Nitra 6:7 (2:2, 2:1, 2:4)
Góly: Giba 2, Škultéty 2, Zemeš, Rímsky - Čičo, Bajtala, Titka, Gajdoš Mar., Pelikán

11:15 Farma Petržalka - ŠKB Martin 6:2 (4:1, 0:0, 2:1)
Góly: Kováč Ro. 4, Kováč Ra., Virág - Wagner, Drábik

O 3. miesto
13:00 LG Bratislava - ŠKB Martin 0:1 sn.

Finále
14:15 Farma Petržalka - Nitra 10:3
Góly: Kováč Ro. 3, Axamit 2, Kanich 2, Božik, Kováč Ra., Virág - Bajtala, Belovič, Daniška

Konečné poradie
1. Farma Petržalka
2. Nitra
3. ŠKB Martin
4. LG Bratislava
5. Jokerit Petržalka
6. Team Europa
7. Gajary Flames
8. DNV Flyers
9. Karlova Ves Knights
10. Sršne Bratislava
11. Greenhorns Bratislava
12. TCNP Bratislava

Individuálne ocenenia
Najlepší brankár: Matúš Vasil (Farma Petržalka)
Najlepší strelec: Radoslav Kováč (Farma Petržalka)
Najlepší hráč: Róbert Kováč (Farma Petržalka)



Zdroj, foto: NHbO


Extraliga Seniori 2018/19
program zápasov

23. 02. 2019
Ružinov - Nitra o 11:00
Martin - Kežmarok o 11:00
Pruské - Jokerit o 13:00
Skalica - Třinec o 13:00
Vrútky - Svidník o 13:00
LG Bratislava - P. Bystrica o 14:00
24. 02. 2019
Ružinov - Jokerit o 10:30

Tabuľka: SHbE 2018/2019 Muži

TímZSkóreB
1.Martin1445:2230
2.P. Bystrica1465:3228
3.Nitra1340:2228
4.Vrútky1348:3227
5.Skalica1340:2326
6.Pruské1447:4124
7.Svidník1444:4224
8.LG Bratislava1231:4018
9.Ružinov1329:3115
10.Kežmarok1433:4314
11.Jokerit1335:529
12.Třinec1515:920
Kosice 2019 logo

Najhorúcejšie diskusie

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbal.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbal.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2018/19

08. 12. 2018
JokeritSkalica
3:4REPORT
02. 12. 2018
PruskéKežmarok
6:7 SNREPORT
SvidníkVrútky
5:4 SNREPORT
01. 12. 2018
LG BratislavaPruské
2:3 SNREPORT
TřinecRužinov
0:5REPORT
KežmarokVrútky
0:2REPORT
SvidníkMartin
0:4REPORT

SHbE 2018/2019 Muži 2018/2019

Najviac bodov

Jakub RufatiPBY22 bodov
2.Cibík M.PRU21
3.Vozár M.PRU21
4.Štefan B.SVI21
5.Balga R.PRU20

Najlepší strelec

Martin RaschmanSVI12 gólov
2.Rufati J.PBY12
3.Bielený R.MRT11
4.Balga R.PRU11
5.Cibík M.PRU10

Najlepší brankár

Ivan PoláčekSCA1.25 g/z
2.Maxin M.NRA1.42
3.Murček M.MRT1.57
4.Buliš P.PBY1.69
5.Kučera P.SCA1.75
 

Mediálni partneri

Partneri