Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Iepurii DNV víťazmi Mamut Cupu U14

20.5.2019 20:51 Michal Runák / Hokejbal.sk

Hokejbalisti Iepurii Devínska Nová Ves triumfovali na turnaji Mamut Cup 2019 v kategórii U14.


MAMUT CUP 2019 (Slovenský pohár U14), Martin, Vrútky, 17. – 19. 5. 2019

PIATOK 17. 5. 2019

HBK Medokýš Martin – ŠK Rebels 91 Topoľčany 2:1 (0:0, 2:1)
Góly:
Mendel, Franek – Grman   

HBK Kometa Vrútky – HBK Bošany  14:1 (5:1, 9:0)
Góly:
Stahoň 4, Zajac 3, Kvočka 2, Volček, Chrastina, Budai, Pekarčík, Bašťovanský – Bezák 

L2 Hockey Gajary Flames – HBK Nitrianski Rytieri Nitra  9:0 (6:0, 3:0)
Góly:
Slezák, Tisovčík po  2, Kovář, Macková, Balek, Melichar, Cibuľka

HBK Žochári Topoľčany – ŠK 98 Pruské  1:4 (1:1, 0:3)
Góly:
Rácz – Kováčik 2, Baláž, Bubeník

MŠK Spišská Belá – HBK Adler Trebišov  9:1 (4:0, 5:1)
Góly:
Vaverčák 3, Gonda 2, Duľa, Doša, Novajovský, Božoň – Lorinc 

HK Sršne Košice – HBC Iepurii DNV  2:6 (1:2, 1:4)
Góly:
T. Varga, Priščák – Sisík 3, Rydzoň 2, Dvorský  

HBK Medokýš Martin – L2 Hockey Gajary Flames  4:1 (2:1, 2:0)
Góly:
Mališ, Matuška, Jesenský, Jankovič – Kovář  

HBK Kometa Vrútky – HBK Žochári Topoľčany  7:1 (3:1, 4:0)
Góly:
Stahoň 3, Pekarčík, Zajac po 2 – Lašš

ŠK Rebels 91 Topoľčany – HBK Adler Trebišov  10:0 (0:0, 0:0)
Góly:
Šimko, Moringa, Grznár, Grman po 2, Škorec, Pätoprstý

HBK Bošany – HBC Iepurii DNV   1:8 (1:2, 0:6) 
Góly:
Grežďo – Dvorský, Sisík, Rydzoň po 2, Daubner, Lukáčik

HBK Nitrianski Rytieri Nitra – MŠK Spišská Belá  0:9 (0:5, 0:4)
Góly:
Novajovský, Kvašňáková po 2, Gonda, Dóša, Pľučinský, Božoň, Vaverčák

ŠK 98 Pruské – HK Sršne Košice  2:1 (1:0, 1:1)
Góly:
Fojtek, Vojtech – Mandelík

L2 Hockey Gajary Flames – ŠK Rebels 91 Topoľčany   1:5 (1:3, 0:2) 
Góly:
Macková – Filipeje 2, Šimko, Kupec, Šipoš

HBK Žochári Topoľčany – HBK Bošany 6:0 (4:0, 2:0)
Góly:
Feranec 2, Rácz, Ďuračka, Takáč, Lašš

HBK Adler Trebišov – HBK Nitrianski Rytieri Nitra  11:0 (3:0, 8:0)
Góly:
Vysokai, Fedoroš, Hrabčák po 2, Čintala, Kelbel, Kubáni, Holáň, Lörinc

HBC Iepurii DNV – ŠK 98 Pruské  3:2 (2:1, 1:1)
Góly:
Rydzoň, Marek, Daubner – Bubeník 2

MŠK Spišská Belá – HBK Medokýš Martin  3:0 (1:0, 2:0)
Góly:
Vaverčák, Gonda, Semančík

HK Sršne Košice – HBK Kometa Vrútky  0:3 (0:2, 0:1)
Góly:
Volček 2, Kvočka

SOBOTA 18. 5. 2019

HBK Adler Trebišov – L2 Hockey Gajary Flames  3:5 (2:2, 1:3)
Góly:
Zamborský 2, Hrabčák – Tisovčík, Slezák po 2, Kovář

HBC Iepurii DNV – HBK Žochári Topoľčany  4:2 (1:0, 3:2)
Góly:
Dvorský, Štrbák, Sisík, Rydzoň – Feranec, Rácz

MŠK Spišská Belá – ŠK Rebels 91 Topoľčany  4:1 (1:1, 3:0)
Góly:
Vaverčák, Semančík, Novajovský, Gonda – Moringa

HK Sršne Košice – HBK Bošany  11:2 (5:1, 6:1)
Góly:
Eperješi, Makó, Turis, Priščák po 2, Majdanič, Varga, Beluško – Grežďo 2

ŠK 98 Pruské – HBK Kometa Vrútky  0:2 (0:2, 0:0)
Góly
: Chrastina, Volček

HBK Nitrianski Rytieri Nitra – HBK Medokýš Martin   1:13 (0:12, 1:1) 
Góly:
Šrámek – Mendel 5, Masnica, Jankovič po 3, Jesenský, Špirko

HBK Žochári Topoľčany – HK Sršne Košice  1:2 (1:2, 0:0)
Góly:
Feranec – Liščinský, Mandelík

HBK Bošany – ŠK 98 Pruské  0:10 (0:5, 0:5) 
Góly: Polák 3, Sabo 2, Vojtech, Kováčik, Parička, Baláž, Šatka

