Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Rozlosovanie zápasov SHbE U19 2019/2020

Prinášame vám rozlosovanie zápasov SHbE U19 2019/2020.


I.kolo    9/7/2019    
10:00    MŠK Spišská Belá    HMHK Bauska Vranov
15:30    HBK Medokýš Martin    HBC Košice
    HBK Adler Trebišov    voľno
    HBC DT Pov. Bystrica    voľno
    ŠK 98 Pruské    voľno
    ŠK Bukovinka Zvolen    voľno
        
II.kolo    9/14/2019    
11:00    HBK Adler Trebišov    ŠK Bukovinka Zvolen
9:30    HMHK Bauska Vranov    HBK Medokýš Martin
11:00    HBC Košice    MŠK Spišská Belá
    ŠK 98 Pruské    voľno
    HBC DT Pov. Bystrica    voľno
        
III.kolo    9/21/2019    
15:30    HBK Medokýš Martin    HBC DT Pov. Bystrica
10:00    MŠK Spišská Belá    ŠK 98 Pruské
13:00    ŠK Bukovinka Zvolen    HBC Košice
    HBK Adler Trebišov    voľno
    HMHK Bauska Vranov    voľno
        
IV.kolo    9/28/2019    
10:30    HBC DT Pov. Bystrica    MŠK Spišská Belá
10:00    ŠK 98 Pruské    HBK Medokýš Martin
9:30    HMHK Bauska Vranov    ŠK Bukovinka Zvolen
    HBK Adler Trebišov    voľno
    HBC Košice    voľno
        
V.kolo    10/5/2019    
13:00    ŠK Bukovinka Zvolen    HBK Medokýš Martin
10:00    ŠK 98 Pruské    HBK Adler Trebišov
    MŠK Spišská Belá    voľno
    HBC Košice    voľno
    HMHK Bauska Vranov    voľno
    HBC DT Pov. Bystrica    voľno
        
VI.kolo    10/6/2019    
10:00    MŠK Spišská Belá    ŠK Bukovinka Zvolen
11:00    HBK Adler Trebišov    HBC DT Pov. Bystrica
    HBK Medokýš Martin    voľno
    HMHK Bauska Vranov    voľno
    HBC Košice    voľno
    ŠK 98 Pruské    voľno
        
VII.kolo    10/12/2019    
15:30    HBK Medokýš Martin    MŠK Spišská Belá
11:00    HBC Košice    HMHK Bauska Vranov
10:00    ŠK 98 Pruské    HBC DT Pov. Bystrica
    HBK Adler Trebišov    voľno
    ŠK Bukovinka Zvolen    voľno
        
        
VIII.kolo    10/19/2019    
10:30    HBC DT Pov. Bystrica    ŠK Bukovinka Zvolen
11:00    HBC Košice    HBK Adler Trebišov
    ŠK 98 Pruské    voľno
    HBK Medokýš Martin    voľno
    MŠK Spišská Belá    voľno
    HMHK Bauska Vranov    voľno
        
IX.kolo    10/20/2019    
13:00    ŠK Bukovinka Zvolen    ŠK 98 Pruské
9:30    HMHK Bauska Vranov    HBK Adler Trebišov
    HBC DT Pov. Bystrica    voľno
    HBK Medokýš Martin    voľno
    MŠK Spišská Belá    voľno
    HBC Košice    voľno
        
X.kolo    10/26/2019    
9:30    HMHK Bauska Vranov    HBC DT Pov. Bystrica
11:00    HBC Košice    ŠK 98 Pruské
11:00    HBK Adler Trebišov    HBK Medokýš Martin
    ŠK Bukovinka Zvolen    voľno
    MŠK Spišská Belá    voľno
        
XI.kolo    11/2/2019    
10:30    HBC DT Pov. Bystrica    HBC Košice
10:00    ŠK 98 Pruské    HMHK Bauska Vranov
11:00    HBK Adler Trebišov    MŠK Spišská Belá
    ŠK Bukovinka Zvolen    voľno
    HBK Medokýš Martin    voľno

XII.kolo    11/9/2019    
9:30    HMHK Bauska Vranov    MŠK Spišská Belá
11:00    HBC Košice    HBK Medokýš Martin
    HBK Adler Trebišov    voľno
    HBC DT Pov. Bystrica    voľno
    ŠK 98 Pruské    voľno
    ŠK Bukovinka Zvolen    voľno
        
XIII.kolo    11/16/2019    
13:00    ŠK Bukovinka Zvolen    HBK Adler Trebišov
15:30    HBK Medokýš Martin    HMHK Bauska Vranov
10:00    MŠK Spišská Belá    HBC Košice
    ŠK 98 Pruské    voľno
    HBC DT Pov. Bystrica    voľno
        
XIV.kolo    11/23/2019    
10:30    HBC DT Pov. Bystrica    HBK Medokýš Martin
10:00    ŠK 98 Pruské    MŠK Spišská Belá
11:00    HBC Košice    ŠK Bukovinka Zvolen
    HBK Adler Trebišov    voľno
    HMHK Bauska Vranov    voľno
        
