Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Rozpis zápasov EL seniorov 2016/17

Extraliga seniorov pozná svoj program zápasov. Prinášame vám jej kompletný program a rozpis jednotlivých stretnutí.


1.kolo 3.9.2016

10:30 Jokerit Petržalka - Kometa Vrútky
14:00 LG Bratislava ŠKB - Imperial Vitamins MT
13:00 HBK Nitrianski rytieri - HBK Lion Svidník
13:00 ŠK 98 Pruské - MŠK Kežmarok
13:00 HBK Diaková - HBK Hokejmarket Skalica
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - Leaders Ružinov

2.kolo 10.9.2016

13:00 ŠKB Imperial Vitamins MT - Jokerit Petržalka
13:00 Kometa Vrútky - LG Bratislava
13:00 HBK Lion Svidník - ŠK 98 Pruské
14:30 MŠK Kežmarok - HBK Nitrianski rytieri
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF P. Bystrica
13:00 Leaders Ružinov - HBK Diaková

3.kolo 17.9.2016

10:30 Jokerit Petržalka - HBK Diaková
14:00 LG Bratislava - HBK PROTEF P. Bystrica
13:00 HBK Nitrianski rytieri - Leaders Ružinov
13:00 ŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica
13:00 ŠKB Imperial Vitamins MT - MŠK Kežmarok
13:00 Kometa Vrútky - HBK Lion Svidník

4.kolo 24.9.2016

13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - Jokerit Petržalka
13:00 HBK Diaková - LG Bratislava
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski rytieri
13:00 Leaders Ružinov - ŠK 98 Pruské
14:30 MŠK Kežmarok - Kometa Vrútky
13:00 HBK Lion Svidník - ŠKB Imperial Vitamins MT

5.kolo 1.10.2016

14:30 MŠK Kežmarok - Jokerit Petržalka
13:00 HBK Lion Svidník - LG Bratislava
13:00 ŠKB Imperial Vitamins MT - HBK Hokejmarket Skalica
13:00 Kometa Vrútky - Leaders Ružinov
13:00 HBK Nitrianski rytieri - HBK Diaková
13:00 ŠK 98 Pruské - HBK PROTEF P. Bystrica

6.kolo 2.10.2016

11:00 HBK Lion Svidník - Jokerit Petržalka
14:30 MŠK Kežmarok - LG Bratislava
13:00 ŠKB Imperial Vitamins MT - Leaders Ružinov
13:00 Kometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica
11:00 HBK Nitrianski rytieri - HBK PROTEF P. Bystrica
13:00 ŠK 98 Pruské - HBK Diaková

7.kolo 8.10.2016

13:00 ŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski rytieri
13:00 HBK Lion Svidník - MŠK Kežmarok
13:00 ŠKB Imperial Vitamins MT - Kometa Vrútky
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - HBK Diaková
13:00 Leaders Ružinov - HBK Hokejmarket Skalica
10:30 Jokerit Petržalka - LG Bratislava

8.kolo 15.10.2016

13:00 Leaders Ružinov - MŠK Kežmarok
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - HBK Lion Svidník
10:30 Jokerit Petržalka - HBK Nitrianski rytieri
14:00 LG Bratislava - ŠK 98 Pruské
13:00 HBK Diaková - ŠKB Imperial Vitamins MT
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - Kometa Vrútky

9.kolo 16.10.2016

13:00 Leaders Ružinov - HBK Lion Svidník
11:00 HBK Hokejmarket Skalica - MŠK Kežmarok
10:30 Jokerit Petržalka - ŠK 98 Pruské
14:00 LG Bratislava - HBK Nitrianski rytieri
13:00 HBK Diaková - Kometa Vrútky
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - ŠKB Imperial Vitamins MT

10.kolo 22.10.2016

13:00 Leaders Ružinov - LG Bratislava
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - Jokerit Petržalka
13:00 HBK Diaková - MŠK Kežmarok
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - HBK Lion Svidník
13:00 HBK Nitrianski rytieri - Kometa Vrútky
13:00 ŠK 98 Pruské - ŠKB Imperial Vitamins MT

11.kolo 5.11.2016

10:30 Jokerit Petržalka - Leaders Ružinov
14:00 LG Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica
14:30 MŠK Kežmarok - HBK PROTEF P. Bystrica
13:00 HBK Lion Svidník - HBK Diaková
13:00 Kometa Vrútky - ŠK 98 Pruské
13:00 ŠKB Imperial Vitamins MT - HBK Nitrianski rytieri

12.kolo 12.11.2016

13:00 Kometa Vrútky - Jokerit Petržalka
13:00 ŠKB Imperial Vitamins MT - LG Bratislava
13:00 HBK Lion Svidník - HBK Nitrianski rytieri
14:30 MŠK Kežmarok - ŠK 98 Pruské
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - HBK Diaková
13:00 Leaders Ružinov - HBK PROTEF P. Bystrica

13.kolo 19.11.2016

10:30 Jokerit Petržalka - ŠKB Imperial Vitamins MT
14:00 LG Bratislava - Kometa Vrútky
13:00 ŠK 98 Pruské - HBK Lion Svidník
13:00 HBK Nitrianski rytieri - MŠK Kežmarok
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica
13:00 HBK Diaková - Leaders Ružinov

14.kolo 26.11.2016

13:00 HBK Diaková - Jokerit Petržalka
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - LG Bratislava
13:00 Leaders Ružinov - HBK Nitrianski rytieri
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské
14:30 MŠK Kežmarok - ŠKB Imperial Vitamins MT
13:00 HBK Lion Svidník - Kometa Vrútky

