Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Rozlosovanie SHbE U19+ sezóny 2018/19

Prinášame vám program zápasov Slovenskej hokejbalovej Extraligy U19+.


Slovenská hokejbalová Extraliga U19+

I.kolo 8.9.2018  
10:00 MŠK Spišská Belá ŠK Bukovinka Zvolen
15:00 HBK Medokýš Martin HBC Ducks Košice
  HBK Adler Trebišov voľno
  HBC DT Pov. Bystrica voľno
10:00 ŠK 98 Pruské MŠK HMHK Bauska VT
     
II.kolo 15.9.2018  
11:00 HBC Ducks Košice MŠK Spišská Belá
13:00 ŠK Bukovinka Zvolen HBK Medokýš Martin
  HBK Adler Trebišov voľno
10:30 MŠK HMHK Bauska VT HBC DT Pov. Bystrica
  ŠK 98 Pruské voľno
     
III.kolo 22.9.2018  
  ŠK Bukovinka Zvolen voľno
  HBC Ducks Košice voľno
15:00 HBC DT Pov. Bystrica HBK Adler Trebišov
  ŠK 98 Pruské voľno
  MŠK Spišská Belá voľno
15:00 HBK Medokýš Martin MŠK HMHK Bauska VT
     
IV.kolo 29.9.2018  
  HBC DT Pov. Bystrica voľno
12:00 HBK Adler Trebišov ŠK 98 Pruské
  HBC Ducks Košice voľno
  ŠK Bukovinka Zvolen voľno
9:30 MŠK HMHK Bauska VT MŠK Spišská Belá
  HBK Medokýš Martin voľno
     
V.kolo 6.10.2018  
13:00 ŠK Bukovinka Zvolen HBC DT Pov. Bystrica
11:00 HBC Ducks Košice ŠK 98 Pruské
  MŠK Spišská Belá voľno
  HBK Medokýš Martin voľno
  HBK Adler Trebišov voľno
  MŠK HMHK Bauska VT voľno
     
VI.kolo 7.10.2018  
13:00 ŠK Bukovinka Zvolen ŠK 98 Pruské
11:00 HBC Ducks Košice HBC DT Pov. Bystrica
  MŠK Spišská Belá voľno
  HBK Medokýš Martin voľno
9:30 MŠK HMHK Bauska VT HBK Adler Trebišov
     
VII.kolo 13.10.2018  
  HBK Adler Trebišov voľno
15:00 HBK Medokýš Martin MŠK Spišská Belá
15:00 HBC DT Pov. Bystrica ŠK 98 Pruské
  MŠK HMHK Bauska VT voľno
13:00 ŠK Bukovinka Zvolen HBC Ducks Košice
     
     
     
     
VIII.kolo 20.10.2018  
  ŠK Bukovinka Zvolen voľno
12:00 HBK Adler Trebišov HBC Ducks Košice
15:00 HBC DT Pov. Bystrica MŠK Spišská Belá
10:00 ŠK 98 Pruské HBK Medokýš Martin
  MŠK HMHK Bauska VT voľno
     
IX.kolo 21.10.2018  
  HBC Ducks Košice voľno
12:00 HBK Adler Trebišov ŠK Bukovinka Zvolen
15:00 HBC DT Pov. Bystrica HBK Medokýš Martin
10:00 ŠK 98 Pruské MŠK Spišská Belá
  MŠK HMHK Bauska VT voľno
     
X.kolo 3.11.2018  
  ŠK Bukovinka Zvolen voľno
11:00 HBC Ducks Košice MŠK HMHK Bauska VT
15:00 HBK Medokýš Martin HBK Adler Trebišov
  MŠK Spišská Belá voľno
  ŠK 98 Pruské voľno
  HBC DT Pov. Bystrica voľno
     
XI.kolo 10.11.2018  
10:30 MŠK HMHK Bauska VT ŠK Bukovinka Zvolen
  HBC Ducks Košice voľno
12:00 HBK Adler Trebišov MŠK Spišská Belá
  HBK Medokýš Martin voľno
  ŠK 98 Pruské voľno
  HBC DT Pov. Bystrica voľno
XII.kolo 17.11.2018  
13:00 ŠK Bukovinka Zvolen MŠK Spišská Belá
11:00 HBC Ducks Košice HBK Medokýš Martin
  HBK Adler Trebišov voľno
  HBC DT Pov. Bystrica voľno
10:30 MŠK HMHK Bauska VT ŠK 98 Pruské
     
XIII.kolo 24.11.2018  
10:00 MŠK Spišská Belá HBC Ducks Košice
15:00 HBK Medokýš Martin ŠK Bukovinka Zvolen
  HBK Adler Trebišov voľno
15:00 HBC DT Pov. Bystrica MŠK HMHK Bauska VT
  ŠK 98 Pruské voľno
     
XIV.kolo 1.12.2018  
  ŠK Bukovinka Zvolen voľno
  HBC Ducks Košice voľno
12:00 HBK Adler Trebišov HBC DT Pov. Bystrica
  ŠK 98 Pruské voľno
  MŠK Spišská Belá voľno
10:30 MŠK HMHK Bauska VT HBK Medokýš Martin
     
XV.kolo 23.2.2019  
  HBC DT Pov. Bystrica voľno
10:00 ŠK 98 Pruské HBK Adler Trebišov
  HBC Ducks Košice voľno
  ŠK Bukovinka Zvolen voľno
10:00 MŠK Spišská Belá MŠK HMHK Bauska VT
  HBK Medokýš Martin voľno
     
