Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Na úvod šláger v Skalici a bratislavské derby

Prinášame vám rozpis zápasov Slovenskej hokejbalovej extraligy mužov na sezónu 2018/2019.


I.kolo 8.9.2018  
13:00 HBK Kometa Vrútky HBK Nitrianski Rytieri Nitra
11:00 ŠKB Martin HBC Enviform Třinec
11:00 Leaders Ružinov Jokerit Petržalka
13:00 HBK HOKEJMARKET Skalica  LG AB hokej Bratislava
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica MŠK Kežmarok
13:00 ŠK 98 Pruské HBK Lion Svidník
     
2.kolo 15.9.2018  
13:00 HBC Enviform Třinec HBK Kometa Vrútky
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra ŠKB Martin
10:30 Jokerit Petržalka HBK HOKEJMARKET Skalica 
14:00 LG AB hokej Bratislava Leaders Ružinov
13:00 HBK Lion Svidník HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00 MŠK Kežmarok ŠK 98 Pruské
     
3.kolo 22.9.2018  
13:00 HBK HOKEJMARKET Skalica  HBK Nitrianski Rytieri Nitra
11:00 Leaders Ružinov HBC Enviform Třinec
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica Jokerit Petržalka
13:00 ŠK 98 Pruské LG AB hokej Bratislava
13:00 HBK Kometa Vrútky MŠK Kežmarok
11:00 ŠKB Martin HBK Lion Svidník
     
4.kolo 29.9.2018  
14:00 LG AB hokej Bratislava HBK PROTEF Považská Bystrica
10:30 Jokerit Petržalka ŠK 98 Pruské
13:00 HBC Enviform Třinec HBK HOKEJMARKET Skalica
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra Leaders Ružinov
13:00 HBK Lion Svidník HBK Kometa Vrútky
13:00 MŠK Kežmarok ŠKB Martin
     
5.kolo 6.10.2018  
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00 HBC Enviform Třinec ŠK 98 Pruské
13:00 HBK Kometa Vrútky HBK HOKEJMARKET Skalica
11:00 ŠKB Martin Leaders Ružinov
13:00 MŠK Kežmarok Jokerit Petržalka
13:00 HBK Lion Svidník LG AB hokej Bratislava
     
6.kolo 7.10.2018  
11:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra ŠK 98 Pruské
11:00 HBC Enviform Třinec HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00 HBK Kometa Vrútky Leaders Ružinov
11:00 ŠKB Martin HBK HOKEJMARKET Skalica
11:00 MŠK Kežmarok LG AB hokej Bratislava
11:00 HBK Lion Svidník Jokerit Petržalka
     
7.kolo 13.10.2018  
14:00 LG AB hokej Bratislava Jokerit Petržalka
13:00 HBK HOKEJMARKET Skalica Leaders Ružinov
11:00 ŠKB Martin HBK Kometa Vrútky
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica ŠK 98 Pruské
13:00 HBK Lion Svidník MŠK Kežmarok
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBC Enviform Třinec
     
8.kolo 20.10.2018  
14:00 LG AB hokej Bratislava HBK Nitrianski Rytieri Nitra
10:30 Jokerit Petržalka HBC Enviform Třinec
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica HBK Kometa Vrútky
13:00 ŠK 98 Pruské ŠKB Martin
13:00 HBK HOKEJMARKET Skalica HBK Lion Svidník
11:00 Leaders Ružinov MŠK Kežmarok
     
9.kolo 21.10.2018  
14:00 LG AB hokej Bratislava HBC Enviform Třinec
10:30 Jokerit Petržalka HBK Nitrianski Rytieri Nitra
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica ŠKB Martin
13:00 ŠK 98 Pruské HBK Kometa Vrútky
11:00 HBK HOKEJMARKET Skalica MŠK Kežmarok
11:00 Leaders Ružinov HBK Lion Svidník
     