15.kolo 10.12.2016

10:30 Jokerit Petržalka - HBK PROTEF P. Bystrica
14:00 LG Bratislava - HBK Diaková
13:00 HBK Nitrianski rytieri - HBK Hokejmarket Skalica
13:00 ŠK 98 Pruské - Leaders Ružinov
13:00 Kometa Vrútky - MŠK Kežmarok
13:00 ŠKB Imperial Vitamins MT - HBK Lion Svidník

16.kolo 18.2.2017

10:30 Jokerit Petržalka - MŠK Kežmarok
14:00 LG Bratislava - HBK Lion Svidník
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - ŠKB Imperial Vitamins MT
13:00 Leaders Ružinov - Kometa Vrútky
13:00 HBK Diaková - HBK Nitrianski rytieri
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - ŠK 98 Pruské

17.kolo 19.2.2017

10:30 Jokerit Petržalka - HBK Lion Svidník
14:00 LG Bratislava - MŠK Kežmarok
13:00 Leaders Ružinov - ŠKB Imperial Vitamins MT
11:00 HBK Hokejmarket Skalica - Kometa Vrútky
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - HBK Nitrianski rytieri
13:00 HBK Diaková - ŠK 98 Pruské

18.kolo 25.2.2017

13:00 HBK Nitrianski rytieri - ŠK 98 Pruské
14:30 MŠK Kežmarok - HBK Lion Svidník
13:00 Kometa Vrútky - ŠKB Imperial Vitamins MT
13:00 HBK Diaková - HBK PROTEF P. Bystrica
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - Leaders Ružinov
14:00 LG Bratislava - Jokerit Petržalka

19.kolo 4.3.2017

14:30 MŠK Kežmarok - Leaders Ružinov
13:00 HBK Lion Svidník - HBK Hokejmarket Skalica
13:00 HBK Nitrianski rytieri - Jokerit Petržalka
13:00 ŠK 98 Pruské - LG Bratislava
13:00 ŠKB Imperial Vitamins MT - HBK Diaková
13:00 Kometa Vrútky - HBK PROTEF P. Bystrica

20.kolo 5.3.2017

11:00 HBK Lion Svidník - Leaders Ružinov
14:30 MŠK Kežmarok - HBK Hokejmarket Skalica
13:00 ŠK 98 Pruské - Jokerit Petržalka
11:00 HBK Nitrianski rytieri - LG Bratislava
13:00 Kometa Vrútky - HBK Diaková
13:00 ŠKB Imperial Vitamins MT - HBK PROTEF P. Bystrica

21.kolo 18.3.2017

10:30 Jokerit Petržalka - HBK Hokejmarket Skalica
14:00 LG Bratislava - Leaders Ružinov
14:30 MŠK Kežmarok - HBK Diaková
13:00 HBK Lion Svidník - HBK PROTEF P. Bystrica
13:00 Kometa Vrútky - HBK Nitrianski rytieri
13:00 ŠKB Imperial Vitamins MT - ŠK 98 Pruské

22.kolo 25.3.2017

13:00 Leaders Ružinov - Jokerit Petržalka
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - LG Bratislava
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - MŠK Kežmarok
13:00 HBK Diaková - HBK Lion Svidník
13:00 ŠK 98 Pruské - Kometa Vrútky
13:00 HBK Nitrianski rytieri - ŠKB Imperial Vitamins MT


Extraliga Seniori 2018/19
program zápasov

27. 04. 2019
Martin - P. Bystrica o 11:00
Skalica - Vrútky o 13:00
28. 04. 2019
Martin - P. Bystrica o 11:00
Skalica - Vrútky o 13:00
04. 05. 2019
P. Bystrica - Martin o 11:00
Vrútky - Skalica o 13:00

Tabuľka: SHbE 2018/2019 Muži

TímZSkóreB
1.Skalica2276:3549
2.Martin2277:4248
3.Nitra2267:4245
4.P. Bystrica2295:4741
5.Pruské2274:6240
6.Vrútky2268:5938
7.LG Bratislava2266:6735
8.Svidník2267:7631
9.Kežmarok2259:6626
10.Ružinov2247:6423
11.Jokerit2253:8020
12.Třinec2218:1270
Kosice 2019 logo

Najčítanejšie články

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbal.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbal.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2018/19

20. 04. 2019
MartinLG Bratislava
3:0REPORT
14. 04. 2019
LG BratislavaMartin
5:6 SNREPORT
VrútkyNitra
4:1REPORT
13. 04. 2019
LG BratislavaMartin
1:0REPORT
SvidníkSkalica
2:3REPORT
PruskéP. Bystrica
1:4REPORT
VrútkyNitra
4:2REPORT

SHbE 2018/2019 Muži 2018/2019

Najviac bodov

Milan VozárPRU37 bodov
2.Cíbik M.PRU36
3.Balga R.PRU35
4.Božik M.SCA32
5.Štefan B.SVI32

Najlepší strelec

Milan VozárPRU17 gólov
2.Bielený R.MRT16
3.Raschman M.SVI16
4.Cíbik M.PRU15
5.Rufati J.PBY14

Najlepší brankár

Ivan PoláčekSCA1.57 g/z
2.Kučera P.SCA1.57
3.Maxin M.NRA1.7
4.Buliš P.PBY1.74
5.Murček M.MRT1.8
 

Mediálni partneri

Partneri