Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Rozlosovanie SHbE U14 sezóny 2018/19

Prinášame vám rozlosovanie Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 sezóny 2018/19.


Slovenská hokejbalová extraliga 2018/19 - U14

1.turnaj NEDEĽA 9.9.2018, Ihrisko: PB, Organizátor PB
11:00 HBC DT Považská Bystrica MŠK Spišská Belá
12:00 HBK Žochári Topoľčany HK Sršne Košice
13:00 HBC Iepurii DNV MŠK Spišská Belá
14:00 HBC DT Považská Bystrica HBK Žochári Topoľčany
15:00 HBC Iepurii DNV HK Sršne Košice
16:00 HBK Žochári Topoľčany MŠK Spišská Belá
17:00 HBC DT Považská Bystrica HK Sršne Košice
1.turnaj NEDEĽA 9.9.2018, Ihrisko: VR, Organizátor VR
10:00 HBK Kometa Vrútky HBK Iskra Banská Bystrica
11:00 HBK Medokýš Martin ŠK Rebels 91 Topoľčany
12:00 HBK Kometa Vrútky ŠK Žirafa Žilina
13:00 HBK Iskra Banská Bystrica ŠK Rebels 91 Topoľčany
14:00 HBK Medokýš Martin ŠK Žirafa Žilina
15:00 HBK Kometa Vrútky ŠK Rebels 91 Topoľčany
16:00 HBK Medokýš Martin HBK Iskra Banská Bystrica

 

2.turnaj NEDEĽA 7.10.2018, Ihrisko: ZA, Organizátor: BB
9:00 HBK Iskra Banská Bystrica HBK Žochári Topoľčany
10:00 ŠK Žirafa Žilina HBC Iepurii DNV
11:00 ŠK Rebels 91 Topoľčany HBC DT Považská Bystrica
12:00 ŠK Žirafa Žilina HBK Žochári Topoľčany
13:00 ŠK Rebels 91 Topoľčany HBC Iepurii DNV
14:00 HBK Iskra Banská Bystrica HBC DT Považská Bystrica
15:00 ŠK Rebels 91 Topoľčany HBK Žochári Topoľčany
16:00 HBK Iskra Banská Bystrica HBC Iepurii DNV
17:00 ŠK Žirafa Žilina HBC DT Považská Bystrica
2.turnaj NEDEĽA 7.10.2018, Ihrisko: SB, Organizátor: SB
10:00 MŠK Spišská Belá HK Sršne Košice
11:00 HBK Medokýš Martin HBK Kometa Vrútky
12:30 HK Sršne Košice HBK Kometa Vrútky
13:30 MŠK Spišská Belá HBK Medokýš Martin
15:00 HK Sršne Košice HBK Medokýš Martin
16:00 MŠK Spišská Belá HBK Kometa Vrútky

 

3.turnaj NEDEĽA 18.11.2018, Ihrisko: VR, Organizátor MT
10:00 HBK Medokýš Martin HBC Iepurii DNV
11:00 HBK Kometa Vrútky HBC DT Považská Bystrica
12:00 HBK Medokýš Martin HBK Žochári Topoľčany
13:00 HBC Iepurii DNV HBC DT Považská Bystrica
14:00 HBK Kometa Vrútky HBK Žochári Topoľčany
15:00 HBK Medokýš Martin HBC DT Považská Bystrica
16:00 HBK Kometa Vrútky HBC Iepurii DNV
3.turnaj NEDEĽA 18.11.2018, Ihrisko: SB, Organizátor: SB
10:00 MŠK Spišská Belá ŠK Žirafa Žilina
11:00 HK Sršne Košice HBK Iskra Banská Bystrica
12:00 MŠK Spišská Belá ŠK Rebels 91 Topoľčany
13:00 ŠK Žirafa Žilina HBK Iskra Banská Bystrica
14:00 HK Sršne Košice ŠK Rebels 91 Topoľčany
15:00 MŠK Spišská Belá HBK Iskra Banská Bystrica
16:00 HK Sršne Košice ŠK Žirafa Žilina

 

4.turnaj NEDEĽA 27.1.2019, Ihr: ŠH ZA Bôrik, Organiz: ZA
9:00 ŠK Rebels 91 Topoľčany ŠK Žirafa Žilina
10:00 HBK Iskra Banská Bystrica HK Sršne Košice
11:00 ŠK Žirafa Žilina MŠK Spišská Belá
12:00 ŠK Rebels 91 Topoľčany HBK Iskra Banská Bystrica
13:00 ŠK Žirafa Žilina HK Sršne Košice
14:00 ŠK Rebels 91 Topoľčany MŠK Spišská Belá
15:00 HBK Iskra Banská Bystrica ŠK Žirafa Žilina
16:00 ŠK Rebels 91 Topoľčany HK Sršne Košice
17:00 HBK Iskra Banská Bystrica MŠK Spišská Belá
4.turnaj NEDEĽA 27.1.2019, Ihr: ŠH MT Podháj, Org: ŽTO
9:00 HBK Žochári Topoľčany HBC Iepurii DNV
10:00 HBC DT Považská Bystrica HBK Medokýš Martin
11:00 HBC Iepurii DNV HBK Kometa Vrútky
12:00 HBK Žochári Topoľčany HBC DT Považská Bystrica
13:00 HBC Iepurii DNV HBK Medokýš Martin
14:00 HBK Žochári Topoľčany HBK Kometa Vrútky
15:00 HBC DT Považská Bystrica HBC Iepurii DNV
16:00 HBK Žochári Topoľčany HBK Medokýš Martin
17:00 HBC DT Považská Bystrica HBK Kometa Vrútky