10.kolo 3.11.2018  
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra MŠK Kežmarok
13:00 HBC Enviform Třinec HBK Lion Svidník
11:00 ŠKB Martin Jokerit Petržalka
13:00 HBK Kometa Vrútky LG AB hokej Bratislava
13:00 HBK HOKEJMARKET Skalica ŠK 98 Pruské
11:00 Leaders Ružinov HBK PROTEF Považská Bystrica
     
11.kolo 10.11.2018  
13:00 HBK Lion Svidník HBK Nitrianski Rytieri Nitra
13:00 MŠK Kežmarok HBC Enviform Třinec
10:30 Jokerit Petržalka HBK Kometa Vrútky
14:00 LG AB hokej Bratislava ŠKB Martin
13:00 ŠK 98 Pruské Leaders Ružinov
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica  HBK HOKEJMARKET Skalica        
12..kolo 17.11.2018  
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBK Kometa Vrútky
13:00 HBC Enviform Třinec ŠKB Martin
10:30 Jokerit Petržalka Leaders Ružinov
14:00 LG AB hokej Bratislava HBK HOKEJMARKET Skalica 
13:00 MŠK Kežmarok HBK PROTEF Považská Bystrica   
13:00 HBK Lion Svidník ŠK 98 Pruské
     
13.kolo 24.11.2018  
13:00 HBK Kometa Vrútky HBC Enviform Třinec
11:00 ŠKB Martin HBK Nitrianski Rytieri Nitra
13:00 HBK HOKEJMARKET Skalica Jokerit Petržalka
11:00 Leaders Ružinov LG AB hokej Bratislava
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica HBK Lion Svidník
13:00 ŠK 98 Pruské MŠK Kežmarok
     
14.kolo 1.12.2018  
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBK HOKEJMARKET Skalica
13:00 HBC Enviform Třinec Leaders Ružinov
10:30 Jokerit Petržalka HBK PROTEF Považská Bystrica
14:00 LG AB hokej Bratislava ŠK 98 Pruské
13:00 MŠK Kežmarok HBK Kometa Vrútky
13:00 HBK Lion Svidník ŠKB Martin
     
15.kolo 23.2.2019  
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica LG AB hokej Bratislava
13:00 ŠK 98 Pruské Jokerit Petržalka
13:00 HBK HOKEJMARKET Skalica HBC Enviform Třinec
11:00 Leaders Ružinov HBK Nitrianski Rytieri Nitra
13:00 HBK Kometa Vrútky HBK Lion Svidník
11:00 ŠKB Martin MŠK Kežmarok
     
16.kolo 2.3.2019  
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica HBK Nitrianski Rytieri Nitra
13:00 ŠK 98 Pruské HBC Enviform Třinec
13:00 HBK HOKEJMARKET Skalica HBK Kometa Vrútky
11:00 Leaders Ružinov ŠKB Martin
10:30 Jokerit Petržalka MŠK Kežmarok
14:00 LG AB hokej Bratislava HBK Lion Svidník
     
17.kolo 3.3.2019  
13:00 ŠK 98 Pruské HBK Nitrianski Rytieri Nitra
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica HBC Enviform Třinec
11:00 Leaders Ružinov HBK Kometa Vrútky
11:00 HBK HOKEJMARKET Skalica  ŠKB Martin
14:00 LG AB hokej Bratislava MŠK Kežmarok
10:30 Jokerit Petržalka HBK Lion Svidník
     
18.kolo 9.3.2019  
10:30 Jokerit Petržalka LG AB hokej Bratislava
11:00 Leaders Ružinov HBK HOKEJMARKET Skalica
13:00 HBK Kometa Vrútky ŠKB Martin
13:00 ŠK 98 Pruské HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00 MŠK Kežmarok HBK Lion Svidník
13:00 HBC Enviform Třinec HBK Nitrianski Rytieri Nitra
     
19.kolo 16.3.2019  
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra LG AB hokej Bratislava
13:00 HBC Enviform Třinec Jokerit Petržalka
13:00 HBK Kometa Vrútky HBK PROTEF Považská Bystrica
11:00 ŠKB Martin ŠK 98 Pruské
13:00 HBK Lion Svidník HBK HOKEJMARKET Skalica
13:00 MŠK Kežmarok Leaders Ružinov
     
