Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Rozlosovanie SHbE U12 sezóny 2018/19

Prinášame vám rozlosovanie Slovenskej hokejbalovej extraligy U12 sezóny 2018/19.


Slovenská hokejbalová extraliga 2018/19 - U12

1.turnaj NEDEĽA 23.9.2018, Ihr.: PO, Organizátor: PO
9:00 Hokejbal Prešov HBK Medokýš Martin
10:00 HBK Iskra Banská Bystrica HBK Kometa Vrútky
11:00 HBK Medokýš Martin HBK Žochári Topoľčany
12:00 Hokejbal Prešov HBK Kometa Vrútky
13:00 HBK Iskra Banská Bystrica HBK Žochári Topoľčany
14:00 HBK Kometa Vrútky HBK Medokýš Martin
15:00 Hokejbal Prešov HBK Žochári Topoľčany
16:00 HBK Iskra Banská Bystrica HBK Medokýš Martin
17:00 HBK Žochári Topoľčany HBK Kometa Vrútky

 

1.turnaj NEDEĽA 23.9.2018, Ihr.: DNV, Organizátor: SAV
9:00 SAV Lamač Cent Taxi CVČ Lords Svit
10:00 Lions Bruck an der Leitha MŠK Kežmarok
11:00 L2 Hockey Gajary Flames MŠK Spišská Belá
12:00 Lions Bruck an der Leitha Cent Taxi CVČ Lords Svit
13:00 L2 Hockey Gajary Flames MŠK Kežmarok
14:00 SAV Lamač MŠK Spišská Belá
15:00 L2 Hockey Gajary Flames Cent Taxi CVČ Lords Svit
16:00 SAV Lamač MŠK Kežmarok
17:00 Lions Bruck an der Leitha MŠK Spišská Belá

 

2.turnaj NEDEĽA 28.10.2018, Ihr.: KK, Organizátor: KK
9:00 MŠK Kežmarok Cent Taxi CVČ Lords Svit
10:00 MŠK Spišská Belá Hokejbal Prešov
11:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit HBK Iskra Banská Bystrica
12:00 MŠK Spišská Belá MŠK Kežmarok
13:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit Hokejbal Prešov
14:00 MŠK Kežmarok HBK Iskra Banská Bystrica
15:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit MŠK Spišská Belá
16:00 MŠK Kežmarok Hokejbal Prešov
17:00 MŠK Spišská Belá HBK Iskra Banská Bystrica

 

2.turnaj NEDEĽA 28.10.2018, Ihr.: VR, Organizátor: VR
9:00 HBK Kometa Vrútky Lions Bruck an der Leitha
10:00 HBK Medokýš Martin L2 Hockey Gajary Flames
11:00 HBK Žochári Topoľčany SAV Lamač
12:00 HBK Medokýš Martin Lions Bruck an der Leitha
13:00 HBK Žochári Topoľčany L2 Hockey Gajary Flames
14:00 HBK Kometa Vrútky SAV Lamač
15:00 HBK Žochári Topoľčany Lions Bruck an der Leitha
16:00 HBK Kometa Vrútky L2 Hockey Gajary Flames
17:00 HBK Medokýš Martin SAV Lamač

 

3.turnaj NEDEĽA 11.11.2018, Ihr.: PO, Organizátor BB
9:00 HBK Iskra Banská Bystrica Hokejbal Prešov
10:00 Lions Bruck an der Leitha L2 Hockey Gajary Flames
11:00 Hokejbal Prešov SAV Lamač
12:00 HBK Iskra Banská Bystrica Lions Bruck an der Leitha
13:00 Hokejbal Prešov L2 Hockey Gajary Flames
14:00 SAV Lamač Lions Bruck an der Leitha
15:00 HBK Iskra Banská Bystrica L2 Hockey Gajary Flames
16:00 Hokejbal Prešov Lions Bruck an der Leitha
17:00 HBK Iskra Banská Bystrica SAV Lamač

 

3.turnaj NEDEĽA 11.11.2018, Ihr.: VR, Organizátor: SV
8:00 MŠK Spišská Belá Cent Taxi CVČ Lords Svit
9:00 MŠK Kežmarok HBK Kometa Vrútky
10:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit HBK Medokýš Martin
11:00 MŠK Spišská Belá HBK Žochári Topoľčany
12:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit HBK Kometa Vrútky
13:00 MŠK Spišská Belá HBK Medokýš Martin
14:00 MŠK Kežmarok HBK Žochári Topoľčany
15:00 MŠK Spišská Belá HBK Kometa Vrútky
16:00 MŠK Kežmarok HBK Medokýš Martin
17:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit HBK Žochári Topoľčany

 

4.turnaj NEDEĽA 3.2.2019, Ihr: ŠH ZA, Organizátor: GAJ
9:00 L2 Hockey Gajary Flames SAV Lamač
10:00 Lions Bruck an der Leitha HBK Iskra Banská Bystrica
11:00 SAV Lamač Hokejbal Prešov
12:00 L2 Hockey Gajary Flames Lions Bruck an der Leitha
13:00 SAV Lamač HBK Iskra Banská Bystrica
14:00 L2 Hockey Gajary Flames Hokejbal Prešov
15:00 Lions Bruck an der Leitha SAV Lamač
16:00 L2 Hockey Gajary Flames HBK Iskra Banská Bystrica
17:00 Lions Bruck an der Leitha Hokejbal Prešov

 