HBK Kometa Vrútky – HBC Iepurii DNV  2:6 (1:3, 1:3)
Góly:
Stahoň, Zajac – Sisík 3, Štrbák, Rydzoň, Dvorský

L2 Hockey Gajary Flames – MŠK Spišská Belá  1:6 (1:6, 0:0)
Góly:
Kovář – Vaverčák 2, Novajovský, Dóša, Džadoňová, Vaverčáková

HBK Medokýš Martin – HBK Adler Trebišov  10:0 (6:0, 4:0)
Góly:
Franek, Mendel, Masnica 4, Matuška 2, Jankovič, Jesenský

ŠK Rebels 91 Topoľčany – HBK Nitrianski Rytieri Nitra  12:0 (7:0, 5:0)
Góly:
Šimko, Kupec po 3, Škorec, Filipeje po 2, Grznár, Gajdica 

Tabuľka Skupina A                                        

1. MŠK Spišská Belá                            5          5          0          0         31: 3      10
2. HBK Medokýš Martin                                   5          4          0          1         29: 6        8
3. ŠK Rebels 91 Topoľčany                  5          3          0          2         29: 7        6
4. L2 Hockey Gajary Flames                 5          2          0          3         17:18       4
5. HBK Adler Trebišov                          5          1          0          4         15:34       2
6. HBK Nitrianski Rytieri Nitra                5          0          0          5          1:54        0

Tabuľka Skupina B

1. HBC Iepurii DNV                               5          5          0          0         27: 9      10
2. HBK Kometa Vrútky                         5          4          0          1         28: 8        8
3. ŠK 98 Pruské                                   5          3          0          2         18: 7        6
4. HK Sršne Košice                              5          2          0          3         16:14      4
5. HBK Žochári Topoľčany                    5          1          0          4         11:17       2
6. HBK Bošany                                    5          0          0          5          4:49        0

NEDEĽA 19. 5. 2019

Štvrťfinále

HBK Medokýš Martin – ŠK 98 Pruské  1:2 (1:0, 0:2)
Góly:
Masnica – Vojtech 2

HBK Kometa Vrútky – ŠK Rebels 91 Topoľčany  3:0 (1:0, 2:0)
Góly:
M. Ivan, Kvočka, Stahoň

MŠK Spišská Belá – HK Sršne Košice  3:0 (2:0, 1:0)
Góly:
Božoň 2, Vaverčák

HBC Iepurii DNV – L2 Hockey Gajary Flames  7:1 (5:0, 2:1)
Góly:
Rydzoň 3, Dúbravík 2, Daubner, Marek – Kovář

Semifinále

MŠK Spišská Belá – HBK Kometa Vrútky  1:5 (0:3, 1:2)
Góly:
Gonda – Volček 2, Stahoň, Pekarčík, Kvočka

HBC Iepurii DNV – ŠK 98 Pruské  7:0 (2:0, 5:0)
Góly:
Sisík, Marek po 2, Štrbák, Daubner, Dúbravík 

O 3. miesto

MŠK Spišská Belá – ŠK 98 Pruské 1:2 (1:2, 0:0)
Góly:
Vaverčák – Bubeník, Sabo

Finále

HBK Kometa Vrútky – HBC Iepurii DNV  2:3 (1:1, 1:2) 
Góly: Volček, Chrastina – Sisík 2, Dvorský  

KONEČNÉ PORADIE

1. HBC Iepurii DNV
2. HBK Kometa Vrútky
3. ŠK 98 Pruské
4. MŠK Spišská Belá
5. HBK Medokýš Martin
6. ŠK Rebels 91 Topoľčany
7. HK Sršne Košice
8. L2 Hockey Gajary Flames
9. HBK Žochári Topoľčany
10. HBK Adler Trebišov
11. HBK Bošany
12. HBK Nitrianski Rytieri Nitra

 

Rubrika: TurnajeMamut Cup


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Extraliga Seniori 2018/19
program zápasov

Tabuľka: SHbE 2018/2019 Muži

TímZSkóreB
1.Skalica2276:3549
2.Martin2277:4248
3.Nitra2267:4245
4.P. Bystrica2295:4741
5.Pruské2274:6240
6.Vrútky2268:5938
7.LG Bratislava2266:6735
8.Svidník2267:7631
9.Kežmarok2259:6626
10.Ružinov2247:6423
11.Jokerit2253:8020
12.Třinec2218:1270

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbal.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbal.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbal.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbal.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Extraliga Seniori
2018/19

01. 06. 2019
SkalicaP. Bystrica
5:1REPORT
26. 05. 2019
P. BystricaSkalica
0:4REPORT
25. 05. 2019
P. BystricaSkalica
4:1REPORT
19. 05. 2019
SkalicaP. Bystrica
3:4REPORT
18. 05. 2019
SkalicaP. Bystrica
5:4 PPREPORT
04. 05. 2019
VrútkySkalica
2:3REPORT
P. BystricaMartin
5:1REPORT

SHbE 2018/2019 Muži 2018/2019

Najviac bodov

Milan VozárPRU37 bodov
2.Cíbik M.PRU36
3.Balga R.PRU35
4.Božik M.SCA32
5.Štefan B.SVI32

Najlepší strelec

Milan VozárPRU17 gólov
2.Bielený R.MRT16
3.Raschman M.SVI16
4.Cíbik M.PRU15
5.Rufati J.PBY14

Najlepší brankár

Ivan PoláčekSCA1.57 g/z
2.Kučera P.SCA1.57
3.Maxin M.NRA1.7
4.Buliš P.PBY1.74
5.Murček M.MRT1.8
 

Mediálni partneri

Partneri