20.kolo 17.3.2019  
11:00 HBC Enviform Třinec LG AB hokej Bratislava
11:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra Jokerit Petržalka
11:00 ŠKB Martin HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00 HBK Kometa Vrútky ŠK 98 Pruské
11:00 MŠK Kežmarok HBK HOKEJMARKET Skalica
11:00 HBK Lion Svidník Leaders Ružinov
     
21.kolo 23.3.2019  
13:00 MŠK Kežmarok HBK Nitrianski Rytieri Nitra
13:00 HBK Lion Svidník HBC Enviform Třinec
10:30 Jokerit Petržalka ŠKB Martin
14:00 LG AB hokej Bratislava HBK Kometa Vrútky
13:00 ŠK 98 Pruské HBK HOKEJMARKET Skalica
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica Leaders Ružinov
     
22.kolo 30.3.2019  
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBK Lion Svidník
13:00 HBC Enviform Třinec MŠK Kežmarok
13:00 HBK Kometa Vrútky Jokerit Petržalka
13:00 ŠKB Martin LG AB hokej Bratislava
13:00 Leaders Ružinov ŠK 98 Pruské
13:00 HBK HOKEJMARKET Skalica HBK PROTEF Považská Bystrica

Termíny play off:

Švrťfinále 6.4.2019 1. zápas
  7.4.2019 2.zápas
  13.4.2019 3.zápas
  14.4.2019 prípadný 4.zápas
  20.4.2019 prípadný 5.zápas
     
Semifinále 27.4.2019 1.zápas
  28.4.2019 2.zápas
  4.5.2019 3.zápas
  5.5.2019 prípadný 4.zápas
  11.5.2019 prípadný 5.zápas
     
Finále 18.5.2019 1.zápas
1.možnosť 19.5.2019 2.zápas
  25.5.2019 3.zápas
  26.5.2019 prípadný 4.zápas
  1.6.2019 prípadný 5.zápas
Finále 11.5.2019 1.zápas finále
2.možnosť 12.5.2019 2.zápas finále
  18.5.2019 3.zápas finále
  19.5.2019 prípadný 4.zápas
  25.5.2019 prípadný 5.zápas

Extraliga Seniori 2018/19
program zápasov

03. 11. 2018
Martin - Jokerit o 11:00
Ružinov - P. Bystrica o 11:00
Nitra - Kežmarok o 13:00
Vrútky - LG Bratislava o 13:00
Skalica - Pruské o 13:00
10. 11. 2018
Jokerit - Vrútky o 10:30
Svidník - Kežmarok o 13:00

Tabuľka: SHbE 2018/2019 Muži

TímZSkóreB
1.Vrútky830:1920
2.Nitra931:1918
3.Martin928:1618
4.P. Bystrica940:1716
5.Pruské928:2515
6.Svidník719:1814
7.Skalica718:1411
8.Ružinov712:129
9.LG Bratislava514:198
10.Jokerit720:286
11.Kežmarok813:246
12.Třinec99:510
Kosice 2019 logo

Najčítanejšie články

Najhorúcejšie diskusie

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbal.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbal.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2018/19

21. 10. 2018
LG BratislavaNitra
2:1 PPREPORT
RužinovSvidník
1:2REPORT
P. BystricaMartin
3:0REPORT
PruskéVrútky
2:3 PPREPORT
SkalicaKežmarok
5:2REPORT
JokeritTřinec
4:2REPORT
20. 10. 2018
LG BratislavaTřinec
6:0REPORT

SHbE 2018/2019 Muži 2018/2019

Najviac bodov

Róbert BalgaPRU14 bodov
2.Cibík M.PRU13
3.Vozár M.PRU13
4.Rufati J.PBY12
5.Božik M.JOK12

Najlepší strelec

Jakub RufatiPBY9 gólov
2.Raschman M.SVI8
3.Cibík M.PRU8
4.Bielený R.MRT7
5.Balga R.PRU7

Najlepší brankár

 

Mediálni partneri

Partneri