4.turnaj NEDEĽA 3.2.2019, Ihr: ŠH MT, Organizátor: MT
9:00 HBK Kometa Vrútky MŠK Kežmarok
10:00 HBK Žochári Topoľčany MŠK Spišská Belá
11:00 HBK Medokýš Martin Cent Taxi CVČ Lords Svit
12:00 HBK Žochári Topoľčany MŠK Kežmarok
13:00 HBK Medokýš Martin MŠK Spišská Belá
14:00 HBK Kometa Vrútky Cent Taxi CVČ Lords Svit
15:00 HBK Medokýš Martin MŠK Kežmarok
16:00 HBK Kometa Vrútky MŠK Spišská Belá
17:00 HBK Žochári Topoľčany Cent Taxi CVČ Lords Svit

 

5.turnaj NEDEĽA 31.3.2019, Ihr.: DNV, Organizátor: BRU
8:00 SAV Lamač L2 Hockey Gajary Flames
9:00 Lions Bruck an der Leitha HBK Žochári Topoľčany
10:00 SAV Lamač HBK Medokýš Martin
11:00 L2 Hockey Gajary Flames HBK Kometa Vrútky
12:00 SAV Lamač HBK Žochári Topoľčany
13:00 L2 Hockey Gajary Flames HBK Medokýš Martin
14:00 Lions Bruck an der Leitha HBK Kometa Vrútky
15:00 L2 Hockey Gajary Flames HBK Žochári Topoľčany
16:00 Lions Bruck an der Leitha HBK Medokýš Martin
17:00 SAV Lamač HBK Kometa Vrútky

 

  NEDEĽA 31.3.2019, Ihr.: PO, Organizátor: PO
9:00 Hokejbal Prešov HBK Iskra Banská Bystrica
10:00 MŠK Kežmarok Cent Taxi CVČ Lords Svit
11:00 HBK Iskra Banská Bystrica MŠK Spišská Belá
12:00 Hokejbal Prešov MŠK Kežmarok
13:00 HBK Iskra Banská Bystrica Cent Taxi CVČ Lords Svit
14:00 MŠK Kežmarok MŠK Spišská Belá
15:00 Hokejbal Prešov Cent Taxi CVČ Lords Svit
16:00 HBK Iskra Banská Bystrica MŠK Kežmarok
17:00 Hokejbal Prešov MŠK Spišská Belá

 

6.turnaj SOBOTA 12.5.2019, Ihr.: ŽTO, Organizátor: ŽTO
9:00 HBK Žochári Topoľčany HBK Iskra Banská Bystrica
10:00 HBK Kometa Vrútky Hokejbal Prešov
11:00 HBK Žochári Topoľčany HBK Medokýš Martin
12:00 HBK Kometa Vrútky HBK Iskra Banská Bystrica
13:00 HBK Medokýš Martin Hokejbal Prešov
14:00 HBK Kometa Vrútky HBK Žochári Topoľčany
15:00 HBK Medokýš Martin HBK Iskra Banská Bystrica
16:00 HBK Žochári Topoľčany Hokejbal Prešov
17:00 HBK Medokýš Martin HBK Kometa Vrútky

 

6.turnaj SOBOTA 12.5.2019, Ihr.: SB, Organizátor: SB
9:00 MŠK Kežmarok SAV Lamač
10:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit Lions Bruck an der Leitha
11:00 MŠK Spišská Belá L2 Hockey Gajary Flames
12:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit SAV Lamač
13:00 MŠK Spišská Belá Lions Bruck an der Leitha
14:00 MŠK Kežmarok L2 Hockey Gajary Flames
15:00 MŠK Spišská Belá SAV Lamač
16:00 MŠK Kežmarok Lions Bruck an der Leitha
17:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit L2 Hockey Gajary Flames


Extraliga Seniori 2018/19
program zápasov

22. 09. 2018
Ružinov - Třinec o 11:00
Martin - Svidník o 11:00
Skalica - Nitra o 13:00
P. Bystrica - Jokerit o 13:00
Pruské - LG Bratislava o 13:00
Vrútky - Kežmarok o 13:00
29. 09. 2018
Jokerit - Pruské o 10:30
Kosice 2019 logo

Najčítanejšie články

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbal.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbal.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2018/19

15. 09. 2018
TřinecVrútky
3:5REPORT
NitraMartin
5:1REPORT
SvidníkP. Bystrica
2:0REPORT
KežmarokPruské
2:5REPORT
08. 09. 2018
VrútkyNitra
5:4REPORT
P. BystricaKežmarok
2:0REPORT
PruskéSvidník
2:3 SNREPORT

Tabuľka: HEL SR 2018_2019 Muži

TímZSkóreB
1.Vrútky210:76
2.Svidník25:25
3.Pruské27:54
4.Martin210:53
5.Nitra29:63
6.P. Bystrica22:23
7.Jokerit00:00
8.Skalica00:00
9.LG Bratislava00:00
10.Ružinov00:00
11.Kežmarok22:70
12.Třinec23:140

HEL SR 2018_2019 Muži 2018/2019

Najviac bodov

Ján KönigNRA5 bodov
2.Čavajda S.VRU4
3.Tábi L.NRA4
4.Ruttkay M.MRT4
5.Hlaváč B.VRU3

Najlepší strelec

Branislav HlaváčVRU3 góly
2.König J.NRA3
3.Drozdík M.MRT3
4.Oščipovský F.SVI2
5.Belovič Ľ.NRA2

Najlepší brankár

 

Mediálni partneri

Partneri