 

5.turnaj NEDEĽA 10.3.2019, Ihrisko DNV, Organizátor: DNV
9:00 HBC Iepurii DNV ŠK Rebels 91 Topoľčany
10:00 HBC DT Považská Bystrica ŠK Žirafa Žilina
11:00 HBK Žochári Topoľčany HBK Iskra Banská Bystrica
12:00 HBC DT Považská Bystrica ŠK Rebels 91 Topoľčany
13:00 HBK Žochári Topoľčany ŠK Žirafa Žilina
14:00 HBC Iepurii DNV HBK Iskra Banská Bystrica
15:00 HBK Žochári Topoľčany ŠK Rebels 91 Topoľčany
16:00 HBC Iepurii DNV ŠK Žirafa Žilina
17:00 HBC DT Považská Bystrica HBK Iskra Banská Bystrica
5.turnaj NEDEĽA 10.3.2019, Ihrisko: VR, Organizátor VR
10:00 HBK Kometa Vrútky HBK Medokýš Martin
11:00 HK Sršne Košice MŠK Spišská Belá
12:30 HBK Medokýš Martin MŠK Spišská Belá
13:30 HBK Kometa Vrútky HK Sršne Košice
15:00 HBK Medokýš Martin HK Sršne Košice
16:00 HBK Kometa Vrútky MŠK Spišská Belá

 

6.turnaj SOBOTA 28.4.2019, Ihrisko TO, Organizátor: RTO
10:00 ŠK Rebels 91 Topoľčany HBK Medokýš Martin
11:00 ŠK Žirafa Žilina HBK Kometa Vrútky
12:00 HBK Iskra Banská Bystrica HBK Medokýš Martin
13:00 ŠK Žirafa Žilina ŠK Rebels 91 Topoľčany
14:00 HBK Iskra Banská Bystrica HBK Kometa Vrútky
15:00 ŠK Žirafa Žilina HBK Medokýš Martin
16:00 ŠK Rebels 91 Topoľčany HBK Kometa Vrútky
6.turnaj SOBOTA 28.4.2019, Ihrisko: KE, Organizátor: KE
10:00 HK Sršne Košice HBK Žochári Topoľčany
11:00 MŠK Spišská Belá HBC Iepurii DNV
12:00 HK Sršne Košice HBC DT Považská Bystrica
13:00 HBC Iepurii DNV HBK Žochári Topoľčany
14:00 MŠK Spišská Belá HBC DT Považská Bystrica
15:00 HK Sršne Košice HBC Iepurii DNV
16:00 MŠK Spišská Belá HBK Žochári Topoľčany

Extraliga Seniori 2018/19
program zápasov

22. 09. 2018
Ružinov - Třinec o 11:00
Martin - Svidník o 11:00
Skalica - Nitra o 13:00
P. Bystrica - Jokerit o 13:00
Pruské - LG Bratislava o 13:00
Vrútky - Kežmarok o 13:00
29. 09. 2018
Jokerit - Pruské o 10:30
Kosice 2019 logo

Najčítanejšie články

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbal.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbal.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2018/19

15. 09. 2018
TřinecVrútky
3:5REPORT
NitraMartin
5:1REPORT
SvidníkP. Bystrica
2:0REPORT
KežmarokPruské
2:5REPORT
08. 09. 2018
VrútkyNitra
5:4REPORT
P. BystricaKežmarok
2:0REPORT
PruskéSvidník
2:3 SNREPORT

Tabuľka: HEL SR 2018_2019 Muži

TímZSkóreB
1.Vrútky210:76
2.Svidník25:25
3.Pruské27:54
4.Martin210:53
5.Nitra29:63
6.P. Bystrica22:23
7.Jokerit00:00
8.Skalica00:00
9.LG Bratislava00:00
10.Ružinov00:00
11.Kežmarok22:70
12.Třinec23:140

HEL SR 2018_2019 Muži 2018/2019

Najviac bodov

Ján KönigNRA5 bodov
2.Čavajda S.VRU4
3.Tábi L.NRA4
4.Ruttkay M.MRT4
5.Hlaváč B.VRU3

Najlepší strelec

Branislav HlaváčVRU3 góly
2.König J.NRA3
3.Drozdík M.MRT3
4.Belovič Ľ.NRA2
5.Balga R.PRU2

Najlepší brankár

 

Mediálni partneri

Partneri