XVI.kolo 2.3.2019  
15:00 HBC DT Pov. Bystrica ŠK Bukovinka Zvolen
10:00 ŠK 98 Pruské HBC Ducks Košice
  MŠK Spišská Belá voľno
  HBK Medokýš Martin voľno
  HBK Adler Trebišov voľno
  MŠK HMHK Bauska VT voľno
     
XVII.kolo 3.3.2019  
10:00 ŠK 98 Pruské ŠK Bukovinka Zvolen
15:00 HBC DT Pov. Bystrica HBC Ducks Košice
  MŠK Spišská Belá voľno
  HBK Medokýš Martin voľno
12:00 HBK Adler Trebišov MŠK HMHK Bauska VT
     
XVIII.kolo 9.3.2019  
  HBK Adler Trebišov voľno
10:00 MŠK Spišská Belá HBK Medokýš Martin
10:00 ŠK 98 Pruské HBC DT Pov. Bystrica
  MŠK HMHK Bauska VT voľno
11:00 HBC Ducks Košice ŠK Bukovinka Zvolen
     
     
     
     
XIX.kolo 16.3.2019  
  ŠK Bukovinka Zvolen voľno
11:00 HBC Ducks Košice HBK Adler Trebišov
10:00 MŠK Spišská Belá HBC DT Pov. Bystrica
15:00 HBK Medokýš Martin ŠK 98 Pruské
  MŠK HMHK Bauska VT voľno
     
XX.kolo 17.3.2019  
  HBC Ducks Košice voľno
13:00 ŠK Bukovinka Zvolen HBK Adler Trebišov
15:00 HBK Medokýš Martin HBC DT Pov. Bystrica
10:00 MŠK Spišská Belá ŠK 98 Pruské
  MŠK HMHK Bauska VT voľno
     
XXI.kolo 23.3.2019  
  ŠK Bukovinka Zvolen voľno
9:30 MŠK HMHK Bauska VT HBC Ducks Košice
12:00 HBK Adler Trebišov HBK Medokýš Martin
  MŠK Spišská Belá voľno
  ŠK 98 Pruské voľno
  HBC DT Pov. Bystrica voľno
     
XXII.kolo 30.3.2019  
13:00 ŠK Bukovinka Zvolen MŠK HMHK Bauska VT
  HBC Ducks Košice voľno
10:00 MŠK Spišská Belá HBK Adler Trebišov
  HBK Medokýš Martin voľno
  ŠK 98 Pruské voľno
  HBC DT Pov. Bystrica voľno

 

Štvrťfinále 6.4.2019 I. zápas
  7.4.2019 II.zápas
  13.4.2019 prípadný III.zápas
     
Semifinále 27.4.2019 I.zápas
1.možnosť 28.4.2019 II.zápas
  1.5.2019 prípadný III.zápas
Semifinále 13.4.2019 I.zápas semifinále
2.možnosť 14.4.2019 II.zápas semifinále
  20.4.2019 prípadný III.zápas
     
Finále 4.5.2019 I.zápas
1.možnosť 5.5.2019 II.zápas
  8.5.2019 prípadný III.zápas
Finále 27.4.2019 I.zápas
2.možnosť 28.4.2019 II.zápas
  1.5.2019 prípadný III.zápas

Extraliga Seniori 2018/19
program zápasov

17. 11. 2018
Jokerit - Ružinov o 10:30
Třinec - Martin o 13:00
Kežmarok - P. Bystrica o 13:00
Svidník - Pruské o 13:00
LG Bratislava - Skalica o 14:00
18. 11. 2018
Skalica - LG Bratislava o 13:00
Ružinov - P. Bystrica o 14:00

Tabuľka: SHbE 2018/2019 Muži

TímZSkóreB
1.Nitra1237:2225
2.Martin1135:1824
3.Vrútky1034:2720
4.P. Bystrica1042:1819
5.Svidník928:2019
6.Pruské1133:3218
7.Skalica923:1714
8.LG Bratislava822:2514
9.Ružinov916:209
10.Jokerit926:349
11.Kežmarok1122:329
12.Třinec1113:660
Kosice 2019 logo

Najhorúcejšie diskusie

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbal.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbal.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2018/19

11. 11. 2018
LG BratislavaRužinov
4:1REPORT
KežmarokNitra
1:2REPORT
SvidníkTřinec
8:2REPORT
10. 11. 2018
SvidníkNitra
1:0 PPREPORT
LG BratislavaMartin
1:4REPORT
KežmarokTřinec
7:2REPORT
P. BystricaSkalica
2:1REPORT

SHbE 2018/2019 Muži 2018/2019

Najviac bodov

Marcel CibíkPRU15 bodov
2.Vozár M.PRU15
3.Balga R.PRU14
4.Rufati J.PBY13
5.Čičala F.PBY13

Najlepší strelec

Jakub RufatiPBY9 gólov
2.Cibík M.PRU9
3.Raschman M.SVI8
4.Bielený R.MRT8
5.Balga R.PRU7

Najlepší brankár

Peter BulišPBY1.5 g/z
2.Maxin M.NRA1.55
3.Murček M.MRT1.7
4.Kalis V.SVI2.25
5.Ivan M.RUZ2.33
 

Mediálni partneri

Partneri