XV.kolo    11/30/2019    
10:00    MŠK Spišská Belá    HBC DT Pov. Bystrica
15:30    HBK Medokýš Martin    ŠK 98 Pruské
13:00    ŠK Bukovinka Zvolen    HMHK Bauska Vranov
    HBK Adler Trebišov    voľno
    HBC Košice    voľno
        
XVI.kolo    2/29/2020    
15:30    HBK Medokýš Martin    ŠK Bukovinka Zvolen
11:00    HBK Adler Trebišov    ŠK 98 Pruské
    MŠK Spišská Belá    voľno
    HBC Košice    voľno
    HMHK Bauska Vranov    voľno
    HBC DT Pov. Bystrica    voľno
        
XVII.kolo    3/1/2020    
13:00    ŠK Bukovinka Zvolen    MŠK Spišská Belá
10:30    HBC DT Pov. Bystrica    HBK Adler Trebišov
    HBK Medokýš Martin    voľno
    HMHK Bauska Vranov    voľno
    HBC Košice    voľno
    ŠK 98 Pruské    voľno
        
XVIII.kolo    3/7/2020    
10:00    MŠK Spišská Belá    HBK Medokýš Martin
9:30    HMHK Bauska Vranov    HBC Košice
10:30    HBC DT Pov. Bystrica    ŠK 98 Pruské
    HBK Adler Trebišov    voľno
    ŠK Bukovinka Zvolen    voľno        
        
XIX.kolo    3/14/2020    
13:00    ŠK Bukovinka Zvolen    HBC DT Pov. Bystrica
11:00    HBK Adler Trebišov    HBC Košice
    ŠK 98 Pruské    voľno
    HBK Medokýš Martin    voľno
    MŠK Spišská Belá    voľno
    HMHK Bauska Vranov    voľno
        
XX.kolo    3/15/2020    
10:00    ŠK 98 Pruské    ŠK Bukovinka Zvolen
11:00    HBK Adler Trebišov    HMHK Bauska Vranov
    HBC DT Pov. Bystrica    voľno
    HBK Medokýš Martin    voľno
    MŠK Spišská Belá    voľno
    HBC Košice    voľno
        
XXI.kolo    3/21/2020    
10:30    HBC DT Pov. Bystrica    HMHK Bauska Vranov
10:00    ŠK 98 Pruské    HBC Košice
15:30    HBK Medokýš Martin    HBK Adler Trebišov
    ŠK Bukovinka Zvolen    voľno
    MŠK Spišská Belá    voľno
        
XXII.kolo    3/28/2020    
11:00    HBC Košice    HBC DT Pov. Bystrica
9:30    HMHK Bauska Vranov    ŠK 98 Pruské
10:00    MŠK Spišská Belá    HBK Adler Trebišov
    ŠK Bukovinka Zvolen    voľno
    HBK Medokýš Martin    voľno


Extraliga Seniori 2018/19
program zápasov

28. 09. 2019
Jokerit - Skalica o 10:30
P. Bystrica - Kežmarok o 13:00
Pruské - Vrútky o 13:00
Svidník - Nitra o 13:00
LG Bratislava - Ružinov o 14:00
29. 09. 2019
Skalica - P. Bystrica o 13:00
Kežmarok - Pruské o 13:00

Tabuľka: SHbE hokejbal 19/20

TímZSkóreB
1.Jokerit29:26
2.Vrútky210:55
3.LG Bratislava212:95
4.Nitra312:114
5.Svidník210:94
6.Skalica29:63
7.Košice36:103
8.Ružinov35:103
9.Pruské23:72
10.P. Bystrica12:31
11.Kežmarok24:100

Najčítanejšie články

Bleskovky

Jokerit zdolal v príprave LG

V pondelňajšom prípravnom zápase zdolal Jokerit Petržalka tím LG Bratislava 6:1 po tretinách 2:0, 4:1 a 0:0.
3.9.2019 09:14 - Michal Runák

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbal.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbal.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2018/19

21. 09. 2019
NitraKošice
5:1REPORT
SkalicaLG Bratislava
4:6REPORT
RužinovJokerit
0:5REPORT
14. 09. 2019
PruskéSkalica
0:5REPORT
P. BystricaRužinov
2:3 PPREPORT
SvidníkVrútky
4:5 PPREPORT
KošiceKežmarok
4:0REPORT

SHbE hokejbal 19/20 2019/2020

Najviac bodov

Branislav ŠtefanSVI8 bodov
2.Baláška A.NRA7
3.Martinusík J.SCA6
4.Daniška T.NRA6
5.Fumač A.LGB5

Najlepší strelec

Adam FumačLGB4 góly
2.Martinusík J.SCA4
3.Baláška A.NRA4
4.Cíbik M.PRU3
5.Džupina M.SVI3

Najlepší brankár

 

Mediálni partneri

Partneri