Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Nováčik na úvod proti vicemajstrovi, obhajca titulu začne doma

31.7.2015 13:16 Hokejbal.sk

Prinášame vám rozlosovanie základnej časti extraligy seniorov na sezónu 2105/16.


Rozlosovanie extraligy seniorov 2015/16 - jesenná časť:

1.kolo 5.9.2015 13:00
  
13:00 HBK Nitrianski rytieri - MŠK Mimisolar Kežmarok 
13:00 ŠK 98 Pruské - HBK Lion Svidník 
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - Kometa Vrútky 
13:00 Leaders Ružinov Imperial Vitamins Martin 
13:00 D.C.S.I. Diaková - LG AZHOKEJ Bratislava 
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - Jokerit Petržalka 

2.kolo 12.9.2015

15:00 HBK Lion Svidník - HBK Nitrianski rytieri 
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - ŠK 98 Pruské 
13:00 Kometa Vrútky - Leaders Ružinov 
15:00 Imperial Vitamins Martin - HBK Hokejmarket Skalica 
10:30 Jokerit Petržalka - D.C.S.I. Diaková 
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - HBK PROTEF P. Bystrica

3.kolo 19.9.2015

13:00 HBK Nitrianski rytieri - Imperial Vitamins Martin 
13:00 ŠK 98 Pruské - Kometa Vrútky 
13:00 D.C.S.I. Diaková - MŠK Mimisolar Kežmarok 
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - HBK Lion Svidník 
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - LG AZHOKEJ Bratislava 
13:00 Leaders Ružinov - Jokerit Petržalka 

4.kolo 26.9.2015

13:00 Kometa Vrútky - HBK Nitrianski rytieri 
15:00 Imperial Vitamins Martin - ŠK 98 Pruské 
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - HBK PROTEF P. Bystrica 
15:00 HBK Lion Svidník - D.C.S.I. Diaková 
10:30 Jokerit Petržalka - HBK Hokejmarket Skalica 
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - Leaders Ružinov 

5. kolo 3.10.2015

13:00 HBK Nitrianski rytieri - D.C.S.I. Diaková 
13:00 ŠK 98 Pruské - HBK PROTEF P. Bystrica 
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - HBK Hokejmarket Skalica 
15:00 HBK Lion Svidník - Leaders Ružinov 
13:00 Kometa Vrútky - LG AZHOKEJ Bratislava 
15:00 Imperial Vitamins Martin - Jokerit Petržalka 

6.kolo 4.10.2015

13:00 HBK Nitrianski rytieri - HBK PROTEF P. Bystrica 
13:00 ŠK 98 Pruské - D.C.S.I. Diaková 
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - Leaders Ružinov 
11:00 HBK Lion Svidník - HBK Hokejmarket Skalica 
11:00 Imperial Vitamins Martin - LG AZHOKEJ Bratislava 
13:00 Kometa Vrútky - Jokerit Petržalka 

7.kolo 10.10.2015

13:00 HBK Nitrianski rytieri - ŠK 98 Pruské 
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - HBK Lion Svidník 
13:00 Kometa Vrútky - Imperial Vitamins Martin 
13:00 D.C.S.I. Diaková - HBK PROTEF P. Bystrica 
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - Leaders Ružinov 
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - Jokerit Petržalka 

8.kolo 17.10.2015

13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - Imperial Vitamins Martin 
13:00 D.C.S.I. Diaková - Kometa Vrútky 
13:00 Leaders Ružinov - HBK Nitrianski rytieri 
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské 
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - HBK Lion Svidník 
10:30 Jokerit Petržalka - MŠK Mimisolar Kežmarok

9.kolo 18.10.2015

13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - Kometa Vrútky 
13:00 D.C.S.I. Diaková - Imperial Vitamins Martin 
13:00 Leaders Ružinov - ŠK 98 Pruské 
11:00 HBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski rytieri 
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - MŠK Mimisolar Kežmarok 
10:30 Jokerit Petržalka - HBK Lion Svidník 

 10.kolo 24.10.2015

13:00 HBK Nitrianski rytieri - Jokerit Petržalka 
13:00 ŠK 98 Pruské - LG AZHOKEJ Bratislava 
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - Imperial Vitamins Martin 
15:00 HBK Lion Svidník - Kometa Vrútky 
13:00 D.C.S.I. Diaková - HBK Hokejmarket Skalica 
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - Leaders Ružinov 

11.kolo 31.10.2015  

14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - HBK Nitrianski rytieri 
10:30 Jokerit Petržalka - ŠK 98 Pruské 
13:00 Kometa Vrútky - MŠK Mimisolar Kežmarok 
15:00 Imperial Vitamins Martin - HBK Lion Svidník 
13:00 Leaders Ružinov - D.C.S.I. Diaková 
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF P. Bystrica

12.kolo 7.11.2015

13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - HBK Nitrianski rytieri 
15:00 HBK Lion Svidník - ŠK 98 Pruské 
13:00 Kometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica 
15:00 Imperial Vitamins Martin - Leaders Ružinov 
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - D.C.S.I. Diaková 
10:30 Jokerit Petržalka - HBK PROTEF P. Bystrica 

13. kolo 14.11.2015

13:00 HBK Nitrianski rytieri - HBK Lion Svidník 
13:00 ŠK 98 Pruské - MŠK Mimisolar Kežmarok 
13:00 Leaders Ružinov - Kometa Vrútky 
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - Imperial Vitamins Martin 
13:00 D.C.S.I. Diaková - Jokerit Petržalka 
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - LG AZHOKEJ Bratislava 

14.kolo 21.11.2015

15:00 Imperial Vitamins Martin - HBK Nitrianski rytieri 
13:00 Kometa Vrútky - ŠK 98 Pruské 
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - D.C.S.I. Diaková 
15:00 HBK Lion Svidník - HBK PROTEF P. Bystrica 
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica 
10:30 Jokerit Petržalka - Leaders Ružinov 

15.kolo 28.11.2015

13:00 HBK Nitrianski rytieri - Kometa Vrútky 
13:00 ŠK 98 Pruské - Imperial Vitamins Martin 
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - MŠK Mimisolar Kežmarok 
13:00 D.C.S.I. Diaková - HBK Lion Svidník 
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - Jokerit Petržalka 
13:00 Leaders Ružinov - LG AZHOKEJ Bratislava

16.kolo 27.2.2016

13:00 D.C.S.I. Diaková - HBK Nitrianski rytieri
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica  - ŠK 98 Pruské
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - MŠK Mimisolar Kežmarok
13:00 Leaders Ružinov - HBK Lion Svidník
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - Kometa Vrútky
10:30 Jokerit Petržalka - Imperial Vitamins Martin
17.kolo 28.2.2016
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica  - HBK Nitrianski rytieri
13:00 D.C.S.I. Diaková - ŠK 98 Pruské
13:00 Leaders Ružinov - MŠK Mimisolar Kežmarok
11:00 HBK Hokejmarket Skalica - HBK Lion Svidník
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - Imperial Vitamins Martin
10:30 Jokerit Petržalka - Kometa Vrútky
18.kolo 5.3.2016
13:00 ŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski rytieri
15:00 HBK Lion Svidník - MŠK Mimisolar Kežmarok
15:00 Imperial Vitamins Martin - Kometa Vrútky
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica  - D.C.S.I. Diaková
13:00 Leaders Ružinov - HBK Hokejmarket Skalica
10:30 Jokerit Petržalka - LG AZHOKEJ Bratislava
19.kolo 12.3.2016
15:00 Imperial Vitamins Martin - HBK PROTEF P. Bystrica
13:00 Kometa Vrútky - D.C.S.I. Diaková
13:00 HBK Nitrianski rytieri  - Leaders Ružinov
13:00 ŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica
15:00 HBK Lion Svidník - LG AZHOKEJ Bratislava
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - Jokerit Petržalka
20.kolo 13.3.2016
13:00 Kometa Vrútky - HBK PROTEF P. Bystrica
11:00 Imperial Vitamins Martin - D.C.S.I. Diaková
13:00 ŠK 98 Pruské - Leaders Ružinov
13:00 HBK Nitrianski rytieri - HBK Hokejmarket Skalica
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - LG AZHOKEJ Bratislava
11:00 HBK Lion Svidník - Jokerit Petržalka
21.kolo 19.3.2016

10:30 Jokerit Petržalka - HBK Nitrianski rytieri
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - ŠK 98 Pruské
15:00 Imperial Vitamins Martin - MŠK Mimisolar Kežmarok
13:00 Kometa Vrútky - HBK Lion Svidník
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - D.C.S.I. Diaková
13:00 Leaders Ružinov - HBK PROTEF P. Bystrica
22. kolo 26.3.2016

13:00 HBK Nitrianski rytieri - LG AZHOKEJ Bratislava
13:00 ŠK 98 Pruské - Jokerit Petržalka
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - Kometa Vrútky
13:00 HBK Lion Svidník - Imperial Vitamins Martin
13:00 D.C.S.I. Diaková - Leaders Ružinov
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica



Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Extraliga Seniori 2018/19
program zápasov

Tabuľka: SHbE 2018/2019 Muži

TímZSkóreB
1.Skalica2276:3549
2.Martin2277:4248
3.Nitra2267:4245
4.P. Bystrica2295:4741
5.Pruské2274:6240
6.Vrútky2268:5938
7.LG Bratislava2266:6735
8.Svidník2267:7631
9.Kežmarok2259:6626
10.Ružinov2247:6423
11.Jokerit2253:8020
12.Třinec2218:1270

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbal.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbal.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2018/19

01. 06. 2019
SkalicaP. Bystrica
5:1REPORT
26. 05. 2019
P. BystricaSkalica
0:4REPORT
25. 05. 2019
P. BystricaSkalica
4:1REPORT
19. 05. 2019
SkalicaP. Bystrica
3:4REPORT
18. 05. 2019
SkalicaP. Bystrica
5:4 PPREPORT
04. 05. 2019
VrútkySkalica
2:3REPORT
P. BystricaMartin
5:1REPORT

SHbE 2018/2019 Muži 2018/2019

Najviac bodov

Milan VozárPRU37 bodov
2.Cíbik M.PRU36
3.Balga R.PRU35
4.Božik M.SCA32
5.Štefan B.SVI32

Najlepší strelec

Milan VozárPRU17 gólov
2.Bielený R.MRT16
3.Raschman M.SVI16
4.Cíbik M.PRU15
5.Rufati J.PBY14

Najlepší brankár

Peter KučeraSCA1.57 g/z
2.Poláček I.SCA1.57
3.Maxin M.NRA1.7
4.Buliš P.PBY1.74
5.Murček M.MRT1.8
 

Mediálni partneri